Účtenka monitor dechu prosba

26
17.8.21 14:42

Účtenka monitor dechu prosba

Ahoj děvčata mám prosbu 6.8.2021 se mi narodilo miminko, pár dní před narozením jsem mu zakoupila monitor dechu. Chtěla jsem teď využít příspěvek od pojišťovny, ale bylo mi řečeno že nemůžu uplatnit účtenku před zaregistrováním dítěte k pojišťovně tj. před 6.8. Nějak mi to v tu chvíli nedošlo. Neposkytl by mi někdo kopii účtenky o nákupu monitoru dechu s datem po 6.8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21346
17.8.21 15:04

Opravdu myslíš, že ti dá někdo jen tak x stovek???
zkus si na prodejně vyžádat kopii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2924
17.8.21 15:08

Tak to vrať a objednej znova :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
17.8.21 15:08

A jaká jsi pojišťovna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32690
17.8.21 15:23

Není to divné? To si matka donese dítě domů a pak teprve shání monitor dechu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
17.8.21 15:36
@vokishka píše:
Není to divné? To si matka donese dítě domů a pak teprve shání monitor dechu?

Proč divné? Já ho třeba sháněla až potom.
Nicméně spíš jde o to, že neměli dokončeno registraci u pojišťovny. Po jejím dokončení by neměl být problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
17.8.21 15:39

@vokishka taky jsem jim tím argumentovala a bylo mi řečeno že jsme to měli objednat v době co jsem byla v porodnici a než jsme se vrátili domů.

Pojišťovna Cpzp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32690
17.8.21 15:46
@Chantal 1 píše:
@vokishka taky jsem jim tím argumentovala a bylo mi řečeno že jsme to měli objednat v době co jsem byla v porodnici a než jsme se vrátili domů.Pojišťovna Cpzp.

To je fakt dobrý, dcera je taky cpzp, už jsem jí to psala. Taky koukala, chtěla si to koupit předem. Myslela, že prostě přijde domů a bude to tam mít. Vždyt v dnešní době se pouští třetí den, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
17.8.21 15:51
@ka2ka píše:
Opravdu myslíš, že ti dá někdo jen tak x stovek???
zkus si na prodejně vyžádat kopii

Proč by někdo měl dávat paní peníze proboha? Ty si asi úplně nepochopila, oc paní jde. :think: Prostě kdybys koupila zrovna ty monitor dechu 7 8., tak by paní stačila pouze kopije tvé účtenky, aby ji ona mohla zaslat na pojišťovnu. Tobě by zůstal originál, který by sis klidně mohla využit na tvoji pojišťovně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21346
17.8.21 16:28
@Musulka12 píše:
Proč by někdo měl dávat paní peníze proboha? Ty si asi úplně nepochopila, oc paní jde. :think: Prostě kdybys koupila zrovna ty monitor dechu 7 8., tak by paní stačila pouze kopije tvé účtenky, aby ji ona mohla zaslat na pojišťovnu. Tobě by zůstal originál, který by sis klidně mohla využit na tvoji pojišťovně

ona by jí poslala na pojištovnu a dostala by peníze takže ano dostane od někoho pár stovek
a jinak nejsem si jistá jestli třeba pojišťovna nezadává i číslo účtenky protože takhle by těch kopii mohlo být x :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
17.8.21 16:33
@ka2ka píše:
ona by jí poslala na pojištovnu a dostala by peníze takže ano dostane od někoho pár stovek
a jinak nejsem si jistá jestli třeba pojišťovna nezadává i číslo účtenky protože takhle by těch kopii mohlo být x :think:

Taky bych mela strach, ze mi ji pak neuznaji, ze uz jednou byla pouzita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21346
17.8.21 16:43
@Tarena píše:
Taky bych mela strach, ze mi ji pak neuznaji, ze uz jednou byla pouzita.

otázka je jestli pojištovna vezme kopii :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
17.8.21 16:58

@Chantal 1 a nemůžeš na to použít preventivní program Žena po porodu?
Klidně mě někdo opravte, já zatím proplácím skrz Manažerku mateřství, tak vlastně nevím, na co se to vztahuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
17.8.21 17:24

Ja nevím. Na jejich fb je k chuve 24…nekdo se tam uz na to ptal a pani odpovidala, že to platí i před narozením. Hlavně dodržet lhůtu pro podání. Sama můžete kouknout. Je to z 19.7

Příspěvek upraven 17.08.21 v 17:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25714
17.8.21 17:32
@ka2ka píše:
otázka je jestli pojištovna vezme kopii :think:

nevezme, vždy musí být přiložen originál účtenky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit