Udělal se na mě, když jsem spala

Anonymní
16.9.21 20:44

Udělal se na mě, když jsem spala

Prosím, asi z pochopitelných důvodu, o zachování anonymity, jinak smazat.

Večer jsme se s manželem milovali asi 2 hodiny, nemohl se udělat a já už jsem pak po tom úplně odpadla a usnula.

Ráno my volal, jestli jsem se osprchovala, že se mi v noci udělal na zadek. :oops: Byl tím hrozně nadšený a pobaveny.

Nechtěla jsem vyvolat hádku, tak jsem to přešla nějakou vtipnou poznámkou. Ale jsem vlastně… zraněná a naštvaná.

Vůbec se mi nelíbí, že na mě takto sahá a udělá něco takového, když tvrdě spím. Je to přece v podstatě bez meho souhlasu. :(

Přeháním to? Počítá se s tím, že v páru je prostě souhlas automaticky předpokládaný? To ale přece tak není :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.9.21 20:48

Ano, mně připadá, že přeháníš.

• Citovat
  • Nahlásit
3994
16.9.21 20:48

Tvoje problémy na moji hlavu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 20:49

Ne, mě nepřipadá, že přeháníš.

• Citovat
  • Nahlásit
1820
16.9.21 20:49

Přeháníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
16.9.21 20:50

Vůbec nepřeháníš, za mě je to hrozný, měl se tě nejdřív zeptat.

• Citovat
  • Nahlásit
16.9.21 20:51

Tohle je znásilnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 20:53

Já teda nevim, ale bušit do toho dvě hodiny a nic, tak jsem pak ráda, že si pomohl sám a nechal mě vyspat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25379
16.9.21 20:54

Jak sahá? To jako necítíš, když na tebe někdo sahá? Nebo to na tebe jen doletelo, když si to dělal sám? No jestli jsi přitom usnula, tak to asi chtěl dokončit no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Myslím, že neprehanis. Manžel taky měl nějaké reci, že by bylo super to zkusit sám, když já spím. Ale nesouhlasila jsem. Nechci říct, že je to jako znásilnění, ale i v manželství, v páru, je potřeba k sexu souhlas..

• Citovat
  • Nahlásit
812

Omg je to manžel snad ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18370
16.9.21 20:55

Hele musíš mu to říct. Když nebudeš říkat co tě zraňuje, tak jemu to nedojde a bude mu to připadat dobré.

Nepřeháníš a ne, žádná automatický souhlas k sexu či sexuálním praktikám nikdo nikdy nemá. Pokud jste si ho výslovně nedomluvili.

Tvůj muž to nemyslel zle a nejspíš se tě nedotýkal, ale prostě si to udělal sám a nemyslel na to co s tím.

Takže až se někdy v klidu uvidíte, tak řekni něco ve smysl: „Zlato, víš jak ses mi ve středu v noci udělal na zadek a pak mi to volal? Já jsem to přešla nějakou poznámkou, protože jsem byla zaskočená, ale ve skutečnosti mě to vlastně dost ranilo, připadala jsem si… (doplň dle autentického pocitu, já bych asi řekla použitá). Příště mi to prosím nedělej.“

Příspěvek upraven 16.09.21 v 20:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19136
16.9.21 20:55
@Žižkovská žena píše:
Tohle je znásilnění.

Jsi normalni? Pravdepodobne se ji ani nedotkl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
16.9.21 20:56

No a co si spíše procvičit pravopis? Místo řešení takových kravin, ke všemu pravděpodobně vymyšlených. Jako já nejsem žádný češtinář, ale napsat MY volal, tak to je teprve problém :mrgreen:

Příspěvek upraven 16.09.21 v 21:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
16.9.21 20:57
@Žižkovská žena píše:
Tohle je znásilnění.

To je myšleno vážně nebo to má být vtip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat