Udělat svatbu v cizině?

Anonymní
15.6.20 08:40

Udělat svatbu v cizině

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je mezi vámi někdo, kdo si organizoval svatbu v jiném státě, než žije. Kde, jakým způsobem, jak to probíhalo. Zajímá mě vše :mrgreen:. My plánujeme sňatek v Řecku, tak zjišťuji zkušenosti otatních. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3337
15.6.20 09:19

Napiš si na fórum beremese. cz, tam má spoustu holek za sebou pořádání zahraniční svatby, tak ti určitě někdo napíše, kdyby se tady nikdo neozval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 09:21
@klamonožka píše:
Napiš si na fórum beremese. cz, tam má spoustu holek za sebou pořádání zahraniční svatby, tak ti určitě někdo napíše, kdyby se tady nikdo neozval.

Super, díky moc, už jsem tam zahlédla podobná témata, ale vše dost staré. Zkusím kdyžtak vznést nový dotaz. Děkuji za tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
32
15.6.20 09:54

Znami se brali v Rime, meli jenom dva svedky, tj. svadba v 5. Pokud chces normalni svatbu s vice lidma tak je to hodne narocne na logistiku. Ne kazdej si muze dovolit letet letadlem, a vzit vic dnu volna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7441
15.6.20 11:28
@Muz007 píše:
Znami se brali v Rime, meli jenom dva svedky, tj. svadba v 5. Pokud chces normalni svatbu s vice lidma tak je to hodne narocne na logistiku. Ne kazdej si muze dovolit letet letadlem, a vzit vic dnu volna.

Tak tohle můžu podepsat, je třeba dobře vědět, zda hosté vůbec chtějí cestovat. Kdysi jsem byla pozvaná na zahraniční svatbu stylem, že novomanželé měli pocit, jak kdyby mi snášeli modré z nebe a očekávali, že si prostě vezmu týden volna a budu šťastná jak blecha, že mi jako zaplatí hotel cca hodinu od nejbližšího města v totální díře :oops: ale pokud všichni rádi vyrazí tak proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama