Čím dochutit guláš?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 22:20
Udělala jsem guláš podle receptu a je takový bez chuti....

Ahojte potřebuji poradit udělala jsem guláš podle receptu na internetu ale bohužel má chuť jako slabý sos… potřebuji poradit čím dochutit… Děkuji mockrát za pomoc.. :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 06.02.19 22:23

Sůl, pepř, česnek, majoranka nebo gulasove koření

Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 06.02.19 22:23

Moc vody? Napadá mě doplnit silným vývarem a zredukovat, koření paprika, chilly, majoranka, smes bylinek… Já dělám guláš s pivem, má pak dobrou chuť, můžeš také zkusit prilit a dvacet min povarit… Ale možná někdo bude mít lepší nápad

Příspěvek upraven 06.02.19 v 22:24

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 06.02.19 22:23

Zkus přidat masox..záleží jaký to byl recept.. kdyžtak ho sem hod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 22:26

Možná jsem proste zvolila špatný recept ale ten bujon a gulasove kořeni myslím pomůže

Markéta80
Hvězda diskuse 42092 příspěvků 06.02.19 22:26

dej sem odkaz na ten recept. Záleží kolik bylo masa, kolik vody, jaké koření? Udělala jsi dobrý cibulový základ? Nebo špatný recept :?

Janli
Kelišová 7298 příspěvků 06.02.19 22:26

Cukrem, ale opatrně. Ten dělá divy. Jinak masoxem nebo lip přidat domácí vývar a guláš zredukovat. Někdo přidává i kečup, ale to mi přijde děsný. Když se mně zadaří jalový guláš, tak tam přidám rajče na kousky a papriku a udělám z toho maďarský guláš.

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 06.02.19 22:28

Zredukuj ho a prodej ten masox a uvidis :)

Markéta80
Hvězda diskuse 42092 příspěvků 06.02.19 22:28

byla tmavá cibule a dobře orestované maso? Já používám gulášové koření, to tomu dodá chut :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 42092 příspěvků 06.02.19 22:30
@Anonymní píše:
https://recepty.vareni.cz/hovezi-gulas/

recept ok, dělala jsi taky ze 400gr masa? Kolik vody? Já dělám z kila masa a i cibule dávám dost :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 22:30

vše jsem udělala jak jsem měla ale vždy se mi ty recepty podle internetu povedli ale guláš jsem nikdy nedělala… ale masox a gulasove koreni me nenapadlo to jsem potrebovala radu na koreni :)

laducha
Generální žvanilka 22092 příspěvků 06.02.19 22:37

Podusila bych cibuli, okořenila (pepř, kmín, červená paprika), radši víc, přidala ke guláši a znovu provařila. Podle potřeby osolit, můžeš později přidat třeba česnek, majoránku nebo obojí. Od doby, co dávám na tuk opéct koření, nejsou dochucovadla potřeba ;)

Elenloth
Závislačka 3957 příspěvků 4 inzeráty 06.02.19 22:40
@Anonymní píše:
vše jsem udělala jak jsem měla ale vždy se mi ty recepty podle internetu povedli ale guláš jsem nikdy nedělala… ale masox a gulasove koreni me nenapadlo to jsem potrebovala radu na koreni :)

Na dochucení guláše je dobrá guláš pasta v tubě. Prodává se u koření, nebo ve stáncích s maďarskýma klobásama, ale tam je předražená. Dobře se rozpouští a už mi na párkrát zachránila jalové jídlo, když jsem něco pokazila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 22:42

dekuji mockrat vsem za uzasne rady pro tentokrat a skvele tipy pro priste :* :* :*

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >