Uděláte se snáz při sexu když nemasturbujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 23:06
Uděláte se snáz při sexu když nemasturbujete?

Otázka je asi jasná…
Jde o to, že se většinou (ne vždy) při sexu udělám, když mě partner dráždí ústy/prsty.

S předchozím partnerem jsem se sem tam udělala i když jsem byla nahoře. Začalo to až tak po půl roce vztahu, ale poté se to občas dařilo. Se současným jsem 4 měsíce, tohle se mi ještě nepovedlo.

Ještě než jsem našla současného, vysadila jsem HA a jsem mnohem nadrženější, takže masturbuji i několikrát denně, často si vystačím sama ale také si pouštím nějaké prasárny…

Říkám si, že bych sex možná prožila intenzivněji a orgasmu bych možná dosáhla i při samotném sexu, kdybych si to prostě nedělala, ale bude to teda těžké :lol:. Když mi to partner dělá, je to mnohem intenzivnější než když já sama, ale trvá déle než se k tomu dopracuji, chápete…
Co myslíte, daly jste si někdy abstinenci a o to lépe se vám dařily orgasmy při sexu?

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 27.01.18 23:09
@Anonymní píše:
Otázka je asi jasná…
Jde o to, že se většinou (ne vždy) při sexu udělám, když mě partner dráždí ústy/prsty.

S předchozím partnerem jsem se sem tam udělala i když jsem byla nahoře. Začalo to až tak po půl roce vztahu, ale poté se to občas dařilo. Se současným jsem 4 měsíce, tohle se mi ještě nepovedlo.

Ještě než jsem našla současného, vysadila jsem HA a jsem mnohem nadrženější, takže masturbuji i několikrát denně, často si vystačím sama ale také si pouštím nějaké prasárny…

Říkám si, že bych sex možná prožila intenzivněji a orgasmu bych možná dosáhla i při samotném sexu, kdybych si to prostě nedělala, ale bude to teda těžké :lol:. Když mi to partner dělá, je to mnohem intenzivnější než když já sama, ale trvá déle než se k tomu dopracuji, chápete…
Co myslíte, daly jste si někdy abstinenci a o to lépe se vám dařily orgasmy při sexu?

Ne, naopak. :think:

Venetia
Vesmírná mluvilka 33979 příspěvků 27.01.18 23:25
@Anonymní píše:
Otázka je asi jasná…

Co myslíte, daly jste si někdy abstinenci a o to lépe se vám dařily orgasmy při sexu?

podle mne to nema spojitost

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 27.01.18 23:36

8o Tý jó.. :lol:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 27.01.18 23:36

Přesně naopak, čím víc abstinence tím míň chuti na cokoliv… prostě vyvanutí :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 23:37

Já tedy čím delší abtstinence tím pak ten orgasmus je takový „lokalizovanější“ nevím jak to říct, prostě se zem nezatřese ale jen jakoby „uvolní“ ta energie…

Verun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 28.01.18 05:13

Mam to taky tak. Kdyz si to obcas udelam sama, mam potiz dosazeni orgasmu s manzelem. Snazim se nedelat a drzet se na jeho vlne. :lol:

nestarejtese
Kecalka 389 příspěvků 28.01.18 13:29
@Verun83 píše:
Mam to taky tak. Kdyz si to obcas udelam sama, mam potiz dosazeni orgasmu s manzelem. Snazim se nedelat a drzet se na jeho vlne. :lol:

Taky tak :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 13:52
@Verun83 píše:
Mam to taky tak. Kdyz si to obcas udelam sama, mam potiz dosazeni orgasmu s manzelem. Snazim se nedelat a drzet se na jeho vlne. :lol:

Obávam se, že to taky taky mám… tak aspoň vím co bych měla dělat, díky za informaci :)

P. S. Ono je taky naprd se doma držet na uzdě, pak jít s přítelem na veču…no a po jídle a těch pivech se nemoct udělat ani kdybych se zbláznila :mrgreen: Chce to nějak vychytat…

Zakladatelka

Uživatel je onlineArturie
Echt Kelišová 9956 příspěvků 28.01.18 14:43
@Anonymní píše:
Obávam se, že to taky taky mám… tak aspoň vím co bych měla dělat, díky za informaci :)

P. S. Ono je taky naprd se doma držet na uzdě, pak jít s přítelem na veču…no a po jídle a těch pivech se nemoct udělat ani kdybych se zbláznila :mrgreen: Chce to nějak vychytat…

Zakladatelka

Taky se po alkoholu neudelam, takze si zasexujeme pred divadlem a naslednym rautem. Pak mi na akci zari oci a slusi mi to mnohem vic.
A je to pomerne rozsirena vec mezi zkusenymi zaletniky i ze sluzebnich cest, ze se €uka pred akci, kdyz se najede na hotel, a pak terve se jde chlastat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 14:59
@Arturie píše:
Taky se po alkoholu neudelam, takze si zasexujeme pred divadlem a naslednym rautem. Pak mi na akci zari oci a slusi mi to mnohem vic.
A je to pomerne rozsirena vec mezi zkusenymi zaletniky i ze sluzebnich cest, ze se €uka pred akci, kdyz se najede na hotel, a pak terve se jde chlastat.

Taky dobrý :lol:

Já to řešim ráno… :lol:

Zakl.

Uživatel je onlineArturie
Echt Kelišová 9956 příspěvků 29.01.18 09:27
@Anonymní píše:
Taky dobrý :lol:

Já to řešim ráno… :lol:

Zakl.

Neni nad dopoledni sex, tak 9-11 rano. Clovek je odpocaty, deti ve skolce nebo skole, sousedi netlucou na ustredni topeni, idealni :mrgreen:

RonnonDex
Povídálka 25 příspěvků 29.01.18 13:07
@Anonymní píše:
Otázka je asi jasná…

Podla mna abstinencia zvysuje chut nadrzanost tym padom sa aj rychlejsie udelas, tost to moje skusenosti ale kazdy clovek je jedinecny takze jedine co ti zostava je to na sebe otestovat. Jeden x to hadam vydrzis a potom uvidis ci ma zmysel abstinovavat :))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama