Účinnost hormonální antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 13:47

Účinnost hormonální antikoncepce

Dobrý den je mi 15 let (ano vím emimino je od 16) ale potřebuji poradit ohledně HA. Našla jsem si přítele tak jsem zašla na gyndu si napsat prášky. Příbalový leták jsem četla a důrazně jsem si přečetla co může HA ovlivnit. Je to tedy průjem, zranění, brání antibiotik atd. No a chci se zeptat jestli může ovlivnit antikoncepci dlouhodobá bolest břicha. Celkově jestli ha může ovlivnit bolest břicha. Chápete mě snad. Tak prosím a děkuji za odpovědi.
S pozdravem Ela

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2195
20.11.21 13:53

Neptala ses tu už na HA? :think:
Bolest břicha jí neovlivní. Ale ještě můžou i další věci. Třeba třezalka. Stačí si vygooglit „co sníží účinek HA“. Počti si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
20.11.21 14:52

Musela bys mít problém s trávením - tzn, pokud ti odcházejí játra, nebo máš špatné slepé střevo, tak ano… může to mít vliv na HA.
Ale to by sis musela nechat zjistit co je důvodem bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
20.11.21 15:04

Asi by chtelo nejdriv zjistit co zpusobuje bolest bricha :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 16:31

Nezpůsobuje ti bolest břicha právě ta antikoncepce? Žádná dlouhodobá bolest není v pořádku, takže ji řeš. Bolí tě podbřišek nebo máš problémy s trávením? Účinek samotná bolest neovlivňuje, ale nějaké důsledky z toho plynoucí mohou - právě zvracení, průjem nebo nějaké gynekologické obtíže. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 18:28

@LilyJane nevím jestli to způsobuje tu bolest, byla jsem u doktora napsal mi prášky na žaludeční šťávy
A brala jsem asi před týdnem prášky curacne které jsem brala 8 měsíců. Když jsem je brala tak mě taky bolelo břicho je možné že by ještě nebyly z těla uplyne pryč?

• Citovat
  • Nahlásit
2132
21.11.21 09:10
@Anonymní píše:
@LilyJane nevím jestli to způsobuje tu bolest, byla jsem u doktora napsal mi prášky na žaludeční šťávy
A brala jsem asi před týdnem prášky curacne které jsem brala 8 měsíců. Když jsem je brala tak mě taky bolelo břicho je možné že by ještě nebyly z těla uplyne pryč?

Tohle bych asi probrala přímo s tvým praktikem. Měl by ti říct co je konkrétně špatně a jestli to má vliv na vstřebávání antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat