Učitelé ZŠ Praktické,Speciální, asistenti - otázka

Anonymní
20.6.15 17:55

Učitelé ZŠ Praktické,Speciální, asistenti - otázka

Dobrý den, mám otázku na učitelé, asistenty vyučující ve speciálních školách. Je třeba plnit nějaká povinná školení nebo aktivity i v sobotu? Ptám se, protože jsem adventistka (v sobotu nepracujeme). Nechci vířit vodu, jen bych ráda věděla, po studiu bych chtěla učit. Děkuji za odpovědi! :kytka:
Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20882
20.6.15 18:03

To se obecně nedá říci, na některých školách jsou takové aktivity běžné, na jiných vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
20.6.15 18:09

Já byla jen jednou, protože to bylo školení pá - so, ale šla jsem dobrovolně. Kdybych řekla, že o víkendu nemůžu, nic by se nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
20.6.15 20:56

Může se stát, že nějaké školení bude přes víkend, stává se to vyjímečně, nepovažuju školení za práci. Každopádně znám spoustu křesťanů (ctí neděli jako den odpočinku), kteří jsou lékaři, řidiči MHD nebo prodavačky a nikdy neměli se službou v neděli problém, když už to jednou za čas bylo potřeba. Pokud si dobře vzpomínám, i v Bibli Ježíše kritizovali za to, že uzdravoval v den odpočinku a on jim docela dobře odpověděl:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.15 21:13

@zuzkasim o tom se nechci přít, ale tady nejde o práci, ale o to být s Bohem. A při školení to jaksi nejde… no, nechci se tu rozepisovat ani přít. Každopádně byla bych radši kdybych ty víkendy nemusela a dalo se to nějak nahradit. :-) Snad nejsem příliš naivní.

• Nahlásit
  • Citovat
16385
20.6.15 21:20
@Anonymní píše:
@zuzkasim o tom se nechci přít, ale tady nejde o práci, ale o to být s Bohem. A při školení to jaksi nejde… no, nechci se tu rozepisovat ani přít. Každopádně byla bych radši kdybych ty víkendy nemusela a dalo se to nějak nahradit. :-) Snad nejsem příliš naivní.

Opravdu je to spíš výjimka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama