Reklama

Učí se vaše děti i o prázdninách???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mayecka
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 07.08.18 14:04
Učí se vaše děti i o prázdninách???

Tak by mě zajímalo, nutite děti školou povinné aby se učili i o prázdninách?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Z.jev
Závislačka 3176 příspěvků 07.08.18 14:05

@mayecka ne, sama jsem to nesnášela

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 07.08.18 14:06

Ja sama jsem se učit musela alespoň půlhodiny denně - takové pracovní sešity na to byly. Kluci to jednou budou mít stejne

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 07.08.18 14:06

V životě jsem se o prázdninách neučila a rozhodně k tomu nebudu vést ani svoje děti

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 07.08.18 14:06

Ne, to bych jim fakt neudělala. Mají prázdniny, tak ať si je užijí.

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 07.08.18 14:06

Ne… Souhlasím s prispevekem nademnou

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 07.08.18 14:09

Ne. Nikdy se o prazdninach neucily. Nevim, proc by mely. Od toho jsou prazdniny, ne?

micta
Generální žvanilka 23585 příspěvků 07.08.18 14:10

V první třídě mi máma pěkně zkazila prázdniny-musela jsem každý den číst, psát, počítat.svoje děti jsem toho ušetřila.

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 07.08.18 14:11

Tak staré děti ještě nemám, ale já se nikdy neučila o prázdninách. Ale dovedu si představit, že dítě, kterému to ve škole moc nejde, potřebuje i o prázdninách trénovat.

SAJ
Závislačka 3039 příspěvků 07.08.18 14:13

Neučí se. Ale čtou. Léto a knížky jdou skvěle dohtomady.

Vlastně musím přiznat, že jedno z mých dětí čte cíleně zadanou povinnou literaturu a dělá si zápisy do čtenářáku - ale to dítě je divné, normální to není. :D

terien
Echt Kelišová 7704 příspěvků 07.08.18 14:13

Ne. Taky o dovolené nepracuju

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18305 příspěvků 07.08.18 14:13

Dcera jde do čtvrté třídy, je teď na anglickém táboře, to si přála. Jinak je vášnivá čtenářka, takže si čte pro vlastní potřebu. Píše dopisy, ale cíleně se neučí vůbec.

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 07.08.18 14:15

Maximálně jednou týdně cvičně hodím příklady na papír a popř. Pár stránek oblíbené knížky. Ale většinou holky přijdou samy, protože je to baví.. Ale určitě bych je nenutila a povinně..

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 07.08.18 14:15

Ne,neučí se. I mozek si musí odpočinout,vypnout. Dcera sama od sebe čte a sem tam si zahraje něco na klavír,ale cíleně se neučí.

debra.morgan
Závislačka 3552 příspěvků 07.08.18 14:15

Ne 8o to dělá dobrovolně snad jen natěšený předškolák a pár extra vyjimek ne? :lol: ale je fakt, že čtení jako učení neberu, pokud to dítě dělá dobrovolně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >