Reklama

Uděláte se snáz při sexu když nemasturbujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 23:06
Uděláte se snáz při sexu když nemasturbujete?

Otázka je asi jasná…
Jde o to, že se většinou (ne vždy) při sexu udělám, když mě partner dráždí ústy/prsty.

S předchozím partnerem jsem se sem tam udělala i když jsem byla nahoře. Začalo to až tak po půl roce vztahu, ale poté se to občas dařilo. Se současným jsem 4 měsíce, tohle se mi ještě nepovedlo.

Ještě než jsem našla současného, vysadila jsem HA a jsem mnohem nadrženější, takže masturbuji i několikrát denně, často si vystačím sama ale také si pouštím nějaké prasárny…

Říkám si, že bych sex možná prožila intenzivněji a orgasmu bych možná dosáhla i při samotném sexu, kdybych si to prostě nedělala, ale bude to teda těžké :lol:. Když mi to partner dělá, je to mnohem intenzivnější než když já sama, ale trvá déle než se k tomu dopracuji, chápete…
Co myslíte, daly jste si někdy abstinenci a o to lépe se vám dařily orgasmy při sexu?

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 27.01.18 23:09
@Anonymní píše:
Otázka je asi jasná…
Jde o to, že se většinou (ne vždy) při sexu udělám, když mě partner dráždí ústy/prsty.

S předchozím partnerem jsem se sem tam udělala i když jsem byla nahoře. Začalo to až tak po půl roce vztahu, ale poté se to občas dařilo. Se současným jsem 4 měsíce, tohle se mi ještě nepovedlo.

Ještě než jsem našla současného, vysadila jsem HA a jsem mnohem nadrženější, takže masturbuji i několikrát denně, často si vystačím sama ale také si pouštím nějaké prasárny…

Říkám si, že bych sex možná prožila intenzivněji a orgasmu bych možná dosáhla i při samotném sexu, kdybych si to prostě nedělala, ale bude to teda těžké :lol:. Když mi to partner dělá, je to mnohem intenzivnější než když já sama, ale trvá déle než se k tomu dopracuji, chápete…
Co myslíte, daly jste si někdy abstinenci a o to lépe se vám dařily orgasmy při sexu?

Ne, naopak. :think:

Venetia
Hvězda diskuse 35833 příspěvků 27.01.18 23:25
@Anonymní píše:
Otázka je asi jasná…

Co myslíte, daly jste si někdy abstinenci a o to lépe se vám dařily orgasmy při sexu?

podle mne to nema spojitost

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.01.18 23:36

8o Tý jó.. :lol:

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 27.01.18 23:36

Přesně naopak, čím víc abstinence tím míň chuti na cokoliv… prostě vyvanutí :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 23:37

Já tedy čím delší abtstinence tím pak ten orgasmus je takový „lokalizovanější“ nevím jak to říct, prostě se zem nezatřese ale jen jakoby „uvolní“ ta energie…

Verun83
Echt Kelišová 8679 příspěvků 33 inzerátů 28.01.18 05:13

Mam to taky tak. Kdyz si to obcas udelam sama, mam potiz dosazeni orgasmu s manzelem. Snazim se nedelat a drzet se na jeho vlne. :lol:

nestarejtese
Kecalka 439 příspěvků 28.01.18 13:29
@Verun83 píše:
Mam to taky tak. Kdyz si to obcas udelam sama, mam potiz dosazeni orgasmu s manzelem. Snazim se nedelat a drzet se na jeho vlne. :lol:

Taky tak :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 13:52
@Verun83 píše:
Mam to taky tak. Kdyz si to obcas udelam sama, mam potiz dosazeni orgasmu s manzelem. Snazim se nedelat a drzet se na jeho vlne. :lol:

Obávam se, že to taky taky mám… tak aspoň vím co bych měla dělat, díky za informaci :)

P. S. Ono je taky naprd se doma držet na uzdě, pak jít s přítelem na veču…no a po jídle a těch pivech se nemoct udělat ani kdybych se zbláznila :mrgreen: Chce to nějak vychytat…

Zakladatelka

Arturie
Extra třída :D 10380 příspěvků 28.01.18 14:43
@Anonymní píše:
Obávam se, že to taky taky mám… tak aspoň vím co bych měla dělat, díky za informaci :)

P. S. Ono je taky naprd se doma držet na uzdě, pak jít s přítelem na veču…no a po jídle a těch pivech se nemoct udělat ani kdybych se zbláznila :mrgreen: Chce to nějak vychytat…

Zakladatelka

Taky se po alkoholu neudelam, takze si zasexujeme pred divadlem a naslednym rautem. Pak mi na akci zari oci a slusi mi to mnohem vic.
A je to pomerne rozsirena vec mezi zkusenymi zaletniky i ze sluzebnich cest, ze se €uka pred akci, kdyz se najede na hotel, a pak terve se jde chlastat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 14:59
@Arturie píše:
Taky se po alkoholu neudelam, takze si zasexujeme pred divadlem a naslednym rautem. Pak mi na akci zari oci a slusi mi to mnohem vic.
A je to pomerne rozsirena vec mezi zkusenymi zaletniky i ze sluzebnich cest, ze se €uka pred akci, kdyz se najede na hotel, a pak terve se jde chlastat.

Taky dobrý :lol:

Já to řešim ráno… :lol:

Zakl.

Arturie
Extra třída :D 10380 příspěvků 29.01.18 09:27
@Anonymní píše:
Taky dobrý :lol:

Já to řešim ráno… :lol:

Zakl.

Neni nad dopoledni sex, tak 9-11 rano. Clovek je odpocaty, deti ve skolce nebo skole, sousedi netlucou na ustredni topeni, idealni :mrgreen:

RonnonDex
Povídálka 25 příspěvků 29.01.18 13:07
@Anonymní píše:
Otázka je asi jasná…

Podla mna abstinencia zvysuje chut nadrzanost tym padom sa aj rychlejsie udelas, tost to moje skusenosti ale kazdy clovek je jedinecny takze jedine co ti zostava je to na sebe otestovat. Jeden x to hadam vydrzis a potom uvidis ci ma zmysel abstinovavat :))

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >