Uhnaly jste muže přes postel?

159
7.6.21 19:13

Uhnaly jste muže přes postel?

Otázka je jednoznačná. Zajímá mě, pokud jste si Začaly neco s mužem a po prvním společném sexu jste ho měla jasného jak lusk :palec: :D
Proste jste byla top v posteli.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28043
7.6.21 19:13

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6684
7.6.21 19:16

Ne já jsem spalajen s muži kteří už do mě byli zamilováni předtím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
7.6.21 19:18

Ten sex nebyl jediný důvod, ale v podstatě ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
7.6.21 19:18
@Anonymní píše:
Otázka je jednoznačná. Zajímá mě, pokud jste si Začaly neco s mužem a po prvním společném sexu jste ho měla jasného jak lusk :palec: :D
Proste jste byla top v posteli.?

Jasne nemas nikdy nic a nikdy nevis dopredu, proc s tebou dana osoba je nebo neni. A v jakem casovem horizontu uvazujes, kdyz pises mit jasneho jako lusk? Nekteri se treba po nejake dobe rozejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28043
7.6.21 19:20

Podle mě sbalit chlapa na sex je mýtus jak prase a nefunguje to. Aspoň ne dlouhodobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
7.6.21 19:20

Zatím ne. Přijde mi, že mu dávám až příliš často to nej, což vede k tomu: proč bych něco měnil a plánoval, mně to takhle vyhovuje,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
7.6.21 19:21

A to furt mele o tom, jak je to se mnou neuvěřitelný, atd a tak podobně.
Nezabírá to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
7.6.21 19:23

Jedinné, co podle mě zabíra, je žít si svůj život a jakmile chlap zjistí, že na něm ženská nijak zvlášť nevisí a žije si po svém, pak teprve žačne ženskou chtít. Jinak může mít roztažený nohy furt, jazyk až na vestě a nic. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28043
7.6.21 19:24
@Rosebery píše:
Jedinné, co podle mě zabíra, je žít si svůj život a jakmile chlap zjistí, že na něm ženská nijak zvlášť nevisí a žije si po svém, pak teprve žačne ženskou chtít. Jinak může mít roztažený nohy furt, jazyk až na vestě a nic. :)

Normální chlap, pokud není zoufalec, může mít sexu, kolik chce, protože je o něj zájem.
Na normálního už jen sex nestačí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
7.6.21 19:25

Jo, před deseti lety jsem se s ním původně chtěla jen vyspat (první rande). No, na druhý den psal jak děkuje za krásný večer a ukecal mě :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22334
7.6.21 19:28

Jo. Potom za mnou běhal jak pes. Nemohla jsem se ho zbavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
7.6.21 19:29
@Mango_Lassi píše:
Normální chlap, pokud není zoufalec, může mít sexu, kolik chce, protože je o něj zájem.
Na normálního už jen sex nestačí :D
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
7.6.21 19:30

Byli jsme si sobě top navzájem, takže v podstatě asi ano i to mělo na náš vztah velkej vliv :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57994
7.6.21 19:35

Chybělo málo- a ano. Naštěstí jsem měl rozum a tomuto alkoholovému opojení jsme se párkrát i zasmáli. Naštěstí má Anička jen pět a půl- a ne 17. Je ale otázkou, jak by Anička snášela, kdyby ve 13 přišla o mámu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat