Ucinne leky na hubnuti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 11:48
Ucinne leky na hubnuti

Ahoj holky, chci se zeptat na ucinne leky na hubnuti. Klidne i na predpis.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.01.17 11:50

Žádné nejsou. 99% jsou fejky, placebo.
Nejúčinnější lék znáš určitě sama, ale ten se ti asi podstupovat nechce.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 11:51
@hudečice píše: Žádné nejsou. 99% jsou fejky, placebo.

Souhlas

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 11:52
@hudečice píše: Žádné nejsou. 99% jsou fejky, placebo.

Znam a delam, ale potrebuji to rychleji. SlYsela jsem o zlatYch vejcich, adipex. Proste neco na predpis. A chci rady od tech co kdy neco zkusili.

Malaga
Generální žvanilka 24717 příspěvků 04.01.17 11:56
@Anonymní píše:
Znam a delam, ale potrebuji to rychleji. SlYsela jsem o zlatYch vejcich, adipex. Proste neco na predpis. A chci rady od tech co kdy neco zkusili.

hele když je ti to celkem fuk, jak zhubneš, tak jde rychle dolů váha po perníku…

Jarka K
Závislačka 4013 příspěvků 04.01.17 11:56
@Anonymní píše:

tak do těchto léků bych rozhodně nešla. Navíc to bys musela být hodně obézní, aby ti to lékař napsal…
já to zkusila jako mladý tele a nezhubla jsem nic a nic jsem nepociťovala… ségra po tom byla jak na drogách a zhubla něco málo. Ale my nijak obézní nebyly.
Nejlepší lék na hubnutí je zdravá a pravidelná strava a cvičení. To je způsob jak trvale zhubnout bez huntování si těla :mavam:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.01.17 11:57
@Anonymní píše:

Adipex? Víš kolik sraček to obsahuje? Si přečti složení a pak se zamysli, jestli tu chemii do sebe chceš házet.
Když tak pak pervitin, po tom zhubneš coby dup.

niki V
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 04.01.17 11:57

Ale jsou, adipex, lindaxa, meridie vse na predpis a vse to jsou docela srajdy pro opravdu obezni lidi.

Ivanesca
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 160 inzerátů 04.01.17 12:04
:kytka:

Příspěvek upraven 01.11.17 v 09:37

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 04.01.17 12:06
@Anonymní píše:

z léku je určitě nejsilnější spiropent nebo hormony T3 a T4. Zlaté vejce a adipex bude asi něco slabšího na bázi efedrinu. Nic silnějšího už teď asi není, teda kromě jedne ingredience z rozbušky, ale ta už je veřejně známá jako smrtící.

bazenka
Povídálka 23 příspěvků 04.01.17 12:10

Žádný lék na hubnutí neučinkuje. Jen změna stravy a pohyb je učiné. Ty reklamy na hubnoucí připravky jsou klamavé. Jen tahají peníze z lidí. Když si vzpomenu na retro reklamu na koktejl na hubnutí s halinou pawlovskou.Jak se chlubí, že zi muže dát i vydatný oběd a hubne.Tak se jen směju :)

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 04.01.17 12:12

Zlatý vejce brala kamarádka, zhubla opravdu rychle a hodně, ALE zároveň si odrovnala jednu ledvinu, doteď ji funguje tak na cca 15%. Takže na nějaké rychlé hubnutí s prášky bych se vypr…a spíš hubla pomaleji a bez nich. :mavam:

Ivanesca
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 160 inzerátů 04.01.17 12:19
:kytka:

Příspěvek upraven 01.11.17 v 09:37

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 04.01.17 12:21
@estrela píše:
Zlatý vejce brala kamarádka, zhubla opravdu rychle a hodně, ALE zároveň si odrovnala jednu ledvinu, doteď ji funguje tak na cca 15%. Takže na nějaké rychlé hubnutí s prášky bych se vypr…a spíš hubla pomaleji a bez nich. :mavam:

proto je lepší ten spiropent, který se předepisuje i malým dětem. Je antikatabolický, lipolytický, zrychluje metabolismus, zvyšuje teplotu. Pokud jste četli o tom jak Justin Bieber bral steroidy, tak tím mysleli spiropent (clenbuterol hydrochlorid).

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 04.01.17 12:27
@Ivanesca píše:
@Havran007 Spiropent dostala dcera na kašel a pěkně hnusný driák :cert: Smažením fakt tělo zhubne, ale ty vedlejší účinky :roll:
@bazenka A že je teď jak proutek, co :P :D
Známá kdysi pojídala Chromaslim apod. preparáty, až z nich krásně zkolabovala a zanesla si tělo těžkými kovy :?

jj je to sílá, já jsem to bral (jsem astmatik) a u všeho jsem se strašně potil, sucho v ústech, dehydratace, křeče..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >