Reklama

Učící hrnek vhodný pro děti od 8 měsíců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssasanka
Kecalka 147 příspěvků 19.08.18 10:56
Ucici hrnek vhodny pro deti od 8 mesicu

Ucici hrnek vhodny pro deti od 8 mesicu. Maminky, poradte prosim ucici hrnecek(lahvicku na cesty)vhodnou pro 8 mesicni dite. Potrebuji vetsi obsah cca 270ml nebo 300ml.Mame ucici hrnek od MAM 220ml a vyhovuje nam pitko-savicka, ale vetsi snad nedelaji, tak shanim alternativu na.caj ci vodu s podobnym pitkem. Koupila jsem. lahev Suavinex 270ml (pro deti od 4 mesicu)a maly z toho neumi. vubec pit a jde to ztuha i mne. Samozrejme neco vez ftalatu apod.Co Avent?Hledam.neco s podonnou savickou jako MAM. Dekuji

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6788 příspěvků 19.08.18 11:23

MAM Fun to drink má 270 ml ;)

Ssasanka
Kecalka 147 příspěvků 19.08.18 11:29
@morinka7 píše:
MAM Fun to drink má 270 ml ;)

Dekuji…ale ten ctu,ze ma tvrde pitko,ja potrebui silikonove a mekke z toho tvrdeho mi zatim.nepije..to mame zas u hrnecku..neda se vymenit za to siliklnove,nevis?

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 19.08.18 11:48

Teď měli v Lidlu v nabídce značku Nuk od 6 měsíců

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 19.08.18 11:51

Teď koukám ze má pouze 150 ml měli tam i větší s 300 ml ale u té je uvedeno až od 12 měsíců

cookies321
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 19.08.18 12:45

Máme od Babylove. Jedine z něho nasaje a něco vypije. Navíc vršek pasuje i na větší hrnečky s větším množstvím

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 19.08.18 13:07

Já vyzkoušela asi tři a nakonec koupila v Dm láhev s brčkem. Láhev má 300 ml,brčko je silikonové,dá se koupit extra nové. Je v něm ochrana proti tečení,ale když jsem na něj malého učila,nic zblahve nevytáhl,tak jsem tu vrchní část ustřihla. Pije z ní suprově a teď chci zkusit vymenit to brčko,jestli už to utáhne.

morinka7
Kelišová 6788 příspěvků 19.08.18 13:12
@Ssasanka píše:
Dekuji…ale ten ctu,ze ma tvrde pitko,ja potrebui silikonove a mekke z toho tvrdeho mi zatim.nepije..to mame zas u hrnecku..neda se vymenit za to siliklnove,nevis?

Tak to nevím. Muselo by se to vyzkoušet. Já mám ten menší pro dcerku a na větší dálky má láhev s brčkem ( je teda už starší). Předtím jsem vozila sebou malou lehev vody a doplňovala ;)

morinka7
Kelišová 6788 příspěvků 19.08.18 13:26
@Ssasanka píše:

Psala jsem přímo MAM a prý jde všechna pítka na jejich hrnečcích libovolně měnit :mavam:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3085 příspěvků 19.08.18 13:41

@Ssasanka Učící hrnky od MAM mají pírka dělaná tak, že jdou vyměnit, takže pokud máte hrnek se širokým hrdlem, tak na jinou lahev nebo hrnek od MAM se širokým hrdlem to pírko půjde. Já takhle synovi dávala to tvrdé pítko na ten nejmenší hrnek.

Ssasanka
Kecalka 147 příspěvků 19.08.18 19:50

Dekuji vsem za tipy ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >