údržba Bébécar Stylo nebo Style

174
19.8.06 14:54

údržba Bébécar Stylo nebo Style

Ahoj!
Tak i my jsme se přidali do řad miminek v káře od Bébécaru. Máme od včerejška Bébécar Stylo AT. Řídí se skvěle, má výborné jízdní vlastnosti, jen nám začíná povrzávat v tom pérování. :?

Poraďte prosím,jak kočárek nejlíp udržovat. Promazáváte to pérování a taky třeba kolečka nebo něco dalšího ?
Předem díky za rady k údržbě.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bébécar Style At?

Přidejte zkušenost s Bébécar Style At
Napsat příspěvek

Reakce:

198
20.8.06 07:17

Ahoj,mám taky Stylo, jezdím s ním 2měsíce a zatím jsem jen 2×promazala pérování, jinak vše ok. Lenquita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
20.8.06 11:46

Ahoj Lenquito,
moc díky za odpověď. Napiš ještě prosím,jak to promazáváš, stříkáš tam olej ve spreji WD40?
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
20.8.06 18:03

Ahojky, to je nějaký speciální? My jsme použili co bylo při ruce-porvé jsme byli u rodičů na chatě, tak nevím jaký nám dali a včera přišel na řadu oliváč, jelikož jiný doma nebyl a manžel v práci :oops:
Jakou jsi si vzala barvičku?(viz naše minulá diskuze :wink: )
ahoj Lenquita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
20.8.06 18:25

Máme Vogue color, je to šedá s oranžovou a vypadá to moc hezky a elegantně, aspoň nám se líbí :P
Já v té diskuzi o Bébécaru ty barvy nějak přecházela, zajímala mě hlavně vaše spokojenost s jízdními vlastnostmi. Jakoupak máš teda barvičku ty ?
A koupila sis slunečník ? Já váhám, jestli ho mám ještě kupovat, když už se nám to chýlí k podzimu, a taky přemýšlím kam ho nejlíp umístit.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
22.8.06 18:35

Ahoj,
slunečník nemám, ani nevím jestli ho mají v nabídce-a když koukám ven, tak asi až na příští rok :cry:
Ani vlastně nevím, kam se slunečník přimontuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
22.8.06 20:16

Lenquito, a jak řešíš sluníčko ? Nakláníš boudičku hodně dopředu nebo používáš nějakou jinou clonu ?
Přehazování korbičky venku na procházce se nám neosvědčilo, praktikovali jsme to jednou, když jsme jeli s manželem. Jde to sice lehce, ale na přehazování venku to není.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
23.8.06 22:50

Dávám plínku-rohy zastčím do kapsiček v boudě-docela to drží… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
7.11.06 18:46