Účinné narovnavani vlasů, které vydrží po celý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 28.10.16 20:56
účine narovnavani vlasu, ktere vydrží po cely den

Ahoj. Otazka jasna, jelikoz jsem uz vazne zoufala. Vlasy si od skoly barvim na černo a nehodlam s tim prestat. Chci je mit rovne, denne (kdyz je vlhko i vicekrat denne) je zehlim, ale stejne nezustanou rovne. I bez pripravku i s tuzidlem a lakem…Proste se stejne zvlni a tak jakoby zkrabati. Nejsou rovne a hladke, jak bych si prala (hlavně treba do culiku)… nasla jsem toto: http://www.narovnani-vlasu.cz/…keratin.html a toto chwarzkopf Professional Jemná emulze pro narovnání vlasů SoftN`Straight 150 ml..mate s tim nekdo zkusenosti? Funguje to? Popripadne nejake jine rady na nezbedne, vlnici a trepici se vlasy??? Dekuji!!

Reakce:

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 28.10.16 20:57

Pardon : účinné…

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8387 příspěvků 28.10.16 21:06

Ten keratin je sice dobrej, ale dost drahej. Určitě to chce profi přípravky, žádná drogerie. Zeptej se svojí kadeřnice co by ti doporučila, určitě by ti poradila.

Judithkaj
Nováček 28.10.16 21:06

Narovnávací trvalá od Welly. Ale nevím, zda nevadí, že vlasy jsou barvené. Dělá ji ale jen někdo. Každá kadeřnice to neumí.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 28.10.16 21:11

Omylem sem vlozeny muj prispevek. Omlouvam se.

MartinaVALL
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 28.10.16 21:14

@eviku-miluna …a vlasy máš rovný? :mrgreen:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 28.10.16 22:02
@MartinaVALL píše:
@eviku-miluna …a vlasy máš rovný? :mrgreen:

Jj ;)

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 28.10.16 22:44

@veronika6913 ja jsem si kvůli tomuto problému koupila speciální zehlicku na vlasy Loreal SteamPod. Je tedy pekelne drahá, ale stojí to zato - vyžehlené vlasy vydrží několik dnů vlhko nevlhko, navíc uzdravuje vlasy párou. Zkus mrknout na některá videa na YouTube. Tzn. nemusí to byt o přípravku na vlasy, ale o přístroji.

Innocence
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 1 inzerát 28.10.16 22:52

Brazilský keratin. Používám několik let, vlasy mám krásně rovné a hladké :)

blueberryx
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 28.10.16 23:15

Na me brazilsky keratin nezabral

Sára 1
Echt Kelišová 8899 příspěvků 28.10.16 23:41

Já mám rovnější vlasy od té doby, co používám tangle teezer. Dokonce mé vlasy pár lidí považovalo za vyžehlené. Nechtěli mi věřit, že jsem vlasy nežehlila. Žehlička leží nepoužívaná. :nevim:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 29.10.16 00:19

Zkus tu emulzi, používala jsem zřejmě něco podobného od L´oreal, objednávala mi to vždy kámoška kdesi z internetu, běžně v drogeriích jsem to neviděla. Byla to za prvé ochrana vlasů před teplem, za druhé samotné žehlení bylo mnohem snadnější a za třetí déle vydrželo, ten den určitě. A to mám vlasy hodně vlnité a nepoddajné.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 29.10.16 01:02

Nevim jak huste a kvalitni mas vlasy, jak moc se vlni, kazdopadne mam trvale narovnane vlasy v salonu, staci zajit 1×rocne, jen pozor, at to rovnaji az 2-3cm od hlavy jinak ty vlasy vypadaji desne splacle a objem na nich fakt neudelas…ze znamosti to mam levnejsi, ale myslim ze se vejdes v lepsim salonu do 2000,– snazsi nez kazdy mesic kupovat pripravky na zehleni, narovnavaci sampony- ta cena pak vyjde na stejno

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 29.10.16 02:15

Ja mam normalne vlasy vlnity, kazdej pramen jinam, takze zehlim temer denne, pouzivam jen ochranu pred teplem a olej do koncu, vyfoukam vyzehlim na 200°C a vydrzi mi to az do dalsiho zehleni, pokud vylozene nezmoknu, ale ve vlhku se to nezkrouti. Ale prikladam to i dobrymu strihu od kadernice a pravidelny peci od ni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >