Udělali jste někdy v práci průšvih?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3619 příspěvků 13.03.18 15:53
Udělali jste někdy v práci průšvih?

Ahoj, otázka jasná. Udelali jste někdy v práci něco špatně nebo prostě něco, kvůli čemu jste museli na „kobereček“? Já měla minulý týden poslat jeden dokument a zapomněla jsem, odeslala jsem ho až dnes ale ředitel už tam kvůli němu dnes volal a tam mu řekli že ještě nic nedorazilo. Zitra se bojím jít do práce :,( Nevím Jestli mám za ním jít hned ráno a omluvit se nebo čekat, až si mě zavolá :-( Je mi hrozně zle, takovou botu udělat :-( Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 7646 příspěvků 13.03.18 15:55

Neudělala. Dělala jsem platby a vymáhání s právníky. Kdybych něco neudělala už bych nemusela chodit do práce.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 13.03.18 15:55

Šla bych hned a přiznala se. Vždycky je lepší, když se člověk napráší sám, že zapomněl, než když to vypadá, že se na to vykašlal a ještě je mu to jedno. A hlavu vzhůru - dokud nejde o život, nejde o nic ;)

Aries6
Generální žvanilka 22174 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 15:56
@Afrikana píše: Šla bych hned a přiznala se. Vždycky je lepší, když se člověk napráší sám, že zapomněl, než když to vypadá, že se na to vykašlal a ještě je mu to jedno. A hlavu vzhůru - dokud nejde o život, nejde o nic ;)

Chtěla jsem napsat to samé ;)

budi
Závislačka 4104 příspěvků 13.03.18 15:58

No nevím, nejlíp kdybys tak šéfa potkala ráno u kafemašinky nebo prostě někde kde se máte možnost „náhodou“ potkat… a říct jen tak mimochodem, nemohla jsem vydolovat všecky údaje, včera se mi to podařilo a ještě jsem to zvládla včera odeslat, to jsem ráda, že jsem to tak stihla!
nebo já nevím, něco takového… přiznat chybu s tím, že to bylo kvůli nějaké „nejmenované lehce vnější příčině“

TamaraAlmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 16:03

Nevim jak velká jste organizace, ale u nas jde vse pres zastupce a vedouciho. Abych se potkala primo s ředitelem je skoro nemozne. Kdyz se stane bota, vzdy se přiznám zastupci, on to nejak vysvetli vedouci a ta pak mlzi u sefa aby se snizilo riziko vybuchu. Nikdy bych se na primo k sefovi priznat za nic nesla, to by u nas byla extra sebevrazda. Ale vse je o vztazich.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 13.03.18 16:04

Simtě! Takovych veci jeste bude! Kdo nic nedela, nic nezkazi. Na rovinu se omluv, at s tim muze sef hned nejak nalozit a neudela ze sebe nekde saska pro nedostatek jeho informovanosti. A je to. Kliiiid.

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 9287 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 16:05

@SarkaNovo jooo udělala :mrgreen: Dělala jsem vedoucí v obchodě a odeslala jsem plnou bednu kosmetiky (za 25.tis) zpět na sklad s myšlenkou, že je to převodka..
No tedy já ne, ale moje prodavačka. prostě jsem jí řekla všechny ty modré bedny dej do klece a poslechla :lol:
No a během dalšího týdne jsem začala zjištovat, že mi chybí kosmetika v regále po kusech, ale ve velkých částkách, tak jsem to řešila s managerkou a nakonec jsme přišli na to, že chybí celá přejímka toho zboží. Takže obvolávačka skladku a díky bohu to tam měli (NIKDO TO NEROZKRADL..co si budem povídat, že jo), tak to poslali zpět a mě strhli prémie, ale mohla jsem v tom být za 25.tis :cert:
Stane se no :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 16:06

Udělala. Kolegyně dlouhodobě onemocněla a já měla převzít její práci, i když mi to nikdo nevysvětlil.
Dělala jsem virtuální platby, na účet došly peníze, já zaplatila pár faktur. Jednoho rána došel na účet asi milion a půl, já spokojená, odblokovala jsem plno faktur k proplacení a chvíli na to došla vedoucí, jestli už dorazily peníze na výplaty 8o
Naštěstí to šlo znovu zablokovat na centrále, ale já byla zpocená až na prd.eli, jak budu vysvětlovat lidem, proč jsou bez výplaty :mrgreen: 8o
Nemohla jsem za to, kolegyně práci jsem neznala, jen okrajově, dělaly jsme každá něco jiného.
Přiznej barvu, nejsme stroje, jsme jen lidi ;)

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12325 příspěvků 13.03.18 16:09

@SarkaNovo prosím tě a plyne z toho pro společnost nějaká škoda? Pokud je to „jen“ nepříjemnost, že neodešel dokument, který byl slíbený, tak bych to asi až tak moc nehrotila. Záleží na tom, jak důležitý klient to je a jaké to má dopady. Já bych se sama od sebe přiznávat nešla, spíš bych vyčkala na další vývoj a měla připravené vysvětlení nějaké vnější příčiny, proč jsi to nemohla poslat včas. Hlavně si na to dej pozor, ať se ti to nestává každý týden.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 13.03.18 16:09

Lepší priznat hned a posypat si popel na hlavu. Opravdu. My jsme malý podnik a delala jsem s říďou na patře. Nad sebou jsem mela jeste vedoucí. Stacila jsem se omluvit, než to došlo nejvýš a pak to bylo snazší, věř mi :) a neboj se, bude ti takhle lip, nez kdyz budeš delat, jako že nic :)

blumen
Hvězda diskuse 48652 příspěvků 13.03.18 16:24

Ja nic nikam neposilam. Ale jdi a priznej se hned zitra po ranu, je to kepsi.

carola
Kelišová 7428 příspěvků 13.03.18 16:25

Každý uděláme někdy botu. Je to nepříjemné, ale bohužel stane se. Nikdo nejsme neomylný. Ale chápu tě, také bych z toho byla špatná. Ale jak se říká, když nejde o život…To bude dobrý.

terien
Extra třída :D 10798 příspěvků 13.03.18 16:35

No jéje, těch chyb bylo… Naštěstí nepracuju ve zdravotnictví :lol: nechala bych to být a když si tě pozve, tak bych přiznala chybu a omluvila se. Nic víc s tím neuděláš a nejde o život ;)

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 13.03.18 16:53

Já bych to na sebe vyzvonila hned jak bych to zjistila. Taky se mi kdysi povedlo něco neodeslat, bohužel šlo o peníze, v životě by mě nenapadlo to jak prd potichu poslat a nic nerict… :nevim: Myslím, že to je pak mnohem horší, když na to nadřízený přijde sám a ještě třeba kvůli nějaké stížnosti zvenku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama