Účinné přípravky proti akné

Napsat příspěvek
Velikost písma:
832
19.10.13 12:34

@pegalle Ahoj, nevím jestli ještě zareagujete je to skoro rok, ale kdyby ano budu moc ráda. ;)
Pošlete mi taky do SZ značku a kde koupit? děkuji :-) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
6.2.14 21:15
@pegalle píše:
@kaculkadraculka: kazdemu zabere nebo nezabere neco jineho. Ja taky zkusila paletu produktu od volnoprodejnych az po medicinalni kosmetiku a stejne mi nic z toho neposkytlo vysledky, jak obaly produktu vyhlasovali. Anebo pomohli jen kratkodobe a pak to bylo to same nebo jeste horsi nez predtim. Medicinalni kosmetika, jsem zjistila, ze neni pro mne. Obsah alkoholu, belicich slozek (ktere plet nadmerne vysusuji a drazdi) a ropnich derivatu mi nedelali dobre. Byla jsem na HK a plet se vylepsila, ostatne jsem na ni byla 17 let (kvuli jinym zdravotnim problemum),ale nechtela jsem, byt na hormonech po cely zivot, i kdyz to byly nizke davky a po letech se se uz zacinali projevovat vedlejsi ucinky, ktere mi nestali za to, abych s HK pokracovala. Pak tehotenstvi taky pomohlo, na 9 mesicu ;). Hledala jsem neco prirodniho.Az jsem jednou zkusila tento produkt z jedne luxusni rady a po mesici, mi manzel rekl, jak se mi rozzarila plet a ja byla v 7-mem nebi :D. Pak si to vsimlo i okoli, sjednotil se mi ton pleti, zmizely pigmentove fleky, zmensili pory. Predtim jsem se musela schovavat za makeup a dnes je tomu pres rok, plet mam cistou a jediny makeup, co pouzivam, je na oci.
můžu se zeptat, co používáš?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
17.2.14 21:28

Po vysazení antiko, mám pleť šílenou. Hodně mi pomohl krém od nové francouzké kosmetiky Uriage.Je to přímo tento http://www.labo-uriage.cz/…/hyseac-a-i/ Jelikož dělám v lékárně a vyzkoušela jsem už kde co, tohle mi opravdu pomohlo do pár dní po prvním mazání. Léčí a zároveň je to krém :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
18.2.14 05:24

@luciezesvetic

Ahoj, odpoved mas v soukrome poste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
10.4.14 15:30

vyléčení akné

Ahoj, chtěla bych se podělit s mými zkušenostmi s akné. Bojuji s nim léta, je mi již přes 30, akné mě zlobilo na ramenou a zádech. Na kožním jsme zkoušeli spoustu mastí a nic. Skinoren to možná trošku zmírnil, ale doporučuji, pokud to také někdo řeší dlouho a antibiotické masti nezabírají zkusit fungicidin za cca 50 kč. Je bez předpisu a je na kvasinky (plísně). Mě zabral okamžitě. Candida je velmi rozšířená a podceňovaná a spůsobuje často při přemnožení hluboké boláky. Akné začalo reagovat ihned. Pokud zjistíte, že opravud zabírá, doporučuji začít řešit i tu candidu. Omezit sladné a podpořit střeva laktobacili. Imunita si s ní poradí, ale candida žije z cukru, tak pokud se bude krmit cukrem, nezbavíte se jí snadno. Daří se jí dobře po požití antibiotik, ty zabijí přátelské bakterie ve střevech a candida se množí a množí, zejména, když jí dáváte cukr. Snad to někomu pomůže:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.14 17:23

Prosím napíšete mi jaká je to kosmetika? S akne bojuju už dlouho a zkoušela jsem levné i drahé přípravky Ale účinkovali buď jen krátkodobě nebo vůbec. Ani Bioderma ani Vichy, Rior a Avon nepomohli. Nevím co dál.

• Citovat
  • Nahlásit
18.5.14 18:08

Ahoj, mě pomáhá sudocream. Mažu si ho před spaním a střídám to s obyčejnou niveou. Nic jiného nepoužívám, občas peeling. Čím více kosmetiky jsem používala, tím to bylo horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
18.5.14 18:22

@dennytesarova také u mě vede už dva roky sudocrem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
18.5.14 18:43

Ahoj, mně pomohl až Roacutane od kožní..léky (silná dávka vit. A)..od té dony klid, jen se občas malý flíček objeví před ms..a chodíme 1× za 2 měsíce na kosmetiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.14 19:22
@stiskoch píše:
@dennytesarova také u mě vede už dva roky sudocrem :lol:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
18.5.14 19:25

Já mám problém z drobnými tečkami. Mám je velkém na nose a okolí :nevim:.Teď se mi vyrojili i na zádech takže fakt super :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
18.5.14 19:27
@maminka189 píše:
Já mám problém z drobnými tečkami. Mám je velkém na nose a okolí :nevim:.Teď se mi vyrojili i na zádech takže fakt super :cert:

S tím mi pomáhá kosmetika :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
18.5.14 20:16

@Andulicka16 No tak na tu teď nemám :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
18.5.14 22:34

@maminka189 To znám..:-( proto už nechodím každý měsíc ale až po 2 měsících vždy..mám to cca za 450-500Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
18.5.14 22:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie