Učitelky NJ na ZŠ, poradíte výukový program?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 10.11.14 12:50
Učitelky NJ na ZŠ, poradíte výukový program?

Prosím prosím o rychlou radu: do zítřka musím vybrat výukové programy na PC pro němčinu jako druhý jazyk na ZŠ, eventuálně by se mi velice hodil třeba soubor slovní zásoby k různým tématům na kartičkách s obrázky apod.
Nemáte některá zkušenosti? Já němčinu neučila strašně dlouho, snad 8 let, takže si pamatuju jen matně např Langmaster, Terrasoft - používá se to ještě? Určitě už jsou novější, lepší programy… kdybych měla více času, obvolám kolegyně na jiných školách, ale je to šibeniční termín - ředitel mi nedal dříve vědět a prý to fakt musí být do zítřka, jinak bude vracet peníze :roll:
Možná i angličtinářky by mohly poradit, programy jsou často k dispozici v obou jazycích.. i třeba nějaké pomůcky, které se vám osvědčily..
Nastoupila jsem od září na nové škole, nic moc tu k NJ není, předtím jsem učila AJ na jiné škole, takže by se mi hodilo prakticky všechno.
Cokoliv vás napadne, uvítám, zrovna dneska nemám vůbec čas se zabývat hledáním..
Zatím moc díky!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >