Účinky gynexu nebo těhotenství - vaše zkušenosti

Anonymní
24.5.20 21:03

Účinky gynexu nebo těhotenství -vaše zkušenosti

Zdravím všechny snažilky, nastávající a maminky. Chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s kapkami gynex a zároveň se zeptat, jestli jste některá v době snažení měla podobné nebo stejné zkušenosti. S přítelem se snažíme o miminko 7 měsíců. Teď poslední měsíc jsem si řekla že zkusím kapky gynex energy. Začala jsem je brát 6 DC, protože přišli déle než jsem čekala. Brala jsem je do 19 dne cyklu a dávala jsem je i příteli. Teď dělám týdenní pauzu a zítra by měla přijít MS. Malinko mě pobolívá podbřišek, bradavky pouze na dotek, jinak žádné PMS. Každý měsíc pravidelně PMS týden před termínem MS silné a teď najednou skoro nic. Můj cyklus je pravidelný 27-28 dní. Včera večer mě chytli šílené křeče do podbřišku a poté mě začalo být až na zvracení, celé to trvalo asi půl hodinky a pak jak když utne a od té doby nic. Myslíte že to vše může být účinek gynexu? Jinak pro test si půjdu zítra. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
24.5.20 21:05

Prof dáváš gynwx chlapovi? Aby neměl pms? :mrgreen: jinak zkusila jsem kdysi a vyhodila, bylo mi po nich akorát zle :zed: za mě vyhozené prachy. Jo a 2× jsme příznaky neměla v těhotenství žádné, teď nevolnosti jako svina od 6 tt, trvají vesměs doteď, ale už jsem schopná aspoň fungovat.. 19 tt

Příspěvek upraven 24.05.20 v 21:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
24.5.20 21:06

Může to být pms, těhotenství. Každý měsíc může být jiný.. I když už to máš třeba 10 let stejně.. Tělo není stroj.. Taky si to můžeš privolavat touhou na dítě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
24.5.20 21:12

Já otěhotněla sedmý měsíc po vynechání antikoncepce, taky jsem v té době asi měsíc brala gynex. Ale spíš jsem to brala tak, že už se tělo ocistilo a navíc jsem byla i u fyzioterapeuta, který mi napravil nejake problémy s pánvi, které na to vše taky mohly mít vliv, takže nemůžu určit přesný důvod. Ale jinak i proti gynekologickym zánětům atd. si nemůžu Gynex vynachválit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:16

@martina.se četla jsem že to funguje i jako detox těla pro chlapa tak jsem chtěla aby se mu tělo trošku pročistilo, nic jiného mě nechce :D :D jinak já se cítila celkově tenhle měsíc tak nějak lépe, o dost méně unavená, stále s dobrou náladou, i kdyby to nepomohlo k otěhotnění tak aspoň se po něm cítím skvěle :relaxed:

• Nahlásit
  • Citovat
59251
24.5.20 21:17
@Anonymní píše:
@martina.se četla jsem že to funguje i jako detox těla pro chlapa tak jsem chtěla aby se mu tělo trošku pročistilo, nic jiného mě nechce :D :D jinak já se cítila celkově tenhle měsíc tak nějak lépe, o dost méně unavená, stále s dobrou náladou, i kdyby to nepomohlo k otěhotnění tak aspoň se po něm cítím skvěle :relaxed:

Placebo… Ale jak myslíš, že to pomáhá, tak co by ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:18

@Polnik já v ty kapky věřím :grin: jen mě teď překvapilo že zítra je termín MS a vlastně nevím o tom že by něco přijít mělo a ty včerejší křeče do břicha mě hodně překvapili :relaxed: byla bych šťastná kdyby to konečně vyšlo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.5.20 21:23
@martina.se píše:
Placebo… Ale jak myslíš, že to pomáhá, tak co by ne ;)

Je to možné, psychika dělá hodně :grin: no uvidíme jak moc mocná je :relaxed:

• Nahlásit
  • Citovat
59251
24.5.20 21:27
@Anonymní píše:
Je to možné, psychika dělá hodně :grin: no uvidíme jak moc mocná je :relaxed:

Hodně.. Já mám druhé po 8 letech… Někdy je fakt nejlepší se na vše vykaslat a nic neřešit.. Ono se vyřeší samo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:30
@martina.se píše:
Hodně.. Já mám druhé po 8 letech… Někdy je fakt nejlepší se na vše vykaslat a nic neřešit.. Ono se vyřeší samo :kytka:

Je pravdou, že já začala být opravdu psychicky v pohodě až tenhle měsíc, v práci se vše zklidnilo, do toho mě dnes končí týden dovolené, takže jsem si i pořádně odpočinula (pracuji jako prodavačka v potravinách) :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
59251
24.5.20 21:31
@Anonymní píše:
Je pravdou, že já začala být opravdu psychicky v pohodě až tenhle měsíc, v práci se vše zklidnilo, do toho mě dnes končí týden dovolené, takže jsem si i pořádně odpočinula (pracuji jako prodavačka v potravinách) :zed:

Ideální stav.. Stres nikdy těhotenství nepomohl.. Jak se dáš do pohody, tak je to super..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:34
@martina.se píše:
Ideální stav.. Stres nikdy těhotenství nepomohl.. Jak se dáš do pohody, tak je to super..

Zítra zaběhnu pro test, tak jsem na to zvědavá :dance: co se týče těch křečí včera večer, myslíš že mohlo jít třeba o uhnízdění? :)

• Nahlásit
  • Citovat
105
24.5.20 21:38

Já teda po gynexu neotěhotněla, ale na PMS mi rozhodně pomohl. Nejen na bolesti, ale i na nálady:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:40
@Anonymní píše:
Zítra zaběhnu pro test, tak jsem na to zvědavá :dance: co se týče těch křečí včera večer, myslíš že mohlo jít třeba o uhnízdění? :)

Tak to fakt netuším.. Mě nic nebylo.. Až od 6 tt strašné nevolnosti.. Test jsme dělala týden po termínu ms..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:43
@akleticu píše:
Já teda po gynexu neotěhotněla, ale na PMS mi rozhodně pomohl. Nejen na bolesti, ale i na nálady:)

I kdyby pomohl jen na to tak je to úspěch :D aspoň chlap nenadává že jsem na zabití :D :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama