Účinný elektrický odvlhčovač vzduchu - pomoooóc

15.6.15 13:32

Účinný elektrický odvlhčovač vzduchu - pomoooóc

Holky, prosím, nemáte s tímhle výrobkem některá zkušenost?
My máme chalupu, je tam krásně, ale… vlhko :,( A teď po zimě byl docela malér, když jsme objevili plísně v rozích místnosti. Stavení je po polovinu střechy zateplené, okna jsou dřevěná a netěsní tak jako třeba plastová, chci říct, že to tam tzv. uhemovaný není, když jsme tam v létě a na jaře, tak pochopitelně větráme, zima je ale malér (velký teplotní rozdíly, krbem vytopíme klidně na 30 stupňů, ale když odjedeme, tak tam teplota klesne třeba na 10st.
Myslela jsem zkusit elektrický odvlhčovač. Ale bojím se, aby to nebyly vyhozený peníze, já si našla http://odvlhcovace-vzduchu.heureka.cz/…s20/recenze/#…. Nemáte s touto značkou někdo zkušenost? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1213
15.6.15 13:45

My meli predloni stejnou znacku (jen starsi model). Koupili jsme ho pro bezva recenze. Bohuzel to byl asi vadny kus a po trech pouzitich jsme uz jen zbytek zimy reklamovali. Nechali si ho cely nesic, pak nam rekli, ze je ok a nic nenasli - jen se doma zapnul, tak nemakal. Takze uz bych di toho nesla. Treba se najde nekdo s lepsi recenzi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 13:58

Jeziš Nino, to jsi mě teda nepotěšila. :oops: Já se v tom prd vyznám, netrvám vůbec na DeLonghi, ale měli jsme ventilátor a byla jsem s ním spokojená, tak vůbec nevím jakou tedy jinou značku, achjo:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
15.6.15 19:06

@Mandarinka72 no my to hledali ciste po netu a tato znacka mela dobre recenze. Nebyla take nejlevnejsi:-) asi jsme melu smulu. Treba se najde nekdo s lepsim vysledkem. Jsem na to take zvedava. Odradilo me to tak, ze jsme dalsi nekoupili a asi by to bylo potreba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama