Udělá mi výpis zdravotnické dokumentace i zastupující lékař?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 21:39
Udělá mi výpis zdravotnické dokumentace i zastupující lékař?

Chci se zeptat, myslite, že mi výpis zdravotní karty udělá i zastupující lékařka? jelikož ta moje má dovolenou..

Reakce:
cell
Echt Kelišová 8064 příspěvků 26.09.18 21:44

Tak záleží, jestli k té dokumentaci má přístup. Ale obecně se to moc nedělá, neb toto je rozhodně odložitelná věc, zástup obvykle řeší jen akutní záležitosti ;-)

Brontik
Kelišová 7168 příspěvků 26.09.18 21:52

No hlavě, je možné, že i kdyby tam byla ta tvoje, tak ti ho neudělá na počkání… Raději bych si tam napřed zavolala…

alun-ka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 26.09.18 22:52

Ano,také svojí volám a domluvím se kdy přijdu,aby mi to připravila.Zas­tupující by mi to nedala,neboť k ní moje logicky nestěhuje celou kartotéku.

smudlinky
Závislačka 2581 příspěvků 348 inzerátů 27.09.18 06:48

Zkus jí zavolat, mě zastupující řekla, že tyto věci nedělá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >