Udělají v Podolí na poradně stěr na streptokoka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
31.3.22 12:49

Udelaji v podoli na poradne ster na streptokoka?

Mate prosim nekdo zkusenost s UPMD Podoli, zda udelaji ster na streptokoka na standardni tehotenske poradne (od 36. tydne)? Diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4747
31.3.22 12:58

Ahoj, ano, udělají, v lednu jsem to zažila. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
31.3.22 13:05
@Saffiraa píše:
Ahoj, ano, udělají, v lednu jsem to zažila. :palec:

Skvele! Diky! A musi se o to nejak specialne zadat? Moje gyndarka uz mi dala papiry na odeslani do tehotenske poradny, ale varovala, ze UPMD je “specialni” a ze se budu muset mozna jeste vracet k ni (coz je pro me trochu z ruky, prestehovala jsem se 200 km daleko, a taky by to znamenalo se zase rychle objednat, protoze musim kalkulovat s tim, ze ke gyndarce nemuzu prijit kdykoliv ma volno, ale kdykoliv ma volno + kdy ja stihnu dojet, protoze i na cestu autem pocitam 3 hodinky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
31.3.22 13:55

@gagalady kdyztak se v Podolí zkusi domluvit, že máš doktorku 300 km, jestli už nemůžeš být do porodu v péči u nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
31.3.22 14:11

Naposled jsem tam rodila pred 13 mesici. Muj gynekolog mi udelal ster moc brzo, pri porodu nesmi byt strasi nez tusim 4 tydny. Kdyz jsem se na poradne v 39. tt zeptala na ster, doktorka koukla do zaznamu a rika: “Jeee, on je platny jen do zitrka. Tak ja vam ted udelam novy.” A bylo. Bez predchozi zadosti. Proste na to jen upozornit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat