Udělala jsem dobře nebo to byla chyba? Jaký na to máte názor?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.5.22 10:12

Udělala jsem dobře nebo to byla chyba? Jaký na to máte názor?

Ahojte holky i kluci ;)
Zajímá mě váš názor na tuto věc..
Mám s přítelem roční holčičku a jeho mamka (moje tchýně) nás pozvala do autokempu na 2-3 dny ona pracuje ve škole a v práci by ji tu dovolenou proplatili takže by neplatila nic..
Prý to dělá hlavně kvůli naší malé..ale ona se k ní moc nemá..bydlí od nás kousek a moc se o ní nezajímá..nezavolá třeba aby jsme přijeli nebo že by přijela ona..nebo že by třeba zavolala jak se malá má a tak..
No ona tam chce vzít ještě její mamku a mamku od jejího manžela..
Což mě zaskočilo a tak jsem ji napsala že se omlouvám ale že nikam nepojedu protože jsem chtěla první dovolenou strávit ve 3.
Ona je s přítelem domluvená že ji přijde vymalovat (což nechápu když má i ona přítele, proč to nemůže udělat on) a napsala ať přijede sám..
Přehnala jsem to? Nebo je to pochopitelné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41207
28.5.22 10:16
@Anonymní píše:
Ahojte holky i kluci ;)
Mám s přítelem roční holčičku a jeho mamka (moje tchýně) nás pozvala do autokempu na 2-3 dny ona pracuje ve škole a v práci by ji tu dovolenou proplatili takže by neplatila nic..
Prý to dělá hlavně kvůli naší malé..ale ona se k ní moc nemá..bydlí od nás kousek a moc se o ní nezajímá..nezavolá třeba aby jsme přijeli nebo že by přijela ona..nebo že by třeba zavolala jak se malá má a tak..
Což mě zaskočilo a tak jsem ji napsala že se omlouvám ale že nikam nepojedu protože jsem chtěla první dovolenou strávit ve 3.
Ona je s přítelem domluvená že ji přijde vymalovat (což nechápu když má i ona přítele, proč to nemůže udělat on) a napsala ať přijede sám..

moc nechápu, proč bys musela na první dovolenou jet jen ve třech. Nebo si zajedte na víkend někam ještě předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
28.5.22 10:18

Naši tcháni taky mají karavan v kempu, já tam ráda zajedu na návštěvu, ale spát tam nechci. Holt jsem ve svém věku už pohodlná (oni to berou jako rozmazlená) a nechci dítěti chodit umývat p*del pod sprchu někam 100 metrů.

Ale jako nějak tvůj příspěvek nechápu. Však stavit se tam můžete ne? Nemusíte tam vůbec spát. A prababičky malou snad taky můžou vidět, ne? Normálně přijeď a odjeď. Nemáš povinnost tam spát. Ani nechápu, co jsi jako měla přehnat? Máte se primárně domluvit s přítelem, který už dávno měl být tvůj manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23200
28.5.22 10:20

Za mě trochu hrotis „první“ dovolenou. 2-3 dny v kempu bych nenazývala dovolenou.
A druhá věc je, jestli tam chceš být s těma vyjmenovanyma lidma. To je rozhodně zásadnějši.
Na mě to působí, že hledáš problémy a zbytečně to hrotis, ale nevidím do vašich vztahu.
Co na to přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.22 10:22

@Aries6 on mi včera řekl že se mu taky nechce..ale on by to mamce neřekl..
Prý by to tam s nimi přežil :nevim:
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
3989
28.5.22 10:23

Nevim, proc byste s nimi nemohli jet…vzdyt program muzete mit vlastni…nebo ty bys jim tam musela varit? Nebo byste byli vsichni v jednom karavanu? Nebo jim to platit? Jinak nechapu tu poznamku, ze tchyne to platit nemusi…spis mi to prijde celkove, ze tchyni moc nemusis, nebo obe navzajem se nemusite…ze jde manzel pomoct mame je normalni..nevime, jak je na tom jeji pritel, asi nebude nejmladsi…a nepises nic o tom, jak se na to diva manzel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
28.5.22 10:46

Já ti nevím, na jednu stranu si stezujes, ze se o malou nezajímá, a když vás chce pozvat na tři dny, tak ti to taky není po chuti :lol: jako dovolená s více rodinami skýtá určitá úskalí, ale snad se dá vždycky domluvit a nějak to přežít :lol: my třeba jezdíme taky s rodinou, ovšem oni spolu jezdili takhle už dlouho a jsou sehraní, vyhovují si. Když jsme se přidali my, tak já jsem některé věci úplně nedavala a chtěla jiný program, tak jsme si ho udělali, a něco jsem prekousla. Nakonec to bylo celkem fajn. Spis to blokoval chlap, který nechtěl dělat něco jinak, než ostatní, a přizpůsobil by se jejich programu úplně ve všem, což jsem ale já jakožto těhotná nesnesla (nejíst obed, ale až večeři, stát nebo i sedět tři hodiny na dětském hřišti a dívat se, jak si děti hrají, a pak přejít na druhé hriste a absolvovat to samé tam :roll: :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8323
28.5.22 10:56

Pokud se ti do toho kempu nechce, tak je to preci v poradku a nikam nemusis.

Ale duvod, ze misto tchyne, pojedou dalsi dve prababicky je trosku zvlastni.
Mozna, kdyby jsi vic rozepsala, proc ti to konkretne vadi.

Jinak hledat vymluvy typu, ona se nezajima atd. je takove zvlastni, jako kdyby sis neverila a hledala omluvy pro sve chovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10550
28.5.22 11:07

Pro mě to pochopitelné není, já bych jela víceméně s nadšením, ale já mám své příbuzné ráda a ráda s nimi trávím čas. Což asi bude ten hlavní problém u tebe, že je nemusíš a snažíš se to zamaskovat pofidérními důvody o první společné dovolené. A jestli tchyně není úplně hloupá, tak to asi vidí taky a z celkem jasných důvodů se nafoukla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
28.5.22 11:17
@Anonymní píše:
@Aries6 on mi včera řekl že se mu taky nechce..ale on by to mamce neřekl..
Prý by to tam s nimi přežil :nevim:
Zakladatelka

Tak tam můžete jet na otočku. Tvůj důvod zní jako výmluva a tchýně se to mohlo pochopitelně dotknout. Když nemůžeš na půl dne přijet za rodinou na výlet, nemusíš jezdit ani kvůli malování. Taky bych nechtěla, aby je mě jezdila snacha, která nade mnou ohrnuje nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
28.5.22 11:18

A čemu vadí, že tam budou i dvě prababičky? Vždyť jde jen o 2-3 dny. Je to rodina tvého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15307
28.5.22 11:22
@Anonymní píše:
Ahojte holky i kluci ;)
Mám s přítelem roční holčičku a jeho mamka (moje tchýně) nás pozvala do autokempu na 2-3 dny ona pracuje ve škole a vpráci by ji tu dovolenou proplatili takže by neplatila nic..

No a o co ti tedy jde? Trávit první dovolenou jen ve třech? To jste měli něco naplánovaného, a kvůli kempování by to nešlo? Vadí ti, že nemá o malou zájem, když vás někam pozve, tak tě zase zaskočí, že tam bude víc lidí? Proč píšeš, že by měla dovolenou proplacenou? To ti taky vadí? Za mě jo, přeháníš. Důvod, který jsi jí napsala, je divnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1632
28.5.22 11:29

A co vám brání jet i na dovolenou sami? Toto je stejně jen na pár dní, a už jste to asi slíbili, ne? Tak mi přijde blbý se teď z toho vymlouvat. Jak už tu padlo aspoň na otočku. Jinak to, že se neozve… A vy se ozvete? Třeba nechce otravovat. Ale u vás bude asi víc problémů, když z dovolené přejdeš na malování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
28.5.22 11:30
@Anonymní píše:
Ahojte holky i kluci ;)
Mám s přítelem roční holčičku a jeho mamka (moje tchýně) nás pozvala do autokempu na 2-3 dny ona pracuje ve škole a v práci by ji tu dovolenou proplatili takže by neplatila nic..Prý to dělá hlavně kvůli naší malé..ale ona se k ní moc nemá..bydlí od nás kousek a moc se o ní nezajímá..nezavolá třeba aby jsme přijeli nebo že by přijela ona..nebo že by třeba zavolala jak se malá má a tak..

Nechapu vice veci:,,ona pracuje ve škole a v práci by ji tu dovolenou proplatili takže by neplatila nic,, - Co tim myslis? Ze na tom neni financne nejlepe, ale chce vas z prispevku, co dostane v praci pozvat na kratkou spolecnou dovolenou?,,tak jsem ji napsala že se omlouvám ale že nikam nepojedu protože jsem chtěla první dovolenou strávit ve 3,, - bylo lepe domluvit se s muzem a pokud to citi stejne, napsat to za vas oba,,Ona je s přítelem domluvená že ji přijde vymalovat (což nechápu když má i ona přítele, proč to nemůže udělat on),, - proc by syn nemohl matce vymalovat, pritel je treba na to levy nebo nemocny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3497
28.5.22 11:58
@Malineka píše:
Naši tcháni taky mají karavan v kempu, já tam ráda zajedu na návštěvu, ale spát tam nechci. Holt jsem ve svém věku už pohodlná (oni to berou jako rozmazlená) a nechci dítěti chodit umývat p*del pod sprchu někam 100 metrů.Ale jako nějak tvůj příspěvek nechápu. Však stavit se tam můžete ne? Nemusíte tam vůbec spát. A prababičky malou snad taky můžou vidět, ne? Normálně přijeď a odjeď. Nemáš povinnost tam spát. Ani nechápu, co jsi jako měla přehnat? Máte se primárně domluvit s přítelem,který už dávno měl být tvůj manžel.

Opravdu poznámka k věci :roll:
Ptala se snad zakladatelka na něco ohledně svatby? Neptala a Tobě do toho vůbec nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat