Udžování koženkové jídelní židličky

204
14.1.20 20:39

Udžování jídelní židličky

Hezký večer. Holky, prosim. Ktera mate doma jídelní zidlicku a kozenkovym potahem, jak ho udrzujete? Máme židličku TataMia a uz nevim, cim ji cistit, neustale cítím zápach. Zkousela jsem vse. Sanytol, jar, prášek s aviváží. Maly je strašný prasátko pri jídle. Dekuji za rady :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6665
14.1.20 20:42

@kolka01 po kazdem jidle otiram perlanem s vodou, pokud je spinava tak pouzivam dezinfekci z DM ve spreji. Zidlicka nam nesmrdi a je cista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
14.1.20 20:45
@janickaIII píše:
@kolka01 po kazdem jidle otiram perlanem s vodou, pokud je spinava tak pouzivam dezinfekci z DM ve spreji. Zidlicka nam nesmrdi a je cista.

No ja prave take otiram po kazdem jidle..ale potíž bude asi v tom, ze je poděděná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
14.1.20 20:46

Já si do obou židliček šila koženkový potah, otírám jen jarovou vodou a smrad jsem tedy nikdy necítila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
14.1.20 20:47

@kolka01 tak pořádně vydrbat ten potah. Vzala bych to buď sanytolem nebo tou dezinfekci z DM. Koženka by to měla vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
14.1.20 20:55

A víš kdo se o ni jak staral? Jestli tam někdo nechal něco zplesnivět nebo po ní někde na půdě lezly myši a kočky, tak asi už nepomůže nic než odstranit potah a ušít nový. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
14.1.20 20:58

Asi neco zateklo dovnitr. Ja bych vrátila nebo vyhodila a koupila jinou, měli jsme nejdřív ikea plastovou a pak dřevěné jitro zidle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
14.1.20 22:46

Lovela cistici prostredek a hadr. Kazdopdne nevim jak kvalitni ta kozenka je a co je tou kozenou obalene. Mohlo se stat, ze kozenka a ta vypln nasakla vodu, neuschlo to a ted to tam plesnivi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
14.1.20 22:49

A jestli je podedena tak bych usila cely novy podsedak. To nekde ve sklepe navlhlo a proste tam je plisen, jestli to smrdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat