Účinný způsob jak vyvolat porod?

Anonymní
22.11.19 13:14

Účinný způsob jak vyvolat porod?

Ahoj, jsem 39tt a nejpozději do týdne mi se mi musí rozběhnout porod, jinak mi udělají císaře - vzhledem k předchozímu řezu mě nenechají přenášet ani porod nevyvolávají, pokud není opravdu na spadnutí a stačilo by maličko. Při kontrole v porodnici tento týden mi bylo řečeno, že miminko je pořád ještě dost nahoře.

Čeká nás tedy týden všech možných pokusů o vyvolání porodu, přestože vím že způsobu jsou asi dva miliony a prakticky žádný z nich nefunguje. Přesto to zkusím - je něco, o čem byste řekli, že opravdu pomáhá? Vsázela jsem na sex, ale spíš než cokoliv jiného z toho máme oba trauma, takže opakovat nejspíš nebudeme :) pak tu mám nachystané ingredience na koktejl z ricinového oleje, ale ještě čekám a trochu to odkládám…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
22.11.19 13:25

Horká vana, červené víno, sex, uklízení, velká fyzická aktivita. Mě nepomohlo ale vůbec nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
22.11.19 13:27

Já bych to nechala na přírodě, obzvlášť z projímadel mám po nedávné aféře respekt. (Doma vybrané projímadlo zapůsobilo i na přenášené dítě a to se pak otrávilo výkaly v plodové vodě). Pokud to má být císař tak bude. Lepší než prasklá jizva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
22.11.19 13:33

Známá si vyvolala ricinovým koktejlem porod v 37tt. :roll: už si nevzpomínám na důvod. Takže vypadá, že na někoho to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
22.11.19 13:34

Mne radila zkusena PA jeste tablety s pupalkovym olejem na dozrani delozniho hrdla (nebo cipku?) a svarak z ruzoveho vina, do ktereho se prida trocha zazvoru… ze to je mene drsne nez ten ricin… ale nezkousela jsem. Jinak klasicky sex byste mit nemuseli, ciste technicky vzato staci dopravit sperma tam kam patri…potoze dulezite jsou nejake chemicke latky obsazene ve spermatu, ne samotna fyzicka aktivita :-D Jo a nekdo rika masaz bradavek (nebo zkusit rozjet laktaci odsavackou), z duvodu uvolneni oxytocinu, ale to taky leckomu neni prijemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
22.11.19 13:56

A pit malinikovy caj a jist lneny olej jsi zkousela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
22.11.19 14:01

Musím říct, že já měla taky první císař a nijak jsem se nesnažila to vyvolávat…nechávala jsem to na přírodě…Nakonec mám, ale velké podezření, že mi pomohl doktor…prvně rupla voda a když se nic nedělo, císař necísař vyvolávali…malej se narodil 38+5…jinak ani masáž bradavek, lněné semínko ani maliník nepomohlo to rozjet nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
22.11.19 14:51

Ja delala vsechno. VSECHNO :mrgreen: ale nakonec ve 42.tydnu vyvolání. Proste mimco jde, kdy si usmysli ono ;) Nektery se uvnitr opravdu drzi zuby nehty :lol: :mrgreen: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.11.19 12:45

Tedy já sem zase přenášela tak asi tejden a zkoušeli jsme úplně všechno úklid, sex, malinikovy čaj, rychlá chůze, hodně velké procházky atd. A nic prostě se ji nechtělo ven takže ona si to ta příroda vždycky umí zařídit :zed: :zed:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.19 11:35

Já měla termín porodu včera a taky se malého snažím vypudit co to jde a zatím nic nezabírá a do toho ricinoveho koktejlu se mi moc nechce…vyvolávání porodu se po prvni zkušenosti docela bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
25.11.19 14:19

Nu já zacla krvácet a pak sem šla s přítelem do nemocnice ale voda mi nepraskla..takže prý to byly poslicci nu pak za hodku mě zkontrolovali tak nález se neměnil tak sem tam zůstala…nu až do rana se nic nedělo..tak mě doktor udělal hamiltna a volala praskla voda a začal porod…a to sem hodně skratila :lol: :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 07:45

Kombinovala jsem všechno - pak došlo i na ricinovy olej - měla jsem po něm děsně bolesti/křeče v brise, upřímně jsem litovala, ze jsem ho pozila a ze jsem si způsobila nějaký problem. 24 hod po požití oleje jsem zacla rodit - otázkou je jestli to bylo díky oleji nebo by se to stalo tak jako tak. Tady každá rada draha.

• Citovat
  • Nahlásit
19
26.11.19 11:06
@Anonymní píše:
Kombinovala jsem všechno - pak došlo i na ricinovy olej - měla jsem po něm děsně bolesti/křeče v brise, upřímně jsem litovala, ze jsem ho pozila a ze jsem si způsobila nějaký problem. 24 hod po požití oleje jsem zacla rodit - otázkou je jestli to bylo díky oleji nebo by se to stalo tak jako tak. Tady každá rada draha.

Nu těžko říct po pravdě ten olej sem nezkousela 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
26.11.19 11:18
@Katar píše:
Horká vana, červené víno, sex, uklízení, velká fyzická aktivita. Mě nepomohlo ale vůbec nic :lol:

Ja si naplanovala porod na stredu, pac slouzi v porodnici muj gynekolog :D Od rana jsem uklizela, ale jakoze fakt smejcila.. Uvarila a napekla chlapovi.. A k veceru jsem si dala dvojku cervenyho, a asi tri horky sprchy.. O pulnoci zacaly bolesti, ve 4h rano jsme jeli.. A v 15:22 byla venku.. Sekla jsem se o den, narodila se ve ctvrtek 39+6tt :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.11.19 13:31

@Konys ať sem se snažila co nejvíc tak se ji nechtělo ven takže fakt nevím :think: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat