Učitel autoškoly mi sahá na nohu

9422
4.4.17 15:15

Ucitel autoskoly mi saha na nohu

Mam Ucitele, kterej je klidnej a fakt nauci. Nerada bych ho poslala do haje, ale nechci, aby mi sahal na nohu ani nic podobneho.Uz to Jednou zkousel, pak byl pokoj, ale ted zacal znova a vic nahoru a Uz nejen letmo. jsem dost nervak a maloktery ucitel by mi vyhovoval, ale osahavat se nenecham.jde o kondicky.jak ho odpalkovat, aby se to neopavalo a neurazit.co rict. jak reagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5779
4.4.17 15:21

Bych se ho zeptala co dela? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
4.4.17 15:24
@tasa píše:
Mam Ucitele, kterej je klidnej a fakt nauci. Nerada bych ho poslala do haje, ale nechci, aby mi sahal na nohu ani nic podobneho.Uz to Jednou zkousel, pak byl pokoj, ale ted zacal znova a vic nahoru a Uz nejen letmo. jsem dost nervak a maloktery ucitel by mi vyhovoval, ale osahavat se nenecham.jde o kondicky.jak ho odpalkovat, aby se to neopavalo a neurazit.co rict. jak reagovat.

Aby se neurazil? 8o 8o Proč toto vůbec řešíš? On se přece chová nevhodně, takže bych nějaké urazil/neurazil vůbec neřešila a jasně bych mu řekla, že pokud to ještě jednou udělá, budu si na něho stěžovat. A požádala bych každopádně o změnu instruktora.

• Citovat
  • Upravit
4.4.17 15:25

Nahlásit :roll: ostatním holkám to určitě taky nebude příjemné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
4.4.17 15:25

Řekla bych at tu ruku da pryc ze ti to vadí a znervózňuje te to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15660
4.4.17 15:27

„Když na mě budete takhle sahat, budu nervozní a nerada bych strhla volant tak moc, až bychom se někde s někým sťukli, proto to prosím nedělejte.“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
4.4.17 15:28
@apocalypsa píše: Řekla bych at tu ruku da pryc ze ti to vadí a znervózňuje te to

Taky bych se zeptala, jestli tu ruku nemůže dát pryč, že tě to znervózňuje, že je ti to nepříjemné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
4.4.17 15:28

Řekla bych mu, ať tu ruku okamžitě sundá. Po jízdě mu řekni, že si nepřeješ, aby se něco takového opakovalo a jsi na to ochotná pro tentorkát zapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
4.4.17 15:35

Jak píšou holky hned mu říct ať si tu ruku nechá u sebe! A dalším holkám co dělají autoškolu bych to také řekla. Pravděpodobně nebudeš jeniná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
4.4.17 15:37

Nejmenuje se Karel? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15432
4.4.17 15:38

@tasa dupni prudce na brzdu a pak řekni „pardon, lekla jsem se, raději to nedělejte“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 15:38

Taky by se z toho chlapa mohlo vyklubat nějaké hovado.. aby vás pak tím autem nenavedl někam kde nemá :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
4.4.17 15:41

Aby se neurazil? Měj trochu sebeúcty! To on se chová naprosto nevhodně, vůbec bych neřešila, aby se neurazil. Normálně bych mu přímo řekla, ať okamžitě sundá ruku z mojí nohy a už si to nikdy nedovoluje. A nahlásila bych to majiteli autoškoly. Když si tohle dovolí k dospělé klientce na kondiční jízdě, jak se asi chová k vyplašeným středoškolačkám, které si řidičák teprve dělají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9422
4.4.17 15:41
@Kakika píše:
@tasa dupni prudce na brzdu a pak řekni „pardon, lekla jsem se, raději to nedělejte“ :lol:

To by slo. a co kdyz budeme zrovna stat na miste, tedy auto bude stat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9422
4.4.17 15:45
@Kassy píše:
Aby se neurazil? Měj trochu sebeúcty! To on se chová naprosto nevhodně, vůbec bych neřešila, aby se neurazil. Normálně bych mu přímo řekla, ať okamžitě sundá ruku z mojí nohy a už si to nikdy nedovoluje. A nahlásila bych to majiteli autoškoly. Když si tohle dovolí k dospělé klientce na kondiční jízdě, jak se asi chová k vyplašeným středoškolačkám, které si řidičák teprve dělají?

To neni o sebeucte.ty neznas souvislosti.on je jinak prima, az na tohle, ja proste jineho ucitele ted nechci, chci ho slusne odpalkovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama