Ubytování v Praze k výročí

6
11.8.21 19:48

Ubytování v Praze k výročí

Zdravím, pristi tyden mame v planu jet do prahy na 3 dny. Hledáme trosku lepsi hotel cca do 2tis za noc. Chceme se zeptat jestli mate nějaké zkušenosti a nebo jaky hotel by jste doporučili. Díky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3113
11.8.21 19:56

Kdysi jsem byla v hotelu Eden. Ne ze bych byla fotbalový fanda, to vůbec, ale měli dobre ceny, pokojik byl krásný, v hotelu byl klid a ten výhled na prázdnou ve tmě osvětlenou arénu a hriste a trenujici fotbalisty měl nakonec také něco do sebe, bylo to krásné, fascinující a často si vzpomenu. Ale asi ne všechny pokoje to mají, to nevím.

Hotel je i velmi blízko centra a má do nej dobre spojení, přes silnici je malý nákupák a Tesco.

Příspěvek upraven 11.08.21 v 19:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
11.8.21 19:57

Panorama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33416
11.8.21 20:11

Ten Eden si letos dcera chválila, i prý Don Giovani je dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.8.21 20:13

Koukáme po Astoria a botanique hotel. Ale nechame si rádi poradit právě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2768
11.8.21 20:20

S dcerou už rok čekáme s koupenou vstupenkou na koncert v O2 aréně. K té příležitosti máme na prodloužený víkend vyhlídnutý hotel Bella v Hloubětíně,,,ono je to celkem blízko té arény, tak i proto. Nebyly jsme tam, takže nevím, ale ráda bych, aby mi ho někdo vyzkoušel :)))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
11.8.21 20:39

Připojím se a počkám na tipy, taky chceme jet v září na tři dny, chtěli bychom to i s welnes, blízko centra.Budu ráda, když poradíte. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
11.8.21 22:36

Tak pokud je to specialni prilezitost, tak bych tedy Vrsovice ani Hloubetin nebrala, preci jen je to proste periferie :lol: :lol: :lol: (pardoon, ale jo)
Ted jsem zkusila dat na booking misto Praha 1, ve filtrech vybrat cenu do 2500 za noc, se snidani, pouze hotely a asi 4stranky ;) tam bych vybrala podle hodnoceni. Budete v centru, vecer muzete skocit na drink, na slapadla, prochazka po nocnim centru, na Petrin, spoustu moznosti hluboko do noci a hotel u nosu, ne se nekam strachat…

ALE za me nejlepsi Agnes Residence hotel v Hastalske. Je to tam krasny a super servis, tak mrkni na dostupnost, je teda 2500 za noc, co jsem ted koukala…

@toma0105 Mandarin oriental :mrgreen: pokud je ti fuk cena. Jinak nejlepsi wellness v hotelu v Praze je Hotel Step, Vysocany, tady bych teda tu vyjimku z periferie udelala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
12.8.21 07:13

Zrovna jsme v hotelu Panorama, našla jsem ho na Slevomatu se super nabídkou. Vybrala jsem kvůli dětem, ale na Slevomatu je i hodně dalších zajímavých za super cenu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat