Udělala jsem mu scénu - zbytečně?

321
11.3.16 11:53

Udělala jsem mu scénu - zbytečně?

Zdravím, a opět se na Vás obracím s možná lehce přihlouplým problémem, každopádně mě zajímá i Váš názor.
Jsem docela dost žárlivá, a někdy se už opravdu bojím projíždět hlavní stránku na facebooku, protože už se mi jednou stalo, že mi tam vyskočilo video nějaké polonahé holky s kočičím ocasem, „olajkované“ mým přítelem. Byla jsem na něj za to docela naštvaná. Od té doby se nic takového nestalo, máme krásný vztah, jen dnes jsem si všimla, že nějaké polce okomentoval video, na kterém dělá stojku. Napsal: Wow :P
Hrozně mě to rozčílilo, takže jsem mu to samozřejmě hned napsala, zeptala jsem se ho, co to má znamenat a on se samozřejmě naštval, a vyčetl mi, že cokoliv okomentujte, mám k tomu nějaký komentář, že tu ženskou ani nezná, je jí přes 40 let a obdivuje, že v tom věku něco takového dokáže. Prý to nemění nic na tom, že mě miluje a jsem pro něj nejkrásnější. Prý ho i mrzí, že řeším co dělá na facebooku a mám si všímat toho, jak se ke mě chová v realitě.
I tak jsem vytočená, upřímně se mě to dotklo, a připadám si zesměšněná. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13855
11.3.16 11:56
@tali98 píše:
Zdravím, a opět se na Vás obracím s možná lehce přihlouplým problémem, každopádně mě zajímá i Váš názor.
Jsem docela dost žárlivá, a někdy se už opravdu bojím projíždět hlavní stránku na facebooku, protože už se mi jednou stalo, že mi tam vyskočilo video nějaké polonahé holky s kočičím ocasem, „olajkované“ mým přítelem. Byla jsem na něj za to docela naštvaná. Od té doby se nic takového nestalo, máme krásný vztah, jen dnes jsem si všimla, že nějaké polce okomentoval video, na kterém dělá stojku. Napsal: Wow :P
Hrozně mě to rozčílilo, takže jsem mu to samozřejmě hned napsala, zeptala jsem se ho, co to má znamenat a on se samozřejmě naštval, a vyčetl mi, že cokoliv okomentujte, mám k tomu nějaký komentář, že tu ženskou ani nezná, je jí přes 40 let a obdivuje, že v tom věku něco takového dokáže. Prý to nemění nic na tom, že mě miluje a jsem pro něj nejkrásnější. Prý ho i mrzí, že řeším co dělá na facebooku a mám si všímat toho, jak se ke mě chová v realitě.
I tak jsem vytočená, upřímně se mě to dotklo, a připadám si zesměšněná. :zed:

Ten chlap má peklo na zemi, za „wow“ takovejhle tyjátr a smí se třeba bavit v práci s ženskejma a říkat „tý jo“?

Tvl zesměšněná za wow :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
11.3.16 11:57

@tali98 ty vole tebe bych chtela mit doma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
11.3.16 11:57

To myslíš úplně vážně? Proč si přijdeš zesměšněná? Je přece normální mít v životě kamarády obou pohlaví, tak si smaž Facebook a bude po problému. Zbytečně ho hlídáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4784
11.3.16 11:58

@tali98 a ty tu stojku nedáš? Nebo proč se cítíš zesměšněná :-D to sou starosti :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669

@tali98, zesměšnila ses sama. Řešíš blbosti a ještě ke všemu písemnou formou :nevim:
Nelez mu na facebook nejlépe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966

Bez se lecit, dokud nejakeho pritele mas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
11.3.16 11:59
@tali98 píše:
I tak jsem vytočená, upřímně se mě to dotklo, a připadám si zesměšněná. :zed:

to jo, zesměšněná seš.. to je pravda, ale nezesměšnil tě on, ale ty sama.. ;) ¨
a přítel má pravdu - nevšímej si FB a žij v realitě.. neumím si představit, že „olajkuju“ nějakého muže, který třeba hezky tančí a přítel mi udělá scénu jak vrata..
hele trénuj stojky. zalívej kytičky, chovej kočky, makej na sobě v posilovně a hlavně! zapracuj na svém minisebevědomí!… prostě se nauč vyplnit svůj čas nějak smysluplněji než to děláš ted.. ještě párkrát a přítel tě bude mít plné zuby..toto je dlouhodobě k nežití totiž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072

@tali98 mimochodem ma pritel pravdu…jo je psycho ho stihat, co kde lajkoval nebo komentoval… :zed:
Tobe se snad jiny chlapi, krome nej nelibi? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora

@tali98 zesměšnuješ se sama. Partner má pravdu, důležitá je realita, ne virtuálno. Navíc koment „wow“ :nevim: :zed:

• Citovat
  • Upravit
1143

Ty nejsi zesměšněná, ty jsi normální kr*va :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4683
11.3.16 12:00

8o to jako fakt? No, se divím chlapovi, že s tebou ještě je…Doporučuji odbornou pomoc, protože tohle fakt není normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
11.3.16 12:00
@Bora-Bora píše:
@tali98 zesměšnuješ se sama. Partner má pravdu, důležitá je realita, ne virtuálno. Navíc koment „wow“ :nevim: :zed:

Fakt že jo! Co se uděje na facebooku to je středobodem světa, se mi zdá :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
11.3.16 12:01
@pohledzdruhestrany píše:
Ten chlap má peklo na zemi, za „wow“ takovejhle tyjátr a smí se třeba bavit v práci s ženskejma a říkat „tý jo“?Tvl zesměšněná za wow :zed:

tsss co víš třeba je „wow“ zkratka a šifra pro - „ve čtvrtek večer u tebe bejby“ :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
11.3.16 12:02

Nechci být špatným prorokem, ale ten chlap ti zdrhne. Nechat se takhle sledovat a hlídat a snášet scény za NIC, to by vydržel málokdo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama