Účinné přípravky proti akné

Napsat příspěvek
8949
14.8.11 12:33

Kača.M vydrž, antikoncepce by ti měla pomoct, tak do 3 měsíců :wink: I s čokoládou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
14.8.11 13:54
veronikamayerova píše:
pavlak5 píše:
Ahoj ,vždycky jsem měla problémy někdy větší ,někdy menší a někdy také obrovské :roll: právě s akné .
Tomu lékaři se asi nevyhneš protože vše co je aspon troch účinné je na recept .Pro začátek není špatné chodit na čištění pleti ke kosmetičce ,podle stavu pleti já svého času chodila i 2× za měsíc ,ale normální je chodit tak max.1×. Na recept je dobrá vodička Erifluid a místo make-upu Acnecolor. Pokud to budeš mít hodně zhnisaný tak leze používat i ATB -prášky ,ale mě pomohla spíš lokální ATB mast .A pořád čistit ,čistit -nedávat nic co obsahuje alkohol-protože zvyšuje tvorbu mazu (maximálně k desinfekci),nemačkat a když už tak desinfikovat.
Na ty jizvy i na celkové vylepšení pomáhá chemický peeling a krémy a gely s AHA kyselinou př.Neostrata ,lze sehnat u lékaře nebo ne netu -používám ji a jsem max.spokojená je to drahé ,ale vydrží celý rok -takže se to dá.Taky je dobré hodně pít a pít pročištující čaje.
Tak hodně štěstí v boji proti beďarům
Jé,supr.Děkuju.Jen se ještě zeptám,zhruba jak vypadá a probíhá ta návštěva kosmetičky.Já u ní nikdy nebyla ale ráda bych zašla.Jen se bojím,abych tam nevypadala jako vykulené tele:-D Kolik stojí to čištění zhruba? Je mi jasné,že má každá jiný ceník.. :-)

není to nic strašného lehneš si na lehátko nebo polohovací křeslo pak tě odlíčí a otevře pory (někdo to dělá teplým ručníkem ,někdo chem.cestou apod.pak ti vyčistí plet (vymačká pupínky) potom ti dá na obličej masku -odpočineš si a nakonec ti nanese krém .Pak se můžeš nechat ještě trochu nalíčit-nebo ne záleží na tobě.
Jinak HA pomahá docela dost lidem -ale není to samospásné mě se to po ní výrazně zhoršilo .Jinak "poslední " možnost je ROACUTAN -ale to už je opravdu extrém...... .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
14.8.11 16:20

Ahojky,holky.
Můj manžel měl s akné taky dost velký problémy,pak už děsivý hnisavý ložiska,nepomohli ani doktoři na klinice fakultní nem..Všude jen samý mastičky,vodičky a antibiotika a účinek pokaždý jen s krátkým trváním.
Nakonec jsem objevila tohle:
http://www.lekarna-global.cz/…haseni-sopky?…
a výsledek se dostavil :mrgreen: .Je tam sice psaný šílený dávkování,ale z vlastní zkušenosti vím,že pro dlouhodobý účinek stačí tři tablety večer před spaním. Teď preventivně nasazujeme tuhle kůru třikrát do roka a je klid :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16559
14.8.11 17:16

To je zajímavej odkaz :palec: A dá se to sehnat v lékárně?Já taky měla problémy s akné,mám hormonální nerovnováhu a mastí se mi plet i vlasy :twisted: Nikdy se mi neudělal takovej ten bílej vřídek,co jde vymáčknout a je klid,já měla takový červený boule :cert: vypadalo to hrozně a vymáčknout seto nedalo :pocitac: Taky mě to jeden čas dohnalo až na kožní a předepsali mi tam erifluid,vodičku na potírání,ta dost pomohla.Taky jsem užívala pivovarský kvasnice,ty barevný co vypadaj jak lentilky,mají lepší chut.Pila jsem kopřivový čaj,ten čistí plet a dělala si droždovou pomazánku.Z kosmetiky jsem používala garnier pure.
Dost se mi to zlepšilo a nějakej vřídek se mi pak občas udělal před menstruací,dnes už ani to ne.Snad je to i věkem,je mi skoro 34 a přítel si vždycky dělal legraci,že je to známka mládí :cert:
Dneska mám plet sice mastnou a srozšířenými pory,ale zato už naštěstí bez akné :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
14.8.11 20:43

osobně bych si čínské byliny neordinovala sama, zajdi k odborníkovi, který čínskou medicínu dělá, to není tak, že mně to funguje a tak kamarádce musí taky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
veronikamayerova
14.8.11 21:00
Bibi11 píše:
veronikamayerova píše:
Dobrý den,
mám velké problémy s akné od mích 18ti let.Zlepšilo se mi asi na půl roku po tom,co se mi narodil syn,ale teď je to naprostá katastrofa.Zašla jsem si na dermatologii,ale paní doktorka není zrovna milá a ochotná,tak bych tam nerada šla znovu.(bohužel tato samá ordinuje i tady v okolních městech.)Nemáte tedy některá typ na dobrou kosmetiku nebo cokoliv,co pomáhá?Používala jsem dlouhou dobu konopné mastičky a krémy z lékárny,ale mám po nich strašně suchou kůži a po ránu zase neskutečně mastnou.Hned mám třeba 5 nových pupínků.Občas se mi dělají i opravdu ty velké záněty hlouběji pod kůží.Nechávají jizvičky a nevypadá to hezky.Prosím o nějaké typy…Předem moc děkuji.
ahoj taky mám problém s pletí ale až od 25let když mám nervy tak se mi to zhoršuje a taky co sním.používám přípravky od NOBILIS THILIA.A začla jsem chodit na laserové ošetření.Po miminku chci zas brát HA ta mi vyrazně pomohla měla jsem plet bez jediného pupínku. :-)

Co to je to HA?Asi jsem hloupá,ale já to čtu prvně..

• Nahlásit
  • Citovat
2868
14.8.11 21:04
veronikamayerova píše:
Bibi11 píše:
veronikamayerova píše:
Dobrý den,
mám velké problémy s akné od mích 18ti let.Zlepšilo se mi asi na půl roku po tom,co se mi narodil syn,ale teď je to naprostá katastrofa.Zašla jsem si na dermatologii,ale paní doktorka není zrovna milá a ochotná,tak bych tam nerada šla znovu.(bohužel tato samá ordinuje i tady v okolních městech.)Nemáte tedy některá typ na dobrou kosmetiku nebo cokoliv,co pomáhá?Používala jsem dlouhou dobu konopné mastičky a krémy z lékárny,ale mám po nich strašně suchou kůži a po ránu zase neskutečně mastnou.Hned mám třeba 5 nových pupínků.Občas se mi dělají i opravdu ty velké záněty hlouběji pod kůží.Nechávají jizvičky a nevypadá to hezky.Prosím o nějaké typy…Předem moc děkuji.
ahoj taky mám problém s pletí ale až od 25let když mám nervy tak se mi to zhoršuje a taky co sním.používám přípravky od NOBILIS THILIA.A začla jsem chodit na laserové ošetření.Po miminku chci zas brát HA ta mi vyrazně pomohla měla jsem plet bez jediného pupínku. :-)
Co to je to HA?Asi jsem hloupá,ale já to čtu prvně..

HA hormonální antikoncepce.CHLOE už se na ní těším zas bude plet jak nová. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
veronikamayerova
14.8.11 21:09

A jo:-))) No,vyzkouším teď to La Chevré a uvidíme.Zajdu sem tam k té kosmetičce a snad se to pohne.Antikoncepci zatím brát nechci-uvažujem nad druhým miminkem…Děkuji za ochotu a super typy:-).

• Nahlásit
  • Citovat
jancic
14.8.11 21:27

Tak přítel měl hodně akné, pomohlo mu až http://harmonny.vltava2012.cz/…5034---.html … když se mu začne klubat, stačí na noc namazat a když to podchytí včas, zmizí … já si ho dávám jako noční krém, supr, zmizely černé tečky a akné co jsem mívala (sem tam) tak už není …

• Nahlásit
  • Citovat
14477
15.8.11 08:24
Tohle mi nepomohlo, ale příjemně vonělo po kafru, ale používala to spolužačka na střední škole a jí se pleť zlepšila úplně neuvěřitelně. Každý musí hold najít to svoje.
jancic píše:
Tak přítel měl hodně akné, pomohlo mu až http://harmonny.vltava2012.cz/…5034---.html … když se mu začne klubat, stačí na noc namazat a když to podchytí včas, zmizí … já si ho dávám jako noční krém, supr, zmizely černé tečky a akné co jsem mívala (sem tam) tak už není …
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.9.11 12:41

Akne

Problém s akné může být i ze stravy a nadměrného pocení. Mám 14 letou dceru a ta se už s tím cítí méněcená… Zkusila už hodně přípravků, čístící gely a podobné věci. Kamarádka mě doporučila náplast iraya na akne a musím říci, že do 3 dnů to zafungovalo skvěle. http://eshop.iraya.cz/cs/iraya-acne ta náplast jde koupit i levněji, ale ona mě to donesla až pod nos. Pupínky se po té náplasti zatáhnou a není červený. Je to jen moje zkušenost. Dceři to funguje. Uvidíme na jak dlouho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
21.12.11 06:06

Akne ze stravy neni. Akne je zapalovy proces v pokozce, ktery nastane, kdyz nadmerna tvorba kozniho mazu (mastnoty) a nanosy odumrelych bunek zacnou ucpavat pory a hromadit se uvnitr.Tim vznika „skvela“ zivna puda pro bakterie, ktere se jinak normalne na pokozce vyskytuji a ty se pak zacnou rychle mnozit…To vede k zapalu, ktery zpusobi zcervenani a opuch. Nekdy mohou nasledky zanechat jizvicky nebo urcity stupen pigmentace v pokozce.

Take mnoho pripravku obsahuje Benzoyl Peroxide, ktery zpusobuje vysouseni pokozky a lide precitliveli nebo s alergii na tuto slozku maji jen dalsi problem navrch a dalsi zapal v dusledku senzitivity. Nicmene, peroxid je velmi oxidacni sloucenina a zpusobuje poskozeni bunek volnymi radikaly, co jsou vlastne nestabilni, ale vysoce reaktivni molekuly, kterych „specializaci“ je niceni bunecnych membran, DNA a dulezitych bunecnych struktur. Peroxid nedokaze napravit texturu pokozky a ozivit ji.
Existuji pripravky, ktere dokazi dat akne do poradku bez toho, ze by dotycna osoba musela uzivat HA, predepsana antibiotika a nebo Roaccutane.

Příspěvek upraven 24.01.12 v 04:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
21.12.11 06:25
MiluškaN píše:
Kamarádka mě doporučila náplast iraya na akne a musím říci, že do 3 dnů to zafungovalo skvěle. http://eshop.iraya.cz/cs/iraya-acne ta náplast jde koupit i levněji, ale ona mě to donesla až pod nos. Pupínky se po té náplasti zatáhnou a není červený. Je to jen moje zkušenost. Dceři to funguje. Uvidíme na jak dlouho :mrgreen:

Milusko, ta naplast funguje jen docasne. Ona ale vubec neresi zdroj/pricinu akne, jenom maskuje symptomy. Vzdyt si to precit: absorbuje sekrety a chrani akne pred spinou a necistotami (proto je to take naplast). Jak rika slozeni, tak hydrokoloid, guma a super savy polymer tu prvou pricinu - ten zapal vubec nezmirni. Akorat tak nasajou ten sekret a zajisti, aby se do poru nedostalo vice spiny, aby se neinfikoval. Ale vycistit pory, nebo zklidnit pokozku ta naplast nedokaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fakt
21.2.12 11:07

pokud se chcete zbavit akne,jezte hodne zeleniny,nejezte moc mlecnych vyrobku,plet si vzdycky rano a vecer vycistete pletovou vodou a namazte nemastnym kremem(hlavne v zime,kdy je plet oslabena vice,je treba mazat kremem),ja pouzivam okurkovy.Od te doby co to praktikuju,mam od akne pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
26.12.12 17:27

@pegalle tak já jsem přímo ten typ jak na tom prvním obrázku :( a pak po porodu jak na tom třetím :-( a opravdu nevím co na to :(?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama