Účinný detox, který mě nezabije :)

259
18.11.15 12:51

Účinný detox který mě nezabije :)

Ahoj holky :)

obracím se na Vás o radu. Ráda bych trošku povzbudila svůj metabolismus -a celkově samu sebe nějakou detoxikační kůrou. Chodím cvičit, plavat, na jógu „krabičkuji“… ale furt se cítím nějak tak „težká“… doktorka mi poradila, abych se po nějaké ověřené porozhlídla. Četla jsem dobré recenze na kopřivový čaj… ale jak dál? Detox, kde dva dny neděláte nic jiného než že pijete vodu určitě nedám.. mám dost aktivit a aktivní dítě, takže jíst potřebuji :).. máte někdo zkušenosti s něčím lepším? :)

Díky P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lizzi
18.11.15 13:03

DEtox je potřeba začít u střev, takže za mě doporučuji najet každé ráno nalačno na Psyllium, je to indická vláknina. poté třeba plopláchnout vodou s citronem a teprve po půlhodině jíst. Já se čistila Yuccou, bylinkami. Samozřejmě omezit bílou mouku a bílý cukr. Ale chce to celkově najet na zdravější režim, hodně pít. Ta kopřiva je určitě super, ale nic se nesmí přehánět. Já osobně jsem proti jednostranným dietám a čisticím procedůrám, chce to delší čas a vytrvat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
20807
18.11.15 13:20

Vyřadit maso, mléčné výrobky, pečivo (mouku, cukr), zařadit zelený ječmen, hodně pít a uvidíš, jak ti bude hej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
18.11.15 13:23

@radkka jo zelený ječmen je super, taky chlorella, ale s tímhle opatrně najíždět postupně, uvolňují se hodně toxiny do těla, pokud máš třeba nižší tlak, mohla by se ti z toho třeba motat hlava nebo být malátnost

• Nahlásit
  • Citovat
20807
18.11.15 13:27
@Lizzi píše:
@radkka jo zelený ječmen je super, taky chlorella, ale s tímhle opatrně najíždět postupně, uvolňují se hodně toxiny do těla, pokud máš třeba nižší tlak, mohla by se ti z toho třeba motat hlava nebo být malátnost

Člověk aspoň pozná, jak má zadělané tělo, mně třeba bylo po chlorelle skvěle, ale mojí mamce strašně zle, holt se projevily roky buřtů, kachen, knedlíků a dalších ňaminek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
18.11.15 13:29

@radkka já jsem jěla na zeleném ječmeni, ale jak jsem otěhotněla, tak jsem to nemohla ani cítit, hned se mi z toho zvedl kufr.. holt tělo si řekne kdy jo a kdy ne..

• Nahlásit
  • Citovat
20807
18.11.15 13:31
@Lizzi píše:
@radkka já jsem jěla na zeleném ječmeni, ale jak jsem otěhotněla, tak jsem to nemohla ani cítit, hned se mi z toho zvedl kufr.. holt tělo si řekne kdy jo a kdy ne..

Já jsem ječmen nemohla cítit ze začátku, vždycky mě to koplo, ale asi bude něco na tom, co se říká - že ti „zachutná“, když se tělo pročistí. Jak se pozoruji, tak to tak asi je. Ale těhotenství jde mimo všechny teorie, to je prostě jiný stav :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
18.11.15 13:57

Holky ten ječmen - já jsem si ho dala dvakrát a málem mě to položilo… ani mi tak nevadilo ho pozřít, ale celý den jsem ho „vykrkávala“… a vždycky se mi vrátila ta pachuť do pusy a bylo mi na zvracení :(

Doktorka do mě chtěla jet nějaké chemické věci, ale chci to zkusit nejdřív takto… se střevy mám fakt velký problém.. teď jsem byla na testech a gastru - lepek, mléko, cukr.. čekám na výsledky.. ale potřebuji to. Cítím se jak balvan o 100 kg těžší než jsem. Psyllium znám to mi nevadí… ten rituál prubnu. Ale ten ječmen, dá si na něj zvyknout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
18.11.15 13:59

@Lizzi no šiška se mi občas zatočí, ale to asi bylo spíš z mého „dodržování“ pitného režimu.. ale o té chlo něco slyším poprvé… psyllium už jsem měla, dávala jsem si ho do jogurtu… ale teda ne na lačno… asi tady bude ten zakopaný pes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
18.11.15 14:01

@Lizzi

Yucca to je také nějaký čaj? A kolik té vody s tím citronem? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4092
18.11.15 14:04

Chloella a ječmen je super doporučuji :) :) :) Taky čaj ostropesřec maránský. Je to hlavně na detoxikaci jater ale taky na celkovou detoxikaci organismu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
18.11.15 14:57

@Proužek já jsem se k tomu teda musela hodně přemlouvat. A dávala jsem si ho vždy jen do trošky vody, kopla do sebe a zapila půllitrem, stejně to psyllium, jen do whiskovky s trochou vody, kopnout do sebe a hodně zapít. Ten citron tak, jak to člověku sedne, ale normální sklenice 300ml by měla stačit. a yucca je v tabletách. jinak to psyllium dávej fakt nalačno, upraví to hodně i stolici a celkově to vyčistí střeva, proto nalačno, aby se to všechno po ránu pročistilo a nakoplo to tělo do nového dne :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama