Uherské Hradiště - maminky co neočkují

20.7.15 13:00

uherské hradiště-maminky co neočkují

Rozhodli jsme se po špatných zkušenostech neočkovat druhé dítě, hledám maminky z Uherského Hradiště nebo okolí které mají zkušenost s odmítnutím očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2751
20.7.15 13:12

No já nejsem zrovna neočkující maminka, ale nechci dceru v 5. roce nechat přeočkovat na záškrt, tetanus a dávivý kašel. Po hexavaxíně nám zůstal atopický ekzém, který se nám podařilo dostat pod kontrolu pomocí homeopatik a už nechci riskovat.
Zajímalo by mě, jak bude Mudr. Filová reagovat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 13:22

My máme jít na kontrolu ve třech měsích s očkováním tak se chci domluvit zatím na odkladu, i když by jsme náhodou do očkování šli tak ve dvou letech a pediatelem, ale určitě ne hexu spalničky, zarděnky příušnice, syn mě po poslední dávce první neutišitelně křičel a pak zůstal sedět nehybně na sedačce, nemluvil, neusmál se, prostě bez výrazu, vůbec nereagoval jen bezduše hleděl před sebe, tenkrát jsem brečela a modlila se aby se z toho dostal, nakonec po měsíci a podpoře byliných preparátů se z toho dostal, ale co vím určitě že druhé dítě tomuto nevystavím, jsem ráda že syn je nakonec zdravý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
20.7.15 14:39

@berusa.m Podle mě dá podepsat papír, řekne, co říct „musí“ a hotovo. Mně přijala dítě do péče po domácím porodu (o kterém věděla dopředu), takže se s ní, podle mě, bude dát domluvit ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
20.7.15 14:45
@fenny píše:
@berusa.m Podle mě dá podepsat papír, řekne, co říct „musí“ a hotovo. Mně přijala dítě do péče po domácím porodu (o kterém věděla dopředu), takže se s ní, podle mě, bude dát domluvit ;-)

No nikdy jsem s ní problém neměla, ale vždy se mi zdála docela rozumná a dávala mi prostor pro můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 20:39

My chodíme k dr. Honové tak jsem zvědavá jak to bude probíhat, paní doktorku moc neznám, přecházeli jsme k ní od jiné doktorky, malý nemocný nebývá, takže teď jsme tam byli vlastně teprve podruhé, tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 22:20

Tak u této paní doktorky to v žádném případě neprojde. Odešla jsem s dětma od ní po ne moc hezkém rozhovoru, kdy řekla, že mé chronicky vážně nemocné dítě prostě očkovat bude a přes to nejede vlak.
To si myslím, že bude mnohem lepší domluva se zmiňovanou doktorkou Filovou. Já nakonec s dětma dojíždím dost daleko a jméno zveřejňovat raději nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
11028
26.10.15 20:22

Jak jste nakonec dopadly? Já chodím k Vlachynské a odložení toleruje, ale neočkování jako takové ne :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
26.10.15 20:27

@chs.jasmin A jaký je v tom rozdíl? ;) Odkládat můžete doaleluja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11028
26.10.15 20:31

@fenny No nevím jak by nakonec reagovala. Možná se to dozvím :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.15 08:27

No rekla sem ze mala je nachlazena ze sme byli vsichni nemocni o cemz vedela protoze sem tam byla s malym, ale udela ze me lharku, ze pry se ji zda mala zdrava, samozrejme ze u ni jak naschval ani jednou nezakaslala, a pak nasledovalo pulhodinove straseni uprchlikama cholerou i kdyz nechapu co ta s tim ma spolecneho, obrnou, o NU me nerekla vubec nic letak mi precist nedala, a ja mam pry urcite jen mylne informace z internetu, na kterem nic nez lzi neni, no narez a ze jak se mala uzdravi mam ju dojet naockovat, no prijdem zas az na pulrocni prohlidku, stejne by ju nezajimalo jeji nachlazeni ockovat by chtela stejne, rekla ze priste bud naockujem nebo ji podepisu papir, kazdopadne si tam vezmu manzela kdyby mi ji chtela naockovat nasilim, jo a na odklad me rekla neexistuje, za mesic nas to ceka vubec se mi tam nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
3.11.15 09:00

@Katarina7912 Jestli na to máte nervy, tak podepište papír a jestli ne, tak jděte jinam. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.15 10:53

Muzu se zeptat jak dlouho odkladate? me zadny odklad neprosel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
3.11.15 10:56

@Katarina7912 Ale to je přece nesmysl, nikdo Vám nemůže naočkovat dítě proti Vaší vůli. U prvního syna odkládáme MMR, má 27 měsíců. U druhého odkládáme všechno, má necelé 4m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.15 11:03

No prave vubec se mi to nechce resit, minule srm z tama dosla uplne rozhozena, ale bohuzel mi nic jineho nezbude, zkusim jeste najit jinou doktorku abych to nemusela resit ted pred vanocema, kdyby byla aktivni a nahlasila nas na hygienu, je to strasna buzerace a nema to stejne zadnou logiku, do skolky nesmi ale predskolni rok uz musi a to uz ani nevadi ze nebude ockovana, at dou do haje, zdravi nasich deti je jim u zadku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama