Údaje o společně posuzovaných osobách

22
1.6.21 20:44

Údaje o společně posuzovaných osobách

Ahoj všem, holky prosím poraďte mi. Vyplňuji formulář na Rodičák a tak úplně nechápu kolonku „Údaje o společně posuzovaných osobách…“. Když já, partner i obě děti bydlíme v ČR, oba pracujeme v ČR co mám zaškrtnout? toto? nebo že neplatí tato varianta? chci poslat z pohodlí domova přes datovky, ale tady nevím co vyplnit. předem díky

pro žadatele, jeho manžela/manželku nebo druha/družku, pro všechny jejich nezaopatřené děti a pro ostatní osoby, které s nimi patří do okruhu osob společně posuzovaných, platí: • jsou hlášeny k trvalému pobytu na území České republiky, • nemají bydliště v jiném členském státě Evropské unie, • nepracují v jiném členském státě Evropské unie, • nepobírají dávku v nezaměstnanosti nebo důchod v jiném státě Evropské unie, • nejsou občany jiného členského státu Evropské unie, • nejsou osobami bez státní příslušnosti nebo uprchlíky bydlícími v jiném členském státě Evropské unie a na území České republiky pracujícími, studujícími nebo žijícími.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9394
1.6.21 21:01

Tak pokud máte vše v ČR, tak to pro vás platí, nejste občany jiné země, nepracujete v jiné zemi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.6.21 21:04

@Lendeš takže zaškrtnu „platí pro žadatele… Atd“ chápu to správně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9394
1.6.21 21:06

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.6.21 21:08

@Lendeš díky moc