Udržujete vztah s ex tchýni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 23.09.10 13:42
Udržujete vztah s ex tchýni

Zajímalo by mě, u rozvedených mamin, zda udržují vztah se svoji bývalou tchýni. Já x let manželství měla s tchýni vztah takový normální. Ona sice byla vždycky taková chladná, ale návštěvovali jsme se (myslím jako rodina, já sama s ní ne), poklábosily o běžných věcech apod. Po tom co její syn mě a malého opustil kvůli mladičké milence, jsem s ni měla jeden rozhovor po telefonu a víc už si nedokážu představit se s ní dále stýkat. Bylo mi např. vyčteno, že manželovi vlastně nic jiného nezbývalo, než si někoho najít, chudák se mnou těch x let trpěl, neměla jsem pro něj pochopení a podobné, ničím nepodložené zhovadilosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8270 příspěvků 23.09.10 13:48

Tak v tomto případě bych vztah s ex tchýní neudržovala.Není proč-nic by takový vztah nepřinášel.
Kamarádka se rozvedla,oba měli svůj podíl viny,hlavně každý byl úplně jiný.A s tchýní se navštěvují-i s novým manželem a synem,kterého má z druhého maželství.Bývalá tchýně si bere i jejich syna na víkend,jako by to byl její vnuk :lol: Když jsem od ní prvně slyšela,že jde s manželem k bývalé tchyni na kafe,tak mě to přišlo takové divné-ale nyní si říkám-proč ne?Rozpadem manželství přeci nekončí fungující vztahy,ať jsou i s ex.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 23.09.10 13:51

Já bych asi neudržovala vztah s nikým, kdo by mi vykládal takové věci - ať by to byl, kdo chtěl :mrgreen:

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 23.09.10 13:51
ave píše:
Bylo mi např. vyčteno, že manželovi vlastně nic jiného nezbývalo, než si někoho najít, chudák se mnou těch x let trpěl, neměla jsem pro něj pochopení a podobné, ničím nepodložené zhovadilosti.

Myslím, že tímhle sis odpověděla sama - nevidím důvod, proč se s někým takovým stýkat.Evidentně jste neměli vztah ani předtím, proč ho mít teď ?

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 23.09.10 13:59

Udržovala bych jen vztah dítěte a babičky,ale nějakej vztah snacha tchýně určitě né.

FloraBolger
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 14:01

Já mám (ex) tchýni fantastickou. Za dobu manželství s jejím synem byl náš vztah takový chladnější - ale na tom měl hodně velký podíl viny ex-manžel. Bohužel je patologický lhář a „hrál“ to na obě strany. Já například měla informace, že tchýně se ráda napije a jdou po ní exekutoři. Ona zase slyšela, že doma nevařím a neuklízím a ex musí brát synka ven, abych mohla sedět na PC atp. No a celkově se snažil, aby jsme se moc nestýkaly.
Naštěstí tchýně o této vlastnosti ex (myslím lhaní) ví…a celkově o něm nemá iluze. Hodně věcí jsme si od rozvodu vysvětlily a uvedly na pravou míru.
Aktuálně s ní mám lepší vztah než se svou mámou, i když jsem se ze Zlína přestěhovala do Prahy a tak se nemůžeme moc často stýkat. Ale byla tu týden hlídat Matyho, když jsem byla v porodce s Berunkou. S přítelem si potykali a vycházejí spolu super. No a já si s ní taky (teprve po 7mi letech) potykala :potlesk: . Voláme si téměř každý den a Berunku bere jakou svou pravou vnučku (dokonce chodí po známých ukazovat fotky s tím, že už má konečně taky vnučku - protože než se narodila, měla „jen“ 2 vnuky).
Závěrem můžu říct, že z manželství jsem si „odnesla“ jen 2 dobré „věci“ - Matyho a tchýni :dance:

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 23.09.10 14:08
xangel87 píše:
ave píše:
Bylo mi např. vyčteno, že manželovi vlastně nic jiného nezbývalo, než si někoho najít, chudák se mnou těch x let trpěl, neměla jsem pro něj pochopení a podobné, ničím nepodložené zhovadilosti.
Myslím, že tímhle sis odpověděla sama - nevidím důvod, proč se s někým takovým stýkat.Evidentně jste neměli vztah ani předtím, proč ho mít teď ?

No, mě hlavně zajímalo, jestli to někde funguje. Pokud by mi řekla něco v tom smyslu, je to můj syn, budu na jeho straně, máte na tom nejspíš podíl oba dva, tak jsem schopna s ní nějaký rozumný vztah (kvůli malému) udržovat. Ale po tomhle nejsem ochotna ji malého samotného půjčovat. Pokud tam pojede s tatínkem, nemám problém, ale ji bych nejraději už nikdy neviděla. To ovšem platí i o ještě manželovi. Ikdyž přiznávám, že je to hodně čerstvé.

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 14:33
Angua píše:
Já bych asi neudržovala vztah s nikým, kdo by mi vykládal takové věci - ať by to byl, kdo chtěl :mrgreen:

Naprostý souhlas :palec: takový člověk mě nestojí za to abych se kvůly němu trápila.

Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 23.09.10 14:35

Já s ex tchýní vztah vůbec neudržuji. Ani nevidím důvod proč bych měla. Jediný vztah, který je asi dobré dodržovat je babička - vnouče, jinak ne. A když jsi teda taková zlá a tvůj bývalý s tebou tak trpěl :mrgreen: :mrgreen: , tak bych takový vztah už vůbec nedodržovala.

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 23.09.10 14:38

Ave,

tak já taky zůstala ještě těhotná sama, ale s mámou táty malé jsem se stýkala a snažila se to udržovat, protože jsem prostě malou nechtěla připravit o babičku.
Když jsme byla ještě těhotná, tak slibovala, jak mi bude pomáhat, chodit malou vozit, abych si mohla odpočinout a bla bla…

Během prvního půlrok, co se malá narodila si udělala čas asi jednou za měsíc a to vždy už ve dveřích říkala a stěžovala si, jak je to hrozný v práci, jak nemá peníze a jak nemá čas…což bych i pochopila, kdybych zhruba v době, když bylo teda mé malé asi půl roku nepotkala bývalého, jak tlači kočárek…

Na druhý den jsem zrovna měla domluvenou návštěvu právě jeho mámy, tak jsem se udiveně ptala, co to jako mělo být a co to dítě? No, prý si adoptoval holčičku…pak o ní vykládala, jak to měla těžké, že její matka byla taková a maková a nakonec mi došlo, že ji dostal domů asi týden předtím, než se narodila má dcera…takže mi hezky došlo, proč neměli všichni čas…

No, prostě mi vadilo, že mi celou dobu lhali, prý proto, že se báli, abych mu tu adopci nepokazila…ano, já jsem taková mrcha asi, která by úmyslně zničila život nějakého malého dítka…no, prostě mi došlo, že já a moje dcera budem vždy až někde úplně nakonci, přestože je moje malá jejich jediné biologické vnouče…tak jsem ji pak napsala sms, at se na mě nezlobí, ale že to pořád nějak nemůžu přenést přes srdce, že mi lhali, tak at se nezlobí, ale že ji ted prostě nemám sílu vídat…„babička“ na to nereagovala víc se neozvala ( jsou to již 2 roky)…jeho sestra mi napsala, že mám jít do prdele…

takže mi opravdu není ani v nejmenším líto, že jsme o takovou „babičku“ a „tetu“ přišly…

Už nějakou dobu mám nového přítele, jeho rodina nás přijala až nečekaně výborně a nová babička je štěstím bez sebe, když tam jsme a má malou u sebe…

Takže, vím, že máš trochu jiný případ, ale jestli se k tobě chová takto, tak já bych za ní teda nechodila, když tak, at příjde ona…a podle všeho, ona teda moc nevypadá, že by chodila…

Ale je to težké, nevím, jak máš staré dítko a jaký mají vztah, aby zas netrpělo to dítko, že se neuvidí s babičkou…

laducha
Generální žvanilka 22875 příspěvků 23.09.10 14:42

S extchýní jsem nevycházela, takže za mě ne, ale to byla fakt jedubaba. Už umřela. Jestli o Tobě vykládá takové věci, tak to už vůbec ne, obejdeš se bez ní.

Zato extchán mi přál k narození dcery, kterou mám s dalším partnerem a pak mi i volal, kdy mu přivezu ukázat vnučku a když jsem odvětila, že to není jeho vnučka, tak říkal, že je bere všechny stejně, prý mě má rád a to, že jsem se rozvedla s jeho synem, na tom nic nemění :palec:

lasička1
Echt Kelišová 8270 příspěvků 23.09.10 14:57

Jeanette-nepochopila jsem,jak si přítel adoptoval holčičku?On je ženatý a s manželkou měli požádáno o adopci a ta jim vyšla v době,kdy jsi byla těhotná ty?

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 23.09.10 15:08
lasička1 píše:
Jeanette-nepochopila jsem,jak si přítel adoptoval holčičku?On je ženatý a s manželkou měli požádáno o adopci a ta jim vyšla v době,kdy jsi byla těhotná ty?

V podstatě ve zkratce ano, ale jinak to bylo hodně komplikované…samé lži a sliby z jeho strany mi i té jeho ženě (každé tvrdil opak)…prostě vedl dvojí život…já bojovala proti té jeho ženě…v jednu chvíli jsem si myslela, že mám „vyhráno“ (asi rok bydlel se mnou,v té době jsme neplánovaně otěhotněla, ale on po půl roce opět otočil a já když skončila v nemocnici, kde se malá předčasně narodila, tak jsem přestala bojovat…a nyní jsem přesvědčena, že tím jsem vlastně „vyhrála“, že od nás odešel…

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 23.09.10 15:08

Já mám taky super ex tchýni udržujeme vztah jak snacha tchýně,tak babička vnučka…vidíme se dvakrát do roka,dokonce se vžila do role babičky i pro syna o ktereho ta jeho prava nemá zájem a dokonce nakoupila pro miminka co čekáme s novým přítelem,je fakt dobrá,ale pravda to dělá hodně…záleží na tom jak se k tobě chová.....

lasička1
Echt Kelišová 8270 příspěvků 23.09.10 15:25

Jeanatte-ty máš mimčo,což je nejvíc,co můžeš mít.
On má manželku-ale je i možné,že ona s ním byla hlavně proto,aby mohla adoptovat dítko-pokud se jim nedařilo a ona by těžko hledala zase jiného partnera,který by s ní podstoupil peripetie adopce.Takže je otázka,jaký ten jejich vztah je a zda to mezi mini není jen takvá hra.A až budou mít adopci jako nezrušitelnou,tak je možné,že ho manželka za to všechno co bylo vyhodí.
I když si jakoby nevyhrála-nemáš chlapa jako otce dítěte ve společné domácnosti-tak přesto si myslím,že vyhráno máš.A jednou bude zase lépe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama