Udělal se mi na stydkém pysku pupínek..

Anonymní
23.7.21 15:28

Udělal se mi na stydkém pysku pupínek..

Zdravím všechny. Potřebovala bych poradit. Včera jsem si všimla, že se mi na stydkém pysku udělal pupínek. Má asi tak 1cm a je zarudlý a na dotek bolestivý. Neměla jsem odvahu ho propíchnout nebo vymáčknout. Další zvláštní věc je to že skoro není vidět ale je cítit na dotek.. Netuším co to je. Byla bych ráda za vaše rady. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.7.21 15:30

To bude asi beďar :lol: take se mi to stane.

• Citovat
  • Nahlásit
65
23.7.21 15:49

Beďar 😀 četla jsem kdysi takovou diskuzi 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
24.7.21 14:33

Se ti objevil Furunkl… To se občas stává i na tomto místě 👍🏻 👍🏻nic nemackej ani nepichej… Budeš pak trpět. A můžeš do toho chytit zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.7.21 12:31

Před 4 lety se mi také objevil jak píšeš a i v tříslech. Doktorka řekla, že je to z holení ochlupení. Jak jsem se dočetla trpí s tím spousta žen. Já osobně když jsem to měla poprvé tak jsem ho nechala být, nemačkala nepropichovala, ale byla to chyba. Byl tak už bolestivý, že jsem si vzala jehlu, tu lékařskou nebo jak napsat a propíchla, vytekl hnis a vymačkala zbytek. Ošetřila jsem místo, vydezinfikovala a byla to obrovská úleva. Sice se mi občas dělají pořád, hlavně před očekávanou MS, je to otravné, ale nevím jak se toho zbavit na dobro, bohužel. Třeba tu někdo má zkušenost a poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
28.7.21 12:37

Je možné že je to i malý vředík :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu