Udělat krok nebo pustit z hlavy?

Anonymní
21.5.21 15:09

Udělat krok nebo pustit z hlavy?

Ahoj, studuji a před třemi měsíci jsem se začala víc bavit s jedním spolužákem. Máme společnou cestu na koleje, tak na mě čekává a ráno někdy chodíme běhat. Parkrat jsme byli spolu venku jen tak. Říká o sobě, že je hodně stydlivy. Jednou mi psal, že se mu se mnou líbí a že vtipkovanim projevuje svou náklonnost. Jenže já se v něm nevyznám. Nikdy se mě nepokusil políbit nebo něco. Hodně je zakously do učení, tak o víkendu o něm není vidu ani slechu. Líbí se mi, ale nevím, jestli to mám nechat plavat nebo mu třeba něco říct/naznačit. Taky jestli třeba já nejsem moc chladná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7460
21.5.21 15:19

Jasně. Jestli se ti jako člověk líbí, byla by škoda to nezkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691

Tak to ti tady asi nerekneme, kdo se ma v kom jak vyznat. :mrgreen: A kdyz jste spolu byli venku, tak to prislo z ci iniciativy? To mi nerikej, ze na nej neumis nejak vyrazne zamrkat. :mrgreen: Priste az pujdete ven, tak se poradne vyparadi, snad mu to docvakne, ze je to pro nej. Pokud nezareaguje a naopak se stahne, tak budes vedet. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17409

Udělej první krok. Ve skutečnosti nemáš nic moc ztratit.

Zajděte oslavit uspěšne zkouškove a zahrňte do toho alkohol, bude pro tebe snazší najít odvahu a sbalit ho. Bude ti za to vděčný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
21.5.21 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj, studuji a před třemi měsíci jsem se začala víc bavit s jedním spolužákem. Máme společnou cestu na koleje, tak na mě čekává a ráno někdy chodíme běhat. Parkrat jsme byli spolu venku jen tak. Říká o sobě, že je hodně stydlivy. Jednou mi psal, že se mu se mnou líbí a že vtipkovanim projevuje svou náklonnost. Jenže já se v něm nevyznám. Nikdy se mě nepokusil políbit nebo něco. Hodně je zakously do učení, tak o víkendu o něm není vidu ani slechu. Líbí se mi, ale nevím, jestli to mám nechat plavat nebo mu třeba něco říct/naznačit. Taky jestli třeba já nejsem moc chladná.

Taky bych do toho šla. Na prochajdě jo zkus chytit za ruku a uvidíš. Buď tě stiskne a nebo bude jak leklá ryba. Každý není suverén a nevidím nic špatného na tom mu svůj zájem dát najevo. Držím palce. A klidně ho zkus vytáhnout ven i o víkendu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12811
21.5.21 15:53

Udelej to, on se neodhodla a sam ti to naznacil.
Ale tak, abys jen zacala a on mohl pokracovat, abys mu tu iniciativu nesebrala uplne.
Jo a nenaznacuj a nemluv, hlavni jsou ciny. Chyt ho za ruku, letmo libni na tvar, obejmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
21.5.21 16:06

Ja po vzajemnem klaboseni a chozebi ven a na kavu se zeptala v alkoholovem opojeni se zeptala jestli ki da pusu 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731
21.5.21 17:07

Jasně, někam ho pozvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
21.5.21 21:56

Vzala bych ho za ruku. Tím mu dodáš odvahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat