Učitelky z MŠ a přípravných tříd - bubliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 16:55
Učitelky z MŠ a přípravných tříd - "Bubliny"

Omlouvám se za anonym, ale nechci, aby v práci znali můj nick, kdyby sem náhodou někdo chodil.
Ahoj drahé „kolegyně“,
mám na vás velikou prosbu. Musím v práci vyplňovat každý týden jakýsi formulář - bubliny. Ovšem má nadřízená mi vždycky nacpe hromadu formulářů podle nových zákonů a paragrafů a neřekne mi k nim vůbec nic. Se vším si poradím, ovšem tedy bubliny mám snad za trest. Vůbec nevím, co tam mám vyplňovat. Můžete mi prosím poradit, jak tyto formuláře vyplňujete? Já jsem učitelka přípravné třídy v ZŠ, spadající pod MŠ, ale prý toto běžně vyplňují učitelky ve školkách. Vedení školy vůbec netuší, která bije, tak jako já :oops:, vedení z MŠ mi není ochotno pomoci a poradit :,(.
Nejde mi nahrát obrázek, tak jen údaje, které se tam vyplňují:
Má to nadpis SAMOSTATNÉ ČINNOSTI a potom je tam devět bublin, každá má svou sekci: Verbální I., Hudební I., Sociálně interpersonální, Prostorová, Logicko matematická osobní intrapersonální, Tělesně kinetická I, Přírodní I., Předškoláci.

Potom jsou tam kolonky „co se podařilo“ a „co příště jinak“… Tak s tím bych si poradila :-D. Ale co psát do těch bublin, to nějak netuším :-(.

Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 11.09.18 17:26
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale nechci, aby v práci znali můj nick, kdyby sem náhodou někdo chodil.
Ahoj drahé „kolegyně“,
mám na vás velikou prosbu. Musím v práci vyplňovat každý týden jakýsi formulář - bubliny. Ovšem má nadřízená mi vždycky nacpe hromadu formulářů podle nových zákonů a paragrafů a neřekne mi k nim vůbec nic. Se vším si poradím, ovšem tedy bubliny mám snad za trest. Vůbec nevím, co tam mám vyplňovat. Můžete mi prosím poradit, jak tyto formuláře vyplňujete? Já jsem učitelka přípravné třídy v ZŠ, spadající pod MŠ, ale prý toto běžně vyplňují učitelky ve školkách. Vedení školy vůbec netuší, která bije, tak jako já :oops:, vedení z MŠ mi není ochotno pomoci a poradit :,(.
Nejde mi nahrát obrázek, tak jen údaje, které se tam vyplňují:
Má to nadpis SAMOSTATNÉ ČINNOSTI a potom je tam devět bublin, každá má svou sekci: Verbální I., Hudební I., Sociálně interpersonální, Prostorová, Logicko matematická osobní intrapersonální, Tělesně kinetická I, Přírodní I., Předškoláci.Potom jsou tam kolonky „co se podařilo“ a „co příště jinak“… Tak s tím bych si poradila :-D. Ale co psát do těch bublin, to nějak netuším :-(.

Ahoj.

Co na to říct. Normální to není. Ale šla bych na to od lesa. :) Očividně ani Tvá nadřízená si s Tím neví rady a tak to hodila na Tebe.

Samostatné činnosti:

Vážení,

vzhledem k reformě pravidel EU pro ochranu údajů, tzv. GDPR, nejsem s to vepsat do bublin konkrétní jména svěřenců naší MŠ, již splňují Vaše výše uvedené požadavky na tzv. Samostatné činnosti: Verbální I., Hudební I., Sociálně interpersonální, Prostorová, Logicko matematická osobní intrapersonální, Tělesně kinetická I, Přírodní I., Předškoláci.

S pozdravem

Anonymní Tulipán

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >