Učení na nočník - časté čůrání

1143
2.2.16 09:26

Učení na nočník- časté čůrání

Dobrý den, chci se zeptat na vaše zkušenosti. Mojí dcerce je 21 měsíců, začínáme se pořádně učit na nočník, do teď jsem ji občas sem tam vysadila, takže nočník zná, moc dobře ví co to je a co se tam dělá :lol: :lol: včera jsme začli s učením poctivě, takže jsem ji ráno sundala plínku a hlídala, vysazovala a snažila jsem se to vychytat, no a při tomto jsem zjistila, že malá čůrá co 15-20 minut, myslela jsem si že ji vysadím tak jednou za třičtvrtě až hodinu, ale to jsem se teda spletla :lol: je to normální, že čůrá tak často??Myslíte, že to prostě ještě neumí nějak udržet a jak se s tím poprat aby se ten interval naučila prodloužit?? Jsem z toho lehce deprimovaná páč ani nemůžu nic dělat, tu se otočím že umyju nádobí a už je počůraná znova :lol: díky za rady :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58808
2.2.16 09:36

@KatkaKlcova nedávno jsem zjišťovala to samé a prý je to normální.. kluk (17 m) si říkal klidně co 15 minut a pokaždé se vyčůral :think: :mrgreen: ej to otravné, ale tak co naděláš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
2.2.16 09:45

Je to normální, není ještě zralá. Častým vysazováním bych dítě nestresovala, vytvoří si blok a odplínování se prodlouží. Sundala bych gatě, ukázala, kde je nočník a nechala to na ní. Buď si sama dojde, nebo holt budeš vytírat. Já bych ale zatím teda nechala plínu, to je ale jen na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
2.2.16 09:46

@martina.se to je šikula když si na 17m už řekne že chce=) a nějak se vám to samo upravilo? nebo stále chodí tak často?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
2.2.16 09:50

@KatkaKlcova no jo, ale ono se mu chce třeba týden a pak si dá pauzu :cert: Já to jednou jen zkusila, on se nějak chytnul - cca měsíc zpět.. ale teď mu, třeba, rostou zuby a to je prostě o ničom :think: tak uvidíme, zda zase zpět najede na nočník… Jinak jak kdy, někdy chodí klidně co 20 minut, někdy dá v pohodě hodinu a půl pauzu a pak zahlásí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
2.2.16 09:50

@Adelka951 tak ona teda na nočníku nijak nevyvádí, když nechce tak řekne že čůrat nechce a když chce, tak se vyčůrá jakmile ji posadím, žádné dlouhé vysedávání, ale sama si neřekne že by chtěla čůrat, musím ji prostě zkusit posadit a buď se vyčůrá nebo ne…samozřejmě přes odpor bych to nedělala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5880
2.2.16 10:00

Taky jsem včera klukovi sundala plínku. Ale jemu už jsou dva roky a měsíc. A taky každých 30 minut čůrá. Ale nestihne dojít. Takže to má v kalhotách. Ale aspoň si uvědomuje, že je to špatně a snad s tím začne něco dělat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2278
2.2.16 10:38

Normální to je, mladší taky tak byla-teď má dva roky a sedm měsíců a už se interval prodloužil na hodinu, záleží kolik vypije. Nehody má pořád a ani odpoledne na spaní není bez plíny. Co byla starší dcera tak ve dvou letech a třech měsících byla bez pleny i na noc. U některých dětí to hold trvá dýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5880
2.2.16 10:42

@baaruunkaa jo jo, dcera v jeho věku odpolední spaní vydržela bez počůrání a začínala jsem jí touhle dobou učit bez plíny. Ale ty intervaly u vysazování byla schopná vydržet sama. Mladýmu je to úplně putna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2278
2.2.16 10:46

@Tofik Mě u té mladší i přijde, že je zaneprázdněná vším okolo a zapomíná. v létě bylo fajn když byla s holým zadkem tak chodila pěkně, ale jak se daly tepláčky tak jen převlékám-nepočurá se úplně, ale jen cvrkne a běží na nočník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5880
2.2.16 11:01

@baaruunkaa tak i to je dobrý. Já právě doufám, že když si cvrkne, tak zjistí to mokro a poběží taky. Zatím se počůrá a hlásí to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2278
2.2.16 11:07

@Tofik Tak mě právě nehlásila počůrání a zjistila jsem to vždy já-vůbec jí nevadilo, že je v mokru. Teď se mi podařilo ji naučit, že se svleče, musí dát tepláky na praní a přijde si pro čisté. Teď zaklepu na dřevo asi tři dny je bez nehody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama