Udělat znova nebo vydržet?

Anonymni
30.12.08 15:09

Udělat znova nebo vydržet?

Ahoj holky,

mám dilema - a to dost velke.
Na nový rok mam nastoupit na částečný úvazek zpět do práce. Máme doma ročního chlapečka. Celou dobu jsme si s manželem dávali pozor až tenhle měsíc to uklouzlo - tak jsme si řekli, že když už jednou, tak to zpečetíme… :D
Teď mám 3 dny před MS a pobolívá mě břicho jakoby to skutečně mělo přijít, jenomže ono to taky může být z jiných důvodů, že?
Dělala jsem si 2 testy Best-2, myslím a ukázal se negativní. Teď jsem si koupila mamatest a nevím zda ho zkusit nebo tomu nechat volný průběh…Má vůbec smysl, si ho dělat ob den??
Mám vydržet a čekat, nebo ho zkusit třeba znova? S malým jsem takové nervy neměla - byla jsem tak nějak smířená s tím, že tak brzo to nepřijde…

děkuji moc za rady
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
30.12.08 15:22

Radko - Mamatest je jeden z nejspolehlivějších testíků!
Testovat by se mělo ob den, protože to se HCG zdvojnásobuje!
Záleží na tobě jestli to zkusíš nebo ještě vydržíš!
Mě mamatest ukázal // 4 dny před očekávanou MS!

• Nahlásit
  • Citovat
1264
30.12.08 15:26

Ahoj
me take ukazal // 4 dny pred MS,jen slabe a hned druhy den uz byly silnejsi,vlastne uz vecer byly o neco silnejsi.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.1.09 12:13

Ahoj,

tak se hlásím z výsledkem. Vydržela jsem do dneška a hlásím - // :-)

Takže z práce asi nic moc nebude…ale nevadí :-)

Druhá je sice slabší,ale je zřetelná dostatečně - navíc už druhý den se MS nedostavila…

Mějte se pěkně a přeji všem, co taky očekávají dvě čárky, aby co nejdříve zasvítily!!!

R.

• Nahlásit
  • Citovat
10758
3.1.09 12:20

k tématu nic nového nemám, ale podle názvu diskuze mne napadl starý rodičovský dotaz, poté co se dítě vyválí v bahně: „mám to dítě umýt, nebo si uděláme nový ?“

har - pyje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
3.1.09 12:20

Radko gratuluji!!! To je super!!! Tak ať máš bezproblémové těhu a na konci krásného zdravého mimouška!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
3.1.09 20:34

Raduš - potichoučku gratuluji :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie