Reklama

Účinek Nosifolu pro "hormonálně zdravé(normální)"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieAnastazie
Povídálka 39 příspěvků 05.01.17 22:21
Účinek Nosifolu pro "hormonálně zdravé(normální)"

Zdravím holky, ženy,
chtěla jsem se zeptat, jestli je mezi vámi někdo s podobným problémem jako Já.
Ovulace mi probíhají normálně a cyklus je pravidelný a podle lékaře jsme s partnerem oba v pořádku. Ale mimi pořád nic. Máte některá zkušenosti s Nosifolem, že jste po něm otěhotněly?
Předem děkuji za odpovědi a rady. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4999 příspěvků 05.01.17 22:32

Nemá vám to jak uškodit, jen teda je to předražené, respektive ta cena je naprosot nehorázná. Není to úplně placebo, inositol, listovu a zinek má smysl tak čtvrt roku doplňovat, ale teda prostě je kupte odděleně - pak vás to na ty tři měsíce bude stát stokoruny, ne tisíce.

Myo-inositol prodávaj u kulturistů, listovou v podobě b-komplexu a nějaké doplňky se zinkem normálně v lékárně.

Dávkování si dohledejte tady:

https://examine.com/…olic%20Acid/
https://examine.com/…ts/Inositol/
https://examine.com/…ements/Zinc/

Jinak u funkční neplodnosti nejčastěji bývá zádrhelem špatně řešený stres a úzkost, čemuž tedy urputné pokusy o otěhotnění (a hlavně zoufalství spojené s neúspěchem) dost nepřidávají.

Proto zabírá odjet ha novolenou, co bude dlouhá alepsoň 2, lépe 3 týdny a nebo do lázní, kam partner přijde vždy na víkend…

Co určitě pomůže a neuškodí - a minimálně vám to srovná záda a zpevní břicho a hluboko uložené zádové svalstvo, což je pro těhotenství a porod dost podstatné je buď cvičení podle mojžíšové a nebo hormonální jóga.

Příspěvek upraven 05.01.17 v 22:34

Aotearoa
Závislačka 4295 příspěvků 05.01.17 22:33

Ahoj, ja teda brala fertipronu od Chytrého miminka a zadarilo se hned. Je to stejne slozeni myslim. Mrkni na to. Ten Nosifol je dražší, ze je to zahraničí značka. Ja hodně věřila, že to po Fertiprone vyslo a vyslo. Je to v hlavě myslim a mne to pomohlo minimalbe jako placebo efekt :palec:

weyky
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 62 inzerátů 06.01.17 06:55

Snažili jsme se 10 měsíců a nešlo to, potom jsem začala brát Nosifol a hned ten další měsíc jsem byla v tom. Otázkou je, jestli to nebylo v hlavě :nevim:

LucieAnastazie
Povídálka 39 příspěvků 06.01.17 07:23

Díky holky

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 06.01.17 08:21

Půl roku nosifolu a pořád nic. a konec jsem to vzdala, dovolená v říjnu bez nosifolu a jsem v tom. Je to v hlavě. Mě gynekolog doporučil jen kys. listovou

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 06.01.17 09:22

Nevim jestli to bylo Nosifolem, ale já otěhotněla první měsíc po užívání. :nevim: Před tím zamlkle těhotenství. Už mám koupený Inofolic (levnější varianta Nosifolu) na brzké snažení o druhé.

LucieAnastazie
Povídálka 39 příspěvků 06.01.17 10:25

@JetLi
A jak dlouho jste se snažili celkově?

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 06.01.17 10:52

@LucieAnastazie
Rok a pul. Ale beru spíš rok, protože jsme dělali „chyby“ :D a až pak jsem začala přemýšlet co a jak.

Denina01
Kecalka 401 příspěvků 06.01.17 15:36

Snažili jsme se 3 měsíce, z toho jen 2 jsem se ládovala nosifolem :) neublížil a jsme skoro u konce těhotenství :)))

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 09.02.17 18:20

Já měla problém s cystami, co jsme se začali snažit, tak jedna cysta za druhou, doktor mi doporučil NosiFol, jak je super a jsou na něj skvělé ohlasy, a po třech měsících cyst a anovulačních cyklů NosiFol ( začínám třetí balení) zabral a ovulační test byl poprvé tento měsíc pozitivní 16. DC, tak držte palce ať to vyjde a jsou tam || :lol:

LucieAnastazie
Povídálka 39 příspěvků 13.02.17 11:44

Holky, takže, bude to asi náhoda, ale nasadila jsem nosifol hned začátkem ledna a 19. ledna pozitivní TT… po roce a půl… No, je mi jedno, jestli za to může nosifol, nebo ne, ale je to tam!!! :potlesk:

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 13.02.17 12:04

@LucieAnastazie gratuluji a jinak myslím, že takhle to mělo hodně ženských :) já jsem dneska 25 DC, takže na testování mám ještě čas, ale snad už se taky zadaří :)

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 16.02.17 08:43

Tak je to tady, třetí měsíc nosifol a jsem v tom, dnes se ukázaly jasné // :lol:

LucieAnastazie
Povídálka 39 příspěvků 16.03.17 16:27

@Mpmarley
a jak dlouho jste se snažili celkově?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama