Udělají vám vyvolávačku na požádání?

17.4.21 18:20

Udělají vám vyvolávačku na požádání?

Ahoj holky jsem 40tt, udělají mi vyvolavacku na požádání v porodnici? Už brečím bolestí, kontrakce mám už 2 dny tak po 20 minutách, už se to nedá vydržet. Bříško táhne dolů, tlak v podbřišku a hrozná bolest v kříži, už chodím přes bolesti. Myslíte že by mi dali vyvolavacku nebo udělali alespoň Hamiltona? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63715
17.4.21 18:41

@Kateřina0000 tak se tam stav. Třeba se to pohnulo. Na dálku ti nikdo neřekne.. A pokud dr požádás, tak ti nejspíš vyhoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 18:44

@martina.se asi jo, už to odkládám 3 dny 😔 tak asi se tam stavím a buď mi pomůžou nebo mě pošlou domu a nechám to na přírodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
17.4.21 18:46
@Kateřina0000 píše:
@martina.se asi jo, už to odkládám 3 dny 😔 tak asi se tam stavím a buď mi pomůžou nebo mě pošlou domu a nechám to na přírodě
Šup tam.. Pokud to trvá už takto dlouho, je to pro Tebe zbytečně vyčerpávající. Minimálně se z monitoru dozvíš, zda jsou to fakt kontrakce
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
17.4.21 19:03

Udělají. Od ukonceneho 38tt je možné vyvolat porod na přání. Říká se tomu programovaný porod.(Nic co by bezne někdo chtěl) V tvým případě se o to jednat podle mě nebude. Už to není jen tak nějaký klidový stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
17.4.21 19:09

A proč jsi nezavolala do porodnice, že máš bolesti? :think: 8) Jinak po tom 40tt je to přenášení, tak uvidíš, třeba ti vyjdou vstříc. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 20:08

@KKikina no prý raději přijet, podívají se na mě. Tak beru tašku, volám mamku a jedeme. Uvidíme co mi poradí ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
17.4.21 20:15

@Kateřina0000 hodně štěstí 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
17.4.21 20:24

Jejky už 2dny trpis, šup do porodnice tam ti pomuzou. Taky jsem měla vyvolavačku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 20:24

@Mayaa007 a na požádání? Nebo protože to oni navrhli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
17.4.21 20:30

@Kateřina0000 no já popravdě ani nevěděla, že bych mohla požádat 🙂, prostě mi praskla voda, jenže jsem se nějak neotvírala, tak začali vyvolávat…Ale myslím že když už 2dny trpis, měli by si tě tam už nechat a pomoct ti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 20:32

@Mayaa007 Mě voda nepraskla, nic, jen mám šílený bolesti v kříži a tlak v podbřišku tak mě třeba alespoň uklidní. Zkusím se zeptat jestli by mi mohli udělat alespoň Hamiltona. V pondělí mám poradnu tak jsem doufala že to vydržím ale už je to k nevydrženi 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
17.4.21 20:35

@Kateřina0000 ne právě nečekej na nějakou poradnu a val do porodnice, s takovými bolestmi tě domů neposlou. Hodne štěstí a pak napiš 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 22:18

@Mayaa007 tak mě poslali domů, prý to jsou poslíčci. Hamiltona by mi prý udělali ale opravdu bolestivě a těžce protože nedosáhne na čípek. Prý je moc nahoře. Tak další noci v bolestech 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
17.4.21 22:21
@Kateřina0000 píše:
@Mayaa007 tak mě poslali domů, prý to jsou poslíčci. Hamiltona by mi prý udělali ale opravdu bolestivě a těžce protože nedosáhne na čípek. Prý je moc nahoře. Tak další noci v bolestech 😔

A že je máš už dva dny v kuse to jsem ještě neslyšela :roll: myslela jsem že jsou nepravidelný a po chvíli odezní. No je mi tě líto, ať už konečně porodis :kytka: A hladký průběh, mamino :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat