Učící hrnek vhodný pro děti od 8 měsíců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 19.08.18 10:56
Ucici hrnek vhodny pro deti od 8 mesicu

Ucici hrnek vhodny pro deti od 8 mesicu. Maminky, poradte prosim ucici hrnecek(lahvicku na cesty)vhodnou pro 8 mesicni dite. Potrebuji vetsi obsah cca 270ml nebo 300ml.Mame ucici hrnek od MAM 220ml a vyhovuje nam pitko-savicka, ale vetsi snad nedelaji, tak shanim alternativu na.caj ci vodu s podobnym pitkem. Koupila jsem. lahev Suavinex 270ml (pro deti od 4 mesicu)a maly z toho neumi. vubec pit a jde to ztuha i mne. Samozrejme neco vez ftalatu apod.Co Avent?Hledam.neco s podonnou savickou jako MAM. Dekuji

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
morinka7
Kelišová 6907 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 11:23

MAM Fun to drink má 270 ml ;)

Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 19.08.18 11:29
@morinka7 píše:
MAM Fun to drink má 270 ml ;)

Dekuji…ale ten ctu,ze ma tvrde pitko,ja potrebui silikonove a mekke z toho tvrdeho mi zatim.nepije..to mame zas u hrnecku..neda se vymenit za to siliklnove,nevis?

Tgon
Stálice 56 příspěvků 19.08.18 11:48

Teď měli v Lidlu v nabídce značku Nuk od 6 měsíců

Tgon
Stálice 56 příspěvků 19.08.18 11:51

Teď koukám ze má pouze 150 ml měli tam i větší s 300 ml ale u té je uvedeno až od 12 měsíců

cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 19.08.18 12:45

Máme od Babylove. Jedine z něho nasaje a něco vypije. Navíc vršek pasuje i na větší hrnečky s větším množstvím

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 19.08.18 13:07

Já vyzkoušela asi tři a nakonec koupila v Dm láhev s brčkem. Láhev má 300 ml,brčko je silikonové,dá se koupit extra nové. Je v něm ochrana proti tečení,ale když jsem na něj malého učila,nic zblahve nevytáhl,tak jsem tu vrchní část ustřihla. Pije z ní suprově a teď chci zkusit vymenit to brčko,jestli už to utáhne.

morinka7
Kelišová 6907 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 13:12
@Ssasanka píše:
Dekuji…ale ten ctu,ze ma tvrde pitko,ja potrebui silikonove a mekke z toho tvrdeho mi zatim.nepije..to mame zas u hrnecku..neda se vymenit za to siliklnove,nevis?

Tak to nevím. Muselo by se to vyzkoušet. Já mám ten menší pro dcerku a na větší dálky má láhev s brčkem ( je teda už starší). Předtím jsem vozila sebou malou lehev vody a doplňovala ;)

morinka7
Kelišová 6907 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 13:26
@Ssasanka píše:

Psala jsem přímo MAM a prý jde všechna pítka na jejich hrnečcích libovolně měnit :mavam:

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 19.08.18 13:41

@Ssasanka Učící hrnky od MAM mají pírka dělaná tak, že jdou vyměnit, takže pokud máte hrnek se širokým hrdlem, tak na jinou lahev nebo hrnek od MAM se širokým hrdlem to pírko půjde. Já takhle synovi dávala to tvrdé pítko na ten nejmenší hrnek.

Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 19.08.18 19:50

Dekuji vsem za tipy ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >