Udělám dojem, když na první schůzce zaplatím celý účet?

137
3.6.17 22:45

Udelam dojem, kdyz na prvni schuzce zaplatim cely ucet?

Moc se nezname, asi rok po sobe koukame v autobuse na ceste do prace a ja konecne prolomila ledy. Schuzku jsme domluvili da se rict spolecne. Je videt, ze zajem ma. Napadlo me, ze budu trvat na zaplaceni celeho uctu, a pokud bude chtit, muze mi to vratit na dalsi schuzce. Tim bych mu zaroven nadhodila, ze ho chci videt znovu. Tedy pokud pujde vse dobre. Je hrozne plachy. Mame v planu veceri a popit. Je nam obema 28. Je to podle vas dobry napad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.17 22:49

@Tamara27 To je blbost, chlap si chce připadat jako chlap, placení útraty k tomu patří. Pokud si padnete do oka, tak jistě bude dost příležitostí aby jsi mu to vynahradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3608
3.6.17 22:50

Na první schůzce bych ho nechala zaplatit a potom třeba řekla, že příště tě pozvu já, pokud budeš chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266

Já jako chlap bych to udělal přesně tak. Tak je otázka, za koho chceš ve vztahu být :) Extra dojem by to na mě neudělalo, ale nezdá se mi to nejpodstatnější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23696

Pokud je gentleman a ne poleno, je snad jasné, že zaplatí on. Ty jako žena by jsi to platit neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22369
3.6.17 22:51

No, že by na první schůzce platila pouze žena není moc obvyklé. Pro mého by byla samozřejmost zaplatit, maximálně jít napůl. Přišlo by mu to negentlemanske, asi by mu bylo divné proč si myslím že nemá peníze :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18518
3.6.17 22:51

Ne. Proste si reknete, jestli se chcete jeste videt. A muzete zaplatit kazdy zvlast, kdyz se zas tak neznate.
Ja bych do toho hned na prvni schuzce prachy nemotala a nekomplikovala bych si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22369
3.6.17 22:52

Na první schůzku bych nevolila program a podnik který je drahý. Kdyby náhodou další vývoj nebyl a nebylo kdy to vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
3.6.17 22:54

Jediné, co to může mít za efekt, že se ti bude cítit zavázaný a půjde podruhé proto, aby ti vrátil prachy, ne proto, že by chtěl.
Za mě blbost… Chlap mě nikdy platit za sebe nenechal, bohužel k mému vzteku :mrgreen: ale jinak si myslím, že pokud už večeře apod - tj útrata v řádu stovek, ne pár kaček za víno - tak bych trvala max na zaplacení půl napůl. Ale platit večeři chlapovi? Kde máš nějakou sebeúctu.
Jinak pokud je plachý, najdi si normálního a nedělej mu maminku. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21766
3.6.17 22:57

@Tamara27 Je to trapné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5494
3.6.17 22:58

Dojem se ziskava necim jinym, nez zaplacenim utraty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18518
3.6.17 22:59

Pokud chces udelat dojem, ze si ho chces koupit, je to dobry napad. Jestli se chyti, dal od nej, jestli ne, tak stejne smula. Ne, fakt to neni dobry napad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3062
3.6.17 23:00
@Tamara27 píše:
Moc se nezname, asi rok po sobe koukame v autobuse na ceste do prace a ja konecne prolomila ledy. Schuzku jsme domluvili da se rict spolecne. Je videt, ze zajem ma. Napadlo me, ze budu trvat na zaplaceni celeho uctu, a pokud bude chtit, muze mi to vratit na dalsi schuzce. Tim bych mu zaroven nadhodila, ze ho chci videt znovu. Tedy pokud pujde vse dobre. Je hrozne plachy. Mame v planu veceri a popit. Je nam obema 28. Je to podle vas dobry napad?

Uprimne byt chlapem a zena na prvni schuzce bude chtit platit utratu, tak si rekne chudinka zoufalka, co se chce pricvaknout za kazdou cenu. Snad kazdy chlap zvladne zacvakat kavu za zenu na prvnim schuzce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49118
3.6.17 23:02

@Tamara27 a on si bude připadat jako pitomec :mrgreen: mě bylo na začátku nepříjemné že vše chtěl platit manžel. V tu dobu já už chodila do práce, on ještě studoval. Tak snad 2× na začátku jsme si zaplatila svoje a pak mě vysvětlil že to bylo naposled, že to je špatně a cítí se on blbě :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
3.6.17 23:06

Ja to vzdy brala podle toho, kdo zve. Tady je to takove nejiste, protoze jsme se na schuzce domluvili spolecne, ale ja byla ta, kdo ho oslovil, tak mi spis prislo vhodne platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama