Účes změna u dítěte

57
9.4.20 21:05

Účes změna u dítěte

Dobrý večer, prosím poraďte jak zafixovat účes u dítěte ????, chci u syna změnit účes, ale vlasy má česané dopředu. Chtěla bych ho česat na bok. Jak efektivně zvyknout vlasy, aby se dalo česat na bok a ne přirozeně jak jsou zvyklé. Děkuji ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24108
9.4.20 21:08
@Luluu2 píše:
Dobrý večer, prosím poraďte jak zafixovat účes u dítěte ????, chci u syna změnit účes, ale vlasy má česané dopředu. Chtěla bych ho česat na bok. Jak efektivně zvyknout vlasy, aby se dalo česat na bok a ne přirozeně jak jsou zvyklé. Děkuji ????
řeším teď to samé, tak se s dovolením zaháčkuju
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11655
9.4.20 21:14

Prirozene nevim, to snad ani nejde :think: kdyz mel jednu dobu syn obdobi, ze chtel dlouhe vlasy, tak jsem mu po ranu vzdy „ofinu“ navlhko zcesala ke strane a prefoukla lakem na vlasy. Nastesti ho to zacalo brzy stvat a opet jsme to zkratili natolik, ze bylo jedno, kam si mu to lehne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11655
9.4.20 21:17

Zohlednila bych hlavne, jak je dite stare a zda samo chce tu zmenu, nebo jen ty. Za me jsou delsi vlasy u malych kluku fakt zatrest, holka si da sponky nebo celenku, ale kluk? Porad mu to leze do oci, z toho mohou byt i problemy zdravotni, buduji si navyk „hazeni hlavou ke strane“ nebo strkani vlasu za ucho.. No nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14116
9.4.20 21:19

@Luluu2 já jsem používala také lak, i když mám holku, čelenku ani sponky neakceptuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
9.4.20 21:22

Jj lak jsme používali, ale za 10 minut to má na sejno :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7131
9.4.20 21:22

@unuděná A hlavně si je okolí snadno splete aspoň na 1.pohled s holkou… :think: :mrgreen: Známý má 2 kluky, oba dlouhý blondaty vlasy a jemný rysy, ještě k tomu dvojcata, to je teprv!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13630
9.4.20 21:24

Já mladšímu občas patku fénuju, ale pak přijde k taťkovi, tam mu to sčešou do očí a ustřihnou podle hrnce, protože to má moc dlouhý :zed: a pak zas říká, že to na patku nechce.. jenže když má vlasy do čela, vypadá jak ňouma :zed:
celkově mám s vlasy u kluků problém, ofina se mi nelíbí ani u jednoho z nich, jenže co s tím jinýho.. krom toho vyfénování s tím neumím pracovat, navíc starší fén nemá rád, protože hlučí.. nagelované jim to nedrží.. :nevim: ještě jsem jim asi nenašla ten vhodný střih.. staršímu se vlasy mírně vlní, mladší má zase velkou hlavu a vypadá jak obrácená hruška.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2208
9.4.20 21:24

No.. kluk má krásné prstýnkové lokny, ale už to přerostlo do nakoplého drnu, který už poleze do očí a s kudrlinkami se i přesto nedokáži rozloučit. Prozatím tedy po umytí češu do strany, což jde ulíznout tak půlka délky, ale do 15 min je opět jak květák. Zkouším tedy ještě elegantní sponečku na doma a ven připlácnout čepicí. Zatím bez výsledku, po týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
9.4.20 21:27

@Tamtama Taky to má přesně tak do očí, tak mu to nechávám často stříhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11655
9.4.20 21:32

My jedeme u syna uz delsi dobu takovy ten klasicky fotbalovy sestrih, po stranach velmi kratke a nahore delsi, treba i na tu patku kdyz chce, ale ne tak dlouhou, aby mu to lezlo do oci kdyz se blbe vyspi :think: Prijde mi ujete delat malym klukum nejaky styling kazdy den, pokud to sami nevyzaduji/neumeji si to udelat. Jo a jednu dobu dostal klasicky gel na vlasy a delal si vpredu vlnku nahoru-to vydrzi docela dlouho, ale uz mu bylo nejakych 6..?asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
9.4.20 22:02

Taky mame stejny „problem“, prostě ma růst vlasů dopředu a dozadu mu to nedrží ani s lakem, gelem, voskem nebo kdyz to vyfoukam pres kartac. Bohužel syn chce delší vlasy, tak s tim pořád bojujeme. Ideal je to, kdyz mu to doroste a muzem to sepnout do culiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
9.4.20 22:03

Ksiltovka nebo taková ta sportovní čelenka, co ji nosí fotbalisti ;) nebo krém na vlasy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20278
10.4.20 07:50

@unuděná Sestrih po strane strojkem a nahire delai jsem pro kluja taky chtela. Trva si na par milimetrovem strojkovem teavniku po cele hlave.
Ale alespon se nemusi vubec cesat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama