Úder do hlavy, kdy je to vážné?

2
21.1.21 05:23

Úder do hlavy, kdy je to vážné?

Dobrý den, starší syn (17 let) se včera vrátil od kamarádů a první co z něho vypadlo bylo, že mu na hlavu z nějake poličky ( prý necelé 2m) spadl nějaký železný předmět. Má tam bouli jako čert ale tvrdí, že si všechno pamatuje a nemá teplotu. Ránu měl jen trošičku krvavou. Přes noc se probudil a nemohl pak spát, tak se trošku bojím aby to nebylo něco vážnějšího. Nechci být ale za ustrašenou matku, co si přečte článek na netu a hned běží za doktorem s boulí ale přece jen jistota je jistota. Nevíte prosím, co mám pozorovat nebo na co se ho ptát? Děkuju moc za všechny odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2249
21.1.21 06:12

Zkontrolovala bych reakci zorniček, ale asi bych spíš šla na rtg, kvůli prasklé lence, kovový předmět padající ze dvou metrů :nevim: Co to bylo za předmět? Jak byl těžký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 06:27

Tomu se neříká ustrašenost, ale zodpovědnost ke zdraví a životu. Kontroluje se normální reakce zorniček, ale v tomto případě jste měli být už dávno na RTG. Byla jsem s mladším dítětem také a zbytečné to rozhodně nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
21.1.21 07:52

Nevím co to bylo za předmět, ale radši bych ho nechala zkontrolovat doktorem. Však můžete doktorovi aspoň zavolat a on vám už řekne jestli máte přijít nebo co sledovat. Mě tenkrát praštil docela lehký předmět do hlavy a měla jsem jen bouli, tak jsem to neřešila. Ale bolela mě hlava, a to neustále, asi po týdnu jsem radši zašla k doktorovi a pak obíhala chirurgii, neurologii… Trpěla jsem bolestmi víc než měsíc než se přišlo na to že mám zhmožděný nějaký sval na krku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15539
21.1.21 08:27

Já bych bývala už včera jela raději na rentgen. Krvavé zranění na hlavě bych nikdy nepodceňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
21.1.21 08:36

@Stepa352 seberte se a běžte s klukem na chirurgii, může to být vážné - také se mu nemuselo stát nic, ale bez lékaře a rentgenu se to asi nezjistí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36473
21.1.21 10:52

Asi to bude dobré, jela bych, až kdyby mu cokoli bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat