Účinky kosmetiky s kyselinou hyaluronovou

2248
8.1.21 14:30

Účinky kosmetiky s kyselinou hyaluronovou

Zdravím ženský :mavam: Takový dotaz. Dostala jsem k vánocům krémy Eucerin z řady Hyaluron Filler. Informaci, že by tenhle zázrak dokázal vyhladit hluboké vrásky, beru s rezervou, a mimo to skoro žádné vrásky nemám, natož hluboké. Na netu jsou samé kladné recenze, krém spíš jakoby pleť vyplní, ta pak vypadá svěží a rozzářená atd… Tak říkám si, že už jsem dlouho nepoužívala žádnou „kvalitnější“ kosmetiku (vystačím na noc s arganovým a mandlovým olejem a na den buď dávám taky a nebo střídám s niveou, ziajou nebo prostě s něčím, co je zrovna po ruce), ale mám strach, že si pleť na tu kyselinu hyaluronovou „zvykne“ a že už budu muset tenhle krém používat pořád. Máte s tím někdo zkušenost? Nebo je to fáma? Jinak ještě dodávám, že je mi 42, ale pleť mám, jak jsem psala, prakticky bez vrásek, jen je už samozřejmě míň hutná než před pár lety :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
581
8.1.21 14:51

Mně vždycky dojme, když nemá někdo ve dvaačtyřiceti žádnou vrásku. Zakladatelko, co kdyby si se podělila s ostatními o své tajemství?

A k dotazu, neboj, po ukončení mazání se nic zvláštního nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
8.1.21 14:54

Hele primárně to hydratuje a mírně ozdravuje stav pleti.

Zázraky s vráskami fakt nečekej.

a ne - návyk na kys. h. neexistuje. A je dobré nějaký hydratační krém s kys. h. používat a ideálně ráno a večer. To není rozmazlování či závislost na krému - to je celkem adekvátní péče o zralejší pleť.

Pokud jsi na přírodn kosmetiku, tak bych sáhla třeba po séru od Nobilis Tilia

https://www.biooo.cz/…-p-7175.html

pokud stačí funkční kosmetika tak třeba Revolution Skincare Hyaluronic Acid - mají třeba v Rossmanovi

Příspěvek upraven 08.01.21 v 15:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
8.1.21 15:03
@anahry píše:
Mně vždycky dojme, když nemá někdo ve dvaačtyřiceti žádnou vrásku. Zakladatelko, co kdyby si se podělila s ostatními o své tajemství?A k dotazu, neboj, po ukončení mazání se nic zvláštního nestane.

Vid taky by me ta ctyricetileta plet, vypnuta jak detska prdelka, zajimala. Mne je 30, o plet fakt kvalitne pecuju, ale drobne vrasky uz tam proste jsou, at se stavim treba na hlavu. Tak jak to ta zakladatelka dela? :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
8.1.21 15:03
@Ernais píše:
Vid taky by me ta ctyricetileta plet, vypnuta jak detska prdelka, zajimala. Mne je 30, o plet fakt kvalitne pecuju, ale drobne vrasky uz tam proste jsou, at se stavim treba na hlavu. Tak jak to ta zakladatelka dela? :think: :mrgreen:

genetika… případně pomáhá když je člověk buclatý v obličeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
8.1.21 15:10
@Ou píše:

Ja mam genetiku, rekla bych, taky dobrou, vsechny zeny u nas v rodine vypadaji velmi mlade, aniz by pro to musely cokoliv extra delat. I ja mam ve svem veku plet lepsi, nez moje vrstevnice, ale stejne se mi jemne mimicke vrasky objevuji, na vypln to jeste neni, ale pri pohledu do zrcadla uz je tam proste vidim, zejmena pri unave. Takze 40leta plet i bez jemnych vrasek je podle me proste kec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
8.1.21 15:18
@Ou píše:

Ano, genetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19971
8.1.21 15:23
@anahry píše:
Mně vždycky dojme, když nemá někdo ve dvaačtyřiceti žádnou vrásku. Zakladatelko, co kdyby si se podělila s ostatními o své tajemství?A k dotazu, neboj, po ukončení mazání se nic zvláštního nestane.

Tady úplně běžný. Jdou si v 45 koupit víno a chtějí po nich u pokladny občanku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
8.1.21 15:30

Tak jasně, genetika… Já si osobně nestěžuji, takže nereju ze závisti. Ale osobně jsem prostě ještě nepotkala ženskou, která by po 40 měla pleť bez jediné vrásky.

Moje tchýně, dnes ji je teda hodně přes 70, má díky obrně ochrnutou půlku obličeje. A na ní je krásně vidět, že ta mimika prostě dělá hodně. Půl obličeje má adekvátně ke svému věku a druhá půlka vypadá o 40 let mladší…

Takže, čistě teoreticky, by se žena mohla dopracovat k hladkému obličeji tím, že by se většinu svého života nesmála, nemračila, nemhouřila oči, spala jen na zádech, aby si ten obličej nemuchlala, atd. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19971
8.1.21 15:37
@anahry píše:
Tak jasně, genetika… Já si osobně nestěžuji, takže nereju ze závisti. Ale osobně jsem prostě ještě nepotkala ženskou, která by po 40 měla pleť bez jediné vrásky.

Moje tchýně, dnes ji je teda hodně přes 70, má díky obrně ochrnutou půlku obličeje. A na ní je krásně vidět, že ta mimika prostě dělá hodně. Půl obličeje má adekvátně ke svému věku a druhá půlka vypadá o 40 let mladší…

Takže, čistě teoreticky, by se žena mohla dopracovat k hladkému obličeji tím, že by se většinu svého života nesmála, nemračila, nemhouřila oči, spala jen na zádech, aby si ten obličej nemuchlala, atd. :)

A tak když od 20 jedeš na botoxu, tak to znát asi bude. Halt si to občas někdo splete s genetikou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
8.1.21 15:40

Jo a teda ještě je potřeba používat SPF a to spíš víc než míň, za projevy stárnutí pleti může sluníčko stejně jako kouření, nedosttek spánku a podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
8.1.21 15:42
@anahry píše:

Přesně, ve 42 pleť bez nejmenších vrásek. To by musela mít tak 140 kilo. Nebo od 30 píchat botox. Jinak je to nesmysl. Ale tady ti bude každá druhá tvrdit, jak po ní ve 45 chtějí v krame občanku. Internet snese holt všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3005
8.1.21 15:54

Ženy, já už jsem baba, ale vrásek moc nemám. Nijak zvlášť o sebe nepečuju, někdy se namažu arganovým olejem. Ale vypozorovala jsem, že čím méně pečuju, tím je pleť lepší. Jakmile mám nějaký záchvat péče, nakoupím masky a jiné chemické věci, tak pak je to horší než lepší. U mě platí teda nesahat a dobře spát. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
8.1.21 16:01

Holky, hážu foto, není to nic extra teď z kuchyně na mobil :D Vrásky nějaký mám, to jsem ani nepsala, že mám pleť bez vrásky. A jo, jsem v obličeji teď posledních pět let buclatější, ale vypadám stejně jako předtím, akorát ta gravitace začíná čím dál víc působit, jak už pleť není tak hutná jako ve třiceti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3005
8.1.21 16:04

@Martinik No, fakt žádné nemá. Hezká je. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu