Reklama

Ucinne leky na hubnuti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 11:48
Ucinne leky na hubnuti

Ahoj holky, chci se zeptat na ucinne leky na hubnuti. Klidne i na predpis.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.01.17 11:50

Žádné nejsou. 99% jsou fejky, placebo.
Nejúčinnější lék znáš určitě sama, ale ten se ti asi podstupovat nechce.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 11:51
@hudečice píše: Žádné nejsou. 99% jsou fejky, placebo.

Souhlas

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 11:52
@hudečice píše: Žádné nejsou. 99% jsou fejky, placebo.

Znam a delam, ale potrebuji to rychleji. SlYsela jsem o zlatYch vejcich, adipex. Proste neco na predpis. A chci rady od tech co kdy neco zkusili.

Malaga
Generální žvanilka 24349 příspěvků 04.01.17 11:56
@Anonymní píše:
Znam a delam, ale potrebuji to rychleji. SlYsela jsem o zlatYch vejcich, adipex. Proste neco na predpis. A chci rady od tech co kdy neco zkusili.

hele když je ti to celkem fuk, jak zhubneš, tak jde rychle dolů váha po perníku…

Jarka K
Závislačka 3901 příspěvků 04.01.17 11:56
@Anonymní píše:

tak do těchto léků bych rozhodně nešla. Navíc to bys musela být hodně obézní, aby ti to lékař napsal…
já to zkusila jako mladý tele a nezhubla jsem nic a nic jsem nepociťovala… ségra po tom byla jak na drogách a zhubla něco málo. Ale my nijak obézní nebyly.
Nejlepší lék na hubnutí je zdravá a pravidelná strava a cvičení. To je způsob jak trvale zhubnout bez huntování si těla :mavam:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.01.17 11:57
@Anonymní píše:

Adipex? Víš kolik sraček to obsahuje? Si přečti složení a pak se zamysli, jestli tu chemii do sebe chceš házet.
Když tak pak pervitin, po tom zhubneš coby dup.

niki V
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 04.01.17 11:57

Ale jsou, adipex, lindaxa, meridie vse na predpis a vse to jsou docela srajdy pro opravdu obezni lidi.

Ivanesca
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 167 inzerátů 04.01.17 12:04
:kytka:

Příspěvek upraven 01.11.17 v 09:37

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 04.01.17 12:06
@Anonymní píše:

z léku je určitě nejsilnější spiropent nebo hormony T3 a T4. Zlaté vejce a adipex bude asi něco slabšího na bázi efedrinu. Nic silnějšího už teď asi není, teda kromě jedne ingredience z rozbušky, ale ta už je veřejně známá jako smrtící.

bazenka
Povídálka 23 příspěvků 04.01.17 12:10

Žádný lék na hubnutí neučinkuje. Jen změna stravy a pohyb je učiné. Ty reklamy na hubnoucí připravky jsou klamavé. Jen tahají peníze z lidí. Když si vzpomenu na retro reklamu na koktejl na hubnutí s halinou pawlovskou.Jak se chlubí, že zi muže dát i vydatný oběd a hubne.Tak se jen směju :)

estrela
Závislačka 4487 příspěvků 04.01.17 12:12

Zlatý vejce brala kamarádka, zhubla opravdu rychle a hodně, ALE zároveň si odrovnala jednu ledvinu, doteď ji funguje tak na cca 15%. Takže na nějaké rychlé hubnutí s prášky bych se vypr…a spíš hubla pomaleji a bez nich. :mavam:

Ivanesca
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 167 inzerátů 04.01.17 12:19
:kytka:

Příspěvek upraven 01.11.17 v 09:37

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 04.01.17 12:21
@estrela píše:
Zlatý vejce brala kamarádka, zhubla opravdu rychle a hodně, ALE zároveň si odrovnala jednu ledvinu, doteď ji funguje tak na cca 15%. Takže na nějaké rychlé hubnutí s prášky bych se vypr…a spíš hubla pomaleji a bez nich. :mavam:

proto je lepší ten spiropent, který se předepisuje i malým dětem. Je antikatabolický, lipolytický, zrychluje metabolismus, zvyšuje teplotu. Pokud jste četli o tom jak Justin Bieber bral steroidy, tak tím mysleli spiropent (clenbuterol hydrochlorid).

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 04.01.17 12:27
@Ivanesca píše:
@Havran007 Spiropent dostala dcera na kašel a pěkně hnusný driák :cert: Smažením fakt tělo zhubne, ale ty vedlejší účinky :roll:
@bazenka A že je teď jak proutek, co :P :D
Známá kdysi pojídala Chromaslim apod. preparáty, až z nich krásně zkolabovala a zanesla si tělo těžkými kovy :?

jj je to sílá, já jsem to bral (jsem astmatik) a u všeho jsem se strašně potil, sucho v ústech, dehydratace, křeče..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama