Uchovávání biogaii protectis v lednici

Anonymní
12.5.21 11:35

Uchovávání biogaii protectis v lednici nevadí ?

Ahoj chci se zeptat vy co používáte probiotika biogaiu a vitamin D3 Terezia kde je uchovavate? Vím ze to má obojí byt do 25 stupňů, ale říkám si ze vtehlech teplotách zda nevadí obojí dat spíše do ledničky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39
12.5.21 13:40

Biogaiu jsem mivala v lednici, vitamin D pri pokojove teplote

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
12.5.21 15:10

Mám oboje v lednici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1879
12.5.21 16:09

Kapky biogaia jsem dala do lednice a bohužel se v nich po cca 2 měsících udělala plíseň (byla vidět na závitech na vršku a kapky divně smrděly). Je to asi tím, že v lednici je velká vlhkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
12.5.21 16:59

@pet p

Když jsou kapky zašroubované, tak by mělo být jedno, jaká je vlhkost okolo. Spíš prostě fakt nejsou po otevření na delší skladování než ten měsíc.

Popravdě ani nevím, jak dlouho po otevření se mají spotřebovat. Koupila jsem je v zahraničí a obal je pouze v ruštině :roll: Píší něco na českém obale?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1879
12.5.21 18:50

@Callista 3 měsíce. Jinak si nejsem ale jistá, že to vlhko nemá vliv, když je to zašroubované… to by pak nedávaly smysl ty nápisy „skladujte v chladu a SUCHU“ na spoustě potravin, i když mají šroubovací uzávěr. Mimochodem, jednou se v lednici udělala plíseň i na kokosovém oleji, zespodu na šroubovacím uzávěru. Tak fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 23:47

@Callista určitě tím člověk nic nezkazi kord v tehlech vedrech je to asi lepší je mít v lednici..’jak vitamin D3 tak Biogaiu, také mate tu protectis? co muže byt při pokojovce do 25stupnu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat