Udržení pěkného vzhledu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sidbhi
Stálice 97 příspěvků 03.11.14 19:01
Udrzeni pekneho vzhledu

Ahoj vsem, potrebovala bych si nechat poradit ohledne pece o vzhled. Jsem sama se dvema detmi a tak rozpocet je dost tesny. Na to dulezite mame, nicmene muj zevnejsek nepusobi asi nic moc. Roky jsem nebyla u kadernika, na kosmetice ani nic podobneho, nemohu si to dovolit. To same plati o drazsich kosmetickych pripravcich. Moc by me zajimaly nejake typy na peci o plet, vlasy, pripadne i levnou barvu/preliv ktery zvladnu doma - jsem tmavsi blond. Obleceni resim v secondhandech ale nedari se mi moc kombinovat. Myslim ze zaklad nemam zly ale jsem hodne nevyrazna a takova neupravena/ne­udrzovana a hlavne s tim nejsem spokojena. Za rady moc dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28360 příspěvků 03.11.14 19:10

Tak na kadeřníka snad našetříš- není potřeba jít na styling, ostříhá tě každá bez mytí a foukání za pakatel. Levné přelivy má Palette a mnoho dalších výrobců, na tužku a řasenku snad ušetříš, to stejné stíny od čongina-kolikrát jsou lepší, než značkové a za pakatel. Pl. masky jdou najít z přírodních zdrojů na internetu, tak co řešíš? 8o

Malaga
Nadpozemská drbna 25320 příspěvků 03.11.14 19:11

@Sidbhi Ahoj! Pozitivní je, že s tím chceš něco dělat ;).
Na pleť můžeš vyzkoušet krém Cien z Lidlu, stojí cca 60 kč a dopadl v DTestu moc dobře.
Co se týká kadeřníka - možná bych v rámci šetření vyzkoušela nějaké učiliště - studentky to dělají pod dohledem mistrové, takže ta by to měla ohlídat, barvu i střih.
Co se týká oblečení - základ je, aby ti dobře sedělo spodní prádlo a pak se dají dělat zázraky. Zkus se mrknout na net - co se ti líbí na ženách s podobnou postavou jako máš ty a na podobné kousky se zaměř v sekáči.
Dobře uvázaný šátek taky umí udělat hodně.
Držím palce! ;)

Folinka
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 03.11.14 19:12

Pletove kremy kupuju v Lidlu - pote, co v testech predbehly i ty za tisicovku :mrgreen: a jsou fakt dobre. Doporucuju zamerit se na upravene oboci, nehty, peknou plet, to udela hodne i bez složitého liceni. Pletove masky vyrobis i doma z dostupnych surovin, staci pohledat na netu.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 03.11.14 19:14

http://www.home-made.cz/…r-korun.html

A najdeš tam spoustu dalších tipů na domácí vychytávky za pár korun… masky, mýdla… ale i věci do domácnosti nebo sirupy proti kašli. Vše navíc přírodní :palec:

Serehe
Závislačka 4244 příspěvků 03.11.14 19:14
@Malaga píše:
@Sidbhi Ahoj! Pozitivní je, že s tím chceš něco dělat ;).
Na pleť můžeš vyzkoušet krém Cien z Lidlu, stojí cca 60 kč a dopadl v DTestu moc dobře.
Co se týká kadeřníka - možná bych v rámci šetření vyzkoušela nějaké učiliště - studentky to dělají pod dohledem mistrové, takže ta by to měla ohlídat, barvu i střih.
Co se týká oblečení - základ je, aby ti dobře sedělo spodní prádlo a pak se dají dělat zázraky. Zkus se mrknout na net - co se ti líbí na ženách s podobnou postavou jako máš ty a na podobné kousky se zaměř v sekáči.
Dobře uvázaný šátek taky umí udělat hodně.
Držím palce! ;)

na Cien za 60,– nedám dopustit!! :dance: :dance: :dance:

Malaga
Nadpozemská drbna 25320 příspěvků 03.11.14 19:15

@Serehe jj, mám velkou spotřebu - matlám tím i tělo…možná je to úchylka? ;)

Serehe
Závislačka 4244 příspěvků 03.11.14 19:17
@Malaga píše:
@Serehe jj, mám velkou spotřebu - matlám tím i tělo…možná je to úchylka? ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jj, jsem z něj taky nadšená :-) Pleť a dekolt mažu tím :-) A na ruce a nohy mám zase ráda Atrix :-) taky levný a hezky voní :pankac: :pankac:
ametyst
Extra třída :D 11275 příspěvků 03.11.14 19:18

@Sidbhi ahoj tak já myslim, že je lepší si našetřit třeba 1000(není to zas tolik, ale třeba i 500)a vyrazit když jsou největší slevy-což bude teď těsně před Vánocemi a po Vánocích. Přijde mi že tam nakoupíš určitě hezčí a modernější věci. Proti sekáčům nic nemám, ale prostě podle mě je vidět když jsi celý „secondhandová“.
No a já se třeba ani moc nemaluju a nepřipadám si ošklivá:). stačí bb cream nebo ani to ne, zkrátka si kup jen krém z toho Lidlu-též doporučuji:), a třeba jestli ti sluší rtěnky tak si dávej jen rtěnku…S vlasy též souhlasím, jednou za čtvrt-půl roku si zajdi ke kadeřnici, můžeš se domluvit že chceš jen ostříhat a vyfoukat-nechtěj žádný "styling-jako je lak, gel-zbytečnost. Barvy na vlasy-klidně ty Pallete-ale pozor chytají tmavší, takže vždy kupuj světlejší než to ve výsledku chceš.
No řekla bych, že vzhled není vždy o tom kdo kolik má peněz ale o tom jak je šikovný a chytrý ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 49243 příspěvků 03.11.14 19:18

Tak já nepoužívám drahou kosmetiku a jde to taky lehce. Řasenku mám asi za 60,–, make-up za 140,–, pudr taky do 100,–, oční stíny nebo tužka na oči se prodávají za pár korun, pleťovou masku lze udělat levně doma a kolikrát je i lepší, barvy na vlasy se dají taky koupit levně. Klidně obyčejné, od těch drahých jsem zatím nespozorovala žádný rozdíl, ničí to vlasy stejně. Např. můj poslední sestřih jsem páchala doma, protože mě zrovna napadlo, že chci vlasy hodně zkrátit a než bych se objednala ke kadeřnici, tak by mě to přešlo :mrgreen: Myslím, že to není střihlý úplně nejhůř :mrgreen:
Jestli jsi hubená, tak se dá i v sekáči nakoupit pěkné věci v každém stylu. ;)

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 03.11.14 19:18

Ja na myti vlasu pouzivam mydlo na vlasy, je super, na plet jojobovy olej, nanasim na vlhkou pokozku. Sice stoji 250kc, ale vydrzi mi skoro 2 roky :-D ke kadernici chodim jednou za pul roku na melir :-D

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 03.11.14 19:22
@Serehe píše:
na Cien za 60,– nedám dopustit!! :dance: :dance: :dance:

já většinu krémů nesnáším - takže kdybys měla potíže se Cienem tak za mě je skvělá indulona - oranžová na den a modrá na noc. modrá je dobrá i na nohy a boty :mrgreen: Vlasy si stříhám sama - beru to jako výtvarný projekt :mrgreen: Co se týká nakupování v sekáči - zkus stránky modní peklo - tam je nakupování v SH obrovsky in a inspirace je tam skvělá. A jak tu někdo radil - různé pleťové masky např. z věcí které jsou normálně k snězení vyjdou na pár kaček - okurka, jogurt, majonéza jako maska na vlasy… pivo na vlasy, je toho strašně moc. a ten Cien mi zase vyhovují jejich šampony a kondicionery - stojí snad 29,– :mavam:

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 03.11.14 19:25
@ametyst píše:
@Sidbhi ahoj tak já myslim, že je lepší si našetřit třeba 1000(není to zas tolik, ale třeba i 500)a vyrazit když jsou největší slevy-což bude teď těsně před Vánocemi a po Vánocích. Přijde mi že tam nakoupíš určitě hezčí a modernější věci. Proti sekáčům nic nemám, ale prostě podle mě je vidět když jsi celý „secondhandová“.
No a já se třeba ani moc nemaluju a nepřipadám si ošklivá:). stačí bb cream nebo ani to ne, zkrátka si kup jen krém z toho Lidlu-též doporučuji:), a třeba jestli ti sluší rtěnky tak si dávej jen rtěnku…S vlasy též souhlasím, jednou za čtvrt-půl roku si zajdi ke kadeřnici, můžeš se domluvit že chceš jen ostříhat a vyfoukat-nechtěj žádný "styling-jako je lak, gel-zbytečnost. Barvy na vlasy-klidně ty Pallete-ale pozor chytají tmavší, takže vždy kupuj světlejší než to ve výsledku chceš.
No řekla bych, že vzhled není vždy o tom kdo kolik má peněz ale o tom jak je šikovný a chytrý ;)

za mě mi spíš vadí, když je vidět - celá HaM :D

Serehe
Závislačka 4244 příspěvků 03.11.14 19:30
julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 03.11.14 19:34
@Serehe píše:
@julie74 :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

no jo, taky tě vidím :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mavam: a holky, můžeme si se Serehe potvrdit, že vypadáme celkem zachovale, ne?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >