Udělala Vám cysta pozitivní test?

35
11.5.20 11:58

Udělala Vám cysta pozitivní test?

Ahoj děvčata, prosím o radu ty, které měly pozitivní test a jednalo se o cystu, případně mají s cystami zkušenosti… Již 4 dny mám zpoždění a 6.5. jsem si poprvé udělala test. Čárky evidentně sílí, takže předpokládám, že se jedná o těhotenství, ale i tak mi to nedá… Měla některá z Vás sílící testy a i přesto měla nakonec „jen“ cystu? Na gynekologii jdu až 25.5., což je dlouhá doba a na test z krve se dostanu až v pátek a tak mě to nahlodává čím dál víc. Jednou už jsem cystu měla, ale test pozitivní jen jeden a jen velice slabě, téměř neviditelně. Děkuji Danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35
11.5.20 12:00

Ještě dodávám, že čárka od začátku testování naskakuje okamžitě - ještě než dojede ke kontrolní, tak je zřetelná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15014
11.5.20 12:00

Ne.. Kdyz jsem měla cystu, tehotenske testy byly negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
11.5.20 12:07

Podle me jsi tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
11.5.20 12:16

Gratuluji k těhotenství, preju ať je vše v pořádku :kytka: cysta by možná udělala ducha, ale tohle je těhotenství. A už si testy nedělej, mě od 9tt slabli, a těhotenstvi je v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
11.5.20 12:26

Já měla cystu, ale zároveň i možné těhotenství a měla jsem slabého ducha, pak přišla se zpožděním MS. Určitě ve tvé případě nejde o cystu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
11.5.20 12:29

Holky, děkuju moc… Pokud to vyšlo, tak opět po devíti měsících jako naše první… Navíc z jediného sexu 9DC. Ani jsme se nesnažili. Ovulaci si nehlídám, prostě je sex, když je chuť a tentokrát jsme se spíš mijeli a padali únavou, jelikož řešíme stavbu, mě chytla bartholinka a přítel měl problém s okem. Seslo se toho najednou tolik, že jsem s tím poprvé za 9 měsíců vůbec nepočítala, i když jsem poslední dny vnitřně věděla, že je něco jinak. Opět živé sny jako poprvé… to mě navedlo si zkusit udělat test. Tak snad to fakt klaplo. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12338
11.5.20 12:35

Cysty jsem měla, i pozitivní test ale nesilil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24965
11.5.20 12:48

Ne, měla jsem cystu a test negativni
gratuluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6747
11.5.20 12:48

Při cystě jsem měla pidi ducha ale nesili. Takže velká gratulace a přeji ať je vše v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
11.5.20 13:21

@DaninaL chystá přeci nemůže generovat HCG, na které test reaguje. Podle mě jsi v tom ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
11.5.20 13:49

@DaninaL ne.. Takto fakt ne.. A rozhodně nesililo.. Jen duch.. Toto vypada dobře.. Další testy a krev bych neřešila, jen počkala na tu kontrolu.. Krev je zbytečná.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
11.5.20 17:56

@martina.se Díky moc, testovala jsem hodně, abych vedela zda sílí. Snad bude vše v pořádku a 25.5. bude vše jak má. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
11.5.20 17:59

@Rachel_cz Hcg asi ne, ale někdy se takto cysta ukáže. Ale asi jen velmi slabou čárkou. Jednou jsem také měla pozitivní test a cystu - žádné těhotenství. Teď to bude, doufám, vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
11.5.20 18:02

@brumi Díky moc, doufám, ze bude. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu