Uhání mě ženatý muž

Anonymní
4.12.20 22:37

Uhání mě ženatý muž

Ahoj. Prosim zachovani anonymu.
Uz delsi dobu o me usiluje zenaty muz. zhruba 2 roky a stále to trvá. Zacalo to, kdyz me zamestnal, je podnikatel a ja jeho zamestnanec. Vyrizuju papíry, zakázky… neco jako sekretářka akorat s vetší pravomocí, ale o to asi nejde. Je mi 25 let a tahle práce je z hlediska praxe skvělá. Zkrátka od zacatku se mu evidentne libim. K narozeninam jsem dostala růže, nosí mi čokolády, lichotí, flirtuje, nadbíhá mi. Ale je ženatý a má 2 malé deti a i kdyz se mi moc libi, je to sympaticky, pohledny a hlavne charismaticky 35 lety chlap. Pokukuje po mě jako pubrtak, ke vsemu to neni zadny dobytek, ktery to zkousi na kazdou. Kazdopadne nikdy jsem s nim nic nemela, maximalne jsme sli obcas na kafe v poledni pauze (ve vsi pocestnosti) nebo na firemni vecirky. Nic víc. Poslední 2 mesice mi chodi opravdu zamilovane smsky a ja tusim, teda vim jiste, ze je to on. Podotknu, ze jsem mu i rekla, ze se zenatym nikdy, ovsem udelala jsem chybu, kdyz jsem rekla, ze kdyby nebyl zenaty. Vcelku to pochopil tak jak on chtel, ze se mi libi a vic ho nezajima. Kdyz se ho schvalne zeptam na zenu a deti, zmeni téma. Priznavam, ze je to prijemne jak je galantní a jako zene je mi to samozrejme prijemne, ale nechci se v tom utopit, protoze hezky opravdu je, ovsem kdyz se vžiju to situace manzelky, tak urychlene prchám. Ale co delat, kdyz nereaguje? preci kvuli tomu nepodám vypoved, naopak kdyz ho netaktně urazím, bude to na pracovišti hrůza, mám smlouvu na neurčito a kvůli tomu mě asi nevyhodí, taky ta prace je skutecne na ženu v administrativě dobre placená a hodinove lepsi nesezenu - o to mi jde úplně nejvíc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1413
4.12.20 22:45

Ja jsem asi nepochpila uplne na co se ptas? Jestli na to, jestli delat milenju zenatemu muzi, tak ne… muze byt nespokijeny v manzelstvi, to se stava, tak pockej, az se rozvede… jestli se ptas na to, jestli dat kvuli tomu vypoved, tak ne..pokud jsi spokojena s praci, tak tam zustan… nechod s nim na kaficka, na sms neodpovidej, usmivej se, ale bud ciste profesionalni, zadne soukrome povidani a pod…a najdi si normalniho pritele…az budes zamilovana, sef te necha napokoji…a nezlob se, neverim, ze te miluje..ma rodinu, mohl se do tebe takrikajic zabouchnout..,ale to rychle zmizi, zadna budoucnost z toho nekouka..a jeste je to takovy kliše :zed: sef a sekretarka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
4.12.20 22:48

Se do tebe zakoukal tvůj šéf.
Hele, až bude mít podané rozvodové papíry, můžeš to zkusit. Jinak do toho nejdi. Buď profesionál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18206
4.12.20 23:01

Zkouška charakteru a síly vůle… ;). V hlavě to máš vcelku srovnaný, mozek ti zatím nespadl ani do vagíny ani do peněženky, máš můj obdiv. Většina by už v tvé situaci dávno podlehla… Držím palce ať tvé zásady dál drží, kvůli tobě i té manželce na druhé straně. Já bych na tvým místě dál zůstala, dokud by to bylo únosný. Peníze i práce jsou fajn a dokud se frajer bude držet na profesionální úrovni, tak není důvod práci změnit. Na druhé straně bych byla připravená na urychlený odchod v případě, že by se nadbíhání stupňovalo. Pokud teda někde v koutku duše nejsi připravená, že přece jenom podlehneš… ;). Budem tobě a tvému charakteru držet pěsti… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 23:25

Já bych určitě výpověď nepodávala a určitě bych to neposouvala dál. Buď profesionál. Já něco podobného zažila, akorát převážně v ženském kolektivu, takže netrvalo dlouho a ženský si všimly, že se šéfovi líbím až moc. Já z toho jen těžila to hezké, bylo to vzájemné, hranice jsme nepřekročili. Takže žádné sms, kafíčka atd. Je to ale hezký pocit, těšila jsem se víc do práce, podávala ještě lepší výkony, bylo to zkrátka jiné. Tobě bych radila to samé, budeš se zbytečně trápit a nakonec bys o práci mohla přijít, nebo bys byla „vyštípaná“ od šéfa, jakmile bys ho přestala bavit a našel by si zábavu jinde. To bohužel z předešlých prací, kde byli šéfové muži. Ze začátku měli navrch, poté přišlo hořké zklamání. To nedělá nikdy dobrotu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 23:33

@Janli Díky :D po penezich jsem nikdy nesla, umim si je vydelat a jsem nenarocna.
Pripravena nejsem i kdyz je to krasnej chlap, nejsem ulovek. Priznam, ze ani ne tak kvuli manzelce, ale kvuli sobe. I tak bych se totiz bala zklamani a to je u me zasadni, jelikoz detem konkurovat snad nelze nikdy - a tam je i manzelka a navíc si nedovedu predstavit fungovani dál na pracovisti, jelikoz vetsinu dne jsme spolu v kancelari nebo v terénu.
Zatím to neni tak hrozné, obcas jen prijde tajná sms (neodepisuju) a jen to flirtování a lichocení.
Mam jenom strach, aby z toho jeste opravdu nebylo nejaky pritvrzení - z jeho strany. Skutecne tu praci opustit nechci v dobrem ani ve zlém, spis bych se ráda nejak zbavila toho sice prijemneho zájmu, ale proste jako ženatý nenene.
Zkusila jsem i taktne naznacit ze mam pritele. Par dnu vypadal, ze je mu to opravdu líto a na ukor toho zacali ty sms. Ja naopak milá být musím a mám pocit, že kazdy usmev bere jako sanci.
Popravde, nikdy bych nerekla, ze tohle budu v praci resit.

• Citovat
  • Nahlásit
61613
5.12.20 04:09

Výpověď není nutná, pokud to udržíš ve stávající rovině.. Číslo, ze kterého chodí SMS bych prostě blokla.. Jako jo, lichotky a zájem jsou fajn, ale osobně bych do toho nešla, pokud je ženatý a má 2 děti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3428
5.12.20 04:28

Asi bych začala velice často hovořit o svém skvělém příteli, kterého strašně moc miluju, je úžasný, skvělý, vzdělaný, vypracovaný atd. Klidně bych si na pracoviště nechala donést kytky nebo se nějakým muzem nechala vyzvednout v práci na oběd.
Přijde mi ale, že ti to lichotí a moc se tomu nebráníš, je to na tobě. :nevim:
Kašli na ženáče. I kdyby byl zamilovaný a chtěl se kvůli tobě rozvést, kdyby jste si něco začali, tak k němu vyfásneš rozezlenou exmanželku a dvě děti. Jsi mladá holka, můžeš si najít svobodného a bezdětného a mít vlastní život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
5.12.20 07:09

Asi takhle… pokud si jses úplně jistá ze tohle není fakt nic pro tebe, dej mu to jasně najevo. Slušně, ale tak aby to pochopil. Není ti to příjemný, nechces aby to pokračovalo dal tak proč to snášet. Když ti přinese kytku, neber si ji od nej, to samy jakýkoliv jiný dárky, na to kafe s nim taky nechod, res s nim jen pracovní záležitosti, nic osobního - případně jen tebe a přítele ( i když fiktivního ). Oni to ti ženatý rádi zkouší a věřila bych tomu ze určitě nejsi první ani poslední. Nezávidím ti tu situaci ale on s tím sám od sebe zřejmě nepřestane, takže jestli ti to je opravdu nepříjemný, musíš se o sebe postarat a utnout to ty! Jo a co se tyče zamilovaných sms, nenech si to moc stoupnout do hlavy a never tomu. Dokud se nerozvádí, nemysli to vážně a případné řeči o tom jak jim to doma nefunguje atd. můžeš rovnou vypustit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
5.12.20 23:18

V hlavě to máš srovnaný, to je dobře. Nenech se zvyklat ve svých postojích.

Je blbý, že je to jeho firma? Je taky dost možný, že tě zaměstnal úplně schválně (líbila ses mu) a teď to na tebe zkouší.

Já osobně bych se snažila najít si jinou práci, nebo dala bych mu najevo, že jsem profesionálka a není můj typ, blokla bych si jeho sms a nebrala bych dárečky.

Buď se zklidní a v práci to pak bude OK. Nebo ho tím naštveš a skončíš, nebo na to přijde jeho manželka a skončíš, nebo neodoláš, pak ho omrzíš a skončíš (proto bych se už teď pro jistotu porozhlížela po uplatnění jinde). Je to 3(2):1, ale malá šance na to udržet si místo je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat