ÚČINNÝ repelent/co zabírá na štípance

252
9.7.20 22:15

ÚČINNÝ repelent/co zabírá na štípance

Dobrý den, máte prosím někdo tip na opravdu fungující repelent? Do nynějška jsem používala predator forte a nebyl problém, ale o víkendu po vydatném použití repelentu je výsledek 2 klíšťata a asi 50 štípadnců od komárů :pocitac: nějaký repelent je vůbec nezajímal…
Můj druhý dotaz tedy směřuje na ty štípance. Co máte na štípance osvědčené? Mám jich několik i v obličeji, takže vypadám jak na vrcholu puberty :lol: Jo a Fenistil mi nezabírá…Děkuji za případné rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3933
9.7.20 22:21

Tea tree olej i na prevenci i na stipance

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52283
9.7.20 22:21

Alpa a do ni nahaz hrebicky. To tem ludram smrdi. Nebo tea tree oil koupis v lekarne. I ty naramky funguji. Kupuji je hlavne detem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
9.7.20 22:23

Holky díky, zítra jdu nakoupit tea tree. Před příští návštěvou lesa se v něm asi vykoupu :lol:
A ty náramky, to slyším prvně. Vím, že jsou obojky pro psy, tak to bude něco podobného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52283
9.7.20 22:26

Toto jsou naramky proti klistatum. Jsou ruzne barevne. Bud v lekarne nebo v Dm je maji. U nas je prodava kazdy rok i znama v kvetinarstvi, ze lidi to po ni chteji. Muzes je dat na nohu i ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
9.7.20 22:26

Oni maji ted komari zne, ja jsem za jedinou noc pri Biolitu v zasuvce koupila 16 stipancu do jedne nahate nohy :zed: Bohuzel mam tu smulu, ze na me ten hmyz proste „leti“ - asi jim vonim. Je to peklo. Na tea tree jsem alergicka, repelenty nepomahaji, nebo jen chvilicku, stipance drbu jako blba, pomaha jen chladit. Zitra se nalozim do bazenu a nevylezu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52283
9.7.20 22:30

A pochopitelne to chce investovat do sitek. My doma zadne komary nemame. Sitky funguji.
Jeste jist vitamin B. Ten je odpuzuje. My ted pojedeme po vikendu na tabor. Taky jsem si delala zasoby repelentu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
9.7.20 22:55

Na mě tedy vůbec repelenty nefungují nebo jsem nenašla ten ideální, na samotné štípance mi pomáhá Fenistil, mam ho v ledničce(hezky to ochladí a nesvedi mě to)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2972
10.7.20 07:46

Vitamin B, Tea Tree olej nebo Levandulový, mažu pak případně Bodyfreshem ( tím sem mazala aj dceru u neštovic ). :kytka:

Z lékárny nevím jaký, používám pouze Just, takže jiné konkrétní značky neporadím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat