Učitelka ponižuje mé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 17:10
Učitelka ponižující mé dítě

Holky, potřebuji poradit, nevím co dělat. Moje dítě je na lyžáku. Je poprvé na horách tedy i poprvé na lyžích. S brekem mi volalo, že mu učitelka nadává, jak je pomalý, že nic nezvládá, ostatní už to umí, co má v té hlavě, že si to neumí zapamatovat atd. Když chtěl na to něco říct, má raději být zticha. Nevím, jak mu mám pomoct, domů jedou až za dva dny. Jak by jste reagovaly? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 11.01.17 17:12

Kolik mu je?

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 11.01.17 17:13

@Tina94 a jak se dítě staré.. jen by mě to zajímalo. My máme 8 letého- teď v prosinci 2. třída a má je malinko neštastný, většina dětí v dnešní době umí dobře- uspokojivě lyžovat..
Kopec normálně sjede, pluží nebo jak se to jmenuje, ale děti, kamarádi jezdí o hodně líp

Příspěvek upraven 11.01.17 v 17:13

axelina
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 3 inzeráty 11.01.17 17:13

@Tina94 a kolik mu je let?? jako ty 2 dny tam už asi přežije..no já dělala instruktorku takže když tam bylo ve skupině nějaký takovýhle dítě (zpravidla chlapeček) tak samozřejmě jsem byla taky šílená..ale nikdy bych si teda nedovolila někoho takhle slovně ponižit…to se prostě nedá nic dělat ne každý je rozený lyžař a sportovec…asi bych rozhodně s tou učitelkou pak promluvila

Sashie
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 11.01.17 17:15

A máš kontakt na paní učitelku? Já osobně bych se s ní spojila, ale ne ji vynadat. Chce to zjistit názor i druhé strany. Některé děti mohou být přehnaně přecitlivělé když jim něco nejde, a pak i nevinná poznámka může způsobit traumátko…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 11.01.17 17:16

Řekla bych mu, at to jde říct jinému učiteli. Ten by mohl te pani domluvit. A pak mu rict, at to pousti jednim uchem dovnitr a druhym ven.

Šarlota4
Echt Kelišová 9846 příspěvků 11.01.17 17:17
@Sashie píše:
A máš kontakt na paní učitelku? Já osobně bych se s ní spojila, ale ne ji vynadat. Chce to zjistit názor i druhé strany. Některé děti mohou být přehnaně přecitlivělé když jim něco nejde, a pak i nevinná poznámka může způsobit traumátko…

Souhlasim. Nekdy deti sami vytvari spatnou atmosferu, citi se ublizene a navrch jeste zaluji. Netvrdin, ze to dela tvuj syn, ale nedelej predcasne zavery.

Sashie
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 11.01.17 17:20

@ProfZav Proč domluvit? Paní má info jenom z jedné strany. Taky by třeba potřeboval domluvit její syn;-) Myslím, že prvotně je důležité zjistit veškeré info, než někoho z něčeho obviním. Může to být opravdu hloupé nedorozumění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 17:21

Tak správně by měly děti být rozděleny do skupin podle výkonnosti a ne aby jeden uměl perfektně lyžovat a jiný se teprve učil. To potom musí být náročné ty děti uhlídat. Je to špatná organizace. Dcera byla na škole v přírodě s plaváním a tam tedy byly děti do plavců, poloplavců a neplavců. Z toho může mít do budoucna pěkné trauma někam se školou jezdit. 8o Já i sestra jsme takto měly právě blok z plavání, tak jsem raději dcery k tomu vedla od malička, aby neměla takové problémy jako my a zvykly si na vodu. Ono ty velké organizované skupiny není nic na naučení, zejména pro ty, kteří nejsou tak pohybově zdatní. Stejně tak lyžování jsme jí daly do lyžařské školy. Sjezdovku potom v pohodě sjížděla po 4 lekcích s instruktorem. To je o něčem jiném, když se může individuálně dítěti věnovat. A to jsme koukali, protože fakt na sport není.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 11.01.17 17:25

Anonymní uplně stejné u nás.. Já jako nedotčená plavání jsme nastoupila na plávání ve 2 třídě, kde pomalu všichni už byli plavci a nebo poloplavci. Byly jsme tři holky a táhlo se to celé plavání, protože nás dala učitelka někde splývat a oni už skákali šipky..
I teď kluk, který umí plavat tak, že nebál vody, skočil do ní a uměl se potápět, taky je mezi menšinou co plavat neumí. Naštěstí neni uplně, že by..
To stejné lyžování.. Prostě aspoň něco, protože asi je to pořád stejné- neumíš nic, máš to těžké :nevim:

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 11.01.17 17:26

Ja jsem byla vylozene sportovni antitalent.
Nekdy ve treti-ctvrte tride jsem dostala ucitelku, co si to vyslovene vychutnavala.
Takze me napriklad rvala pres kozu se rvanim,,dej ty nohy od sebe,, za posmechu cele tridy.
Pri hazeni uz rovnou hlasila, ze ja to budu hazet se svoji sikovnosti za sebe, pak vybrala jinou holku, aby me jako ucila hazet opet přede vsemi a vsichni se pri tom skvele bavili na muj ucet.
Takze jeste ta decka podporovala v tom, aby se mu smaly.
Atd. Hodiny telocviku se pro me zmenily v nocni muru. Bohuzel jsem tehdy nemela u rodicu zastani, takze jsem to musela prezit.
Jako ono ne kazde dite ma holt sportovni nadani…
S ucitelkou promluvit.

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 11.01.17 17:27

@Tina94 Se divím, že mohou mít s sebou mobil…no.
Hele…upřímně, stýská semu…nic víc. Kdyby byl v pohodě, nebude toto řešit. Věř mi. Nevidím v tom žádné týrání nebo ponižování ze strany učitelky. Konstatuje fakt, že syn nechápe něco, co zbytek skupiny už pochopil. Pokud mu to ukazuje po dvacáté a stále nic, tak se nedivím..promiň. :nevim:
Děti, pokud se jim stýská, jsou na vše citlivé…pohádají se s kamarádem, nechutnal oběd (mají tedy hlad) do toho něco co nechápou, nejde jim to…zima…vyčerpání (lyžování pro nesportovce je zápřah) a výsledek? Dítě brečí do mobilu rodičům, jak je to tam hrozné.
Neukvapuj se, nenervuj se…zavolej mu zítra (když už má ten mobil) a poptej se na zážitky…co dělali, kde byli, co se mu líbilo…a v klidu. :kytka:

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 11.01.17 17:28
@Tina94 píše:
Holky, potřebuji poradit, nevím co dělat. Moje dítě je na lyžáku. Je poprvé na horách tedy i poprvé na lyžích. S brekem mi volalo, že mu učitelka nadává, jak je pomalý, že nic nezvládá, ostatní už to umí, co má v té hlavě, že si to neumí zapamatovat atd. Když chtěl na to něco říct, má raději být zticha. Nevím, jak mu mám pomoct, domů jedou až za dva dny. Jak by jste reagovaly? :nevim:

Rekla bych mu, ze kazdy je dobry na neco jineho, at trenuje a at mi nevola s brekem domu.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 11.01.17 17:28

Ale zajímal by mě ročník - věk.. u nás jezdí na lyžák děti až v 8-9 tř

Příspěvek upraven 11.01.17 v 17:28

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 17:28

Synovi je 11. Je pravda, že je hodně citlivý a bojácný. Učitelku jsem nikdy ani neviděla, mají jí jen z tělocviku. Zavolala bych jí, ale nemám žádný kontakt. Na to mi hned syn řekl, že to raději né, protože by dostal vynadáno. Poslala jsem ho tedy to říct nějaké jiné paní učitelce.
Je poprvé na horách a chtěla jsem, aby na to měl jen dobré vzpomínky a né, aby mi s brekem volal, že chce domů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >