Učitelství pro mateřské školy - Ostravská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

18verca
Stálice 80 příspěvků 12.02.18 19:13
Učitelství pro mateřské školy- Ostravská

Ahoj holky, mám dotaz na ty, které studovali na oboru “učitelství pro mateřské školy” na Ostravské Univerzitě :lol: mám podanou přihlášku a budu dělat prijimacky a chci se zeptat na zkusenosti tohoto obory..jestli je to hodně těžké a jak je to tam s hudebkou a telocvikem :nevim: Uvítám každou radu a zkušenost diky :palec:

Reklama

Reakce:

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 12.02.18 19:23

Vím, že je tam mnoho uchazečů. Jinak předškolní pedagogika je i v Karviné.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama