Učitelství pro 1. stupeň na OU - doplňkové studium CŽV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SibyllaTrelawney
Kecalka 238 příspěvků 03.12.18 12:28
Učitelství pro 1. stupeň na OU - doplňkové studium CŽV

Dobrý den, je zde někdo, kdo dělal na Ostravské univerzitě rozšiřující studium Učitelství pro 1. stupeň v rámci celoživotního vzdělávání? Zajímá mě ( jako těžkého nesportovce) průběh lekcí a hlavně zkouška z TV. Prosím jen konkrétní zkušenosti. Díky.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 18:12

Ja nejsem na CZV, ale holky chodi na hodiny s nami dalkari, tak pokud by to bylo stejně, tak náš tělocvik je teda dost na pohodu a žádné prehnane pozadavky nejsou :) obvykle si zacvicime, rekneme jak konkretni věci vést s dětmi, pak vypracujeme treba seminarku na toto tema a hotovo.
Prosím anonym, nemusí tady nikdo vědět co dělám za školu a kde. :) děkuji

SibyllaTrelawney
Kecalka 238 příspěvků 03.12.18 18:18

Děkuju. Mi šlo hlavně o to, jestli se běhá a plave na čas, gymnastika… to bych asi nedala. :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >